Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36841 - 36870
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
76 2023 Domov dôchodcov Spišská Nová Ves 00691909 Nákup potravín pre DD Spišská Nová Ves 2023 450182 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2022/DDSNV/1
76 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Výroba a dodávka bratislavskej dlažby II. 436292 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 44042/2022
76 2023 Mesto Myjava 00309745 NOVÁ MYJAVA - verejná anonymná urbanisticko-architektonická súťaž návrhov 454596 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy VÝSLEDKY SÚŤAŽE NÁVRHOV 1/SN/2022/NM
76 2023 Domov dôchodcov Šaľa 48484342 Pekárenský tovar pre DD Šaľa 459036 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2023/PRK
76 2023 Domov dôchodcov Šaľa 48484342 Dodanie Potravín - Ovocie a zelenina 461685 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/2023/PRK
76 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 DNS - Výkon činnosti stavebného dozoru s odborným zameraním pozemné stavby 444081 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/002856-029
76 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Sobrance na roky 2021-2024 430088 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2021/26
76 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Vranov n/T na roky 2021-2024 429613 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/2022/25
76 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Ochranné prostriedky a prostriedky dezinfekcie na ochranu pred COVID-19 pre rezort MPSVR SR 431023 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17243/2021-M_ORVO
76 2023 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky 42181810 Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie 430435 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 706-2287/2023
76 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Starý Smokovec OO PZ, rekonštrukcia a modernizácia objektu 437559 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/002236--032
76 2023 Centrum vedecko-technických informácií SR 00151882 ZMLUVNÝ VÝSKUM VIDEOTECHNOLÓGIE A POSKYTOVANIE VEĽKÝCH OBJEMOV DÁT PRE VÝSKUMNÚ PLATFORMU CVTI SR 444509 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 875/2022/4400
76 2023 Univerzitná knižnica v Bratislave 00164631 SLA pre magnetické páskové knižnice v CDA Univerzitnej knižnice v Bratislave 450924 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OM22UKB113
76 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Hygienické potreby 450364 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-159-49-2023 OOSP
76 2023 Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 17335469 Modernizácia KNsP Čadca prístrojové vybavenie pre oddelenia 459366 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KNsP/2023 - VO_2
76 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Nabíjacie stanice 444819 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 28314
76 2023 Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach 17335795 Diagnostické a terapeutické prístrojové vybavenie pre pracovisko COVID-19 NsP Prievidza 445148 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2022/BOJ/2
76 2023 PRAMEŇ združenie obcí Konská, Kunerad, Kamenná Poruba, Stránske, Zbyňov 51007894 Vybavenie pre kompostáreň PRAMEŇ 451464 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PrZO/22/t
76 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Materiálno technické vybavenie pre COVID19 - Medicínske prístroje a zariadenia II 435858 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 178/2023/VO
76 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Informačno-komunikačné technológie pre podporu kapacít OPII 447067 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA A/2022/AE32/16
76 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Detekčná technika a prostriedky osobnej ochrany potrebné na dokumentáciu v kontaminovanom prostredí - II. 451759 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/002560
76 2023 Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi 50305611 Intenzifikácia zhodnocovania BRO v Kompostárni Krakovany: technické vybavenie 444005 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Holeška_T_zruš_2c
76 2023 Mesto Banská Bystrica 00313271 IoT smart riešenia v prevádzke mesta Banská Bystrica - časť IoT Smart Manažment mesta 451593 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29051/2022
76 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Modernizácia vybraných úsekov ciest I. tried v TT a NR kraji, I/51 Golianovo - Vráble 464477 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC_Golianovo_Vráble
76 2023 Mesto Piešťany 00612031 Obstaranie služby vnútroštátnej pravidelnej autobusovej dopravy osôb (mestskej autobusovej dopravy) na území mesta Piešťany a miestnej časti Kocurice 457957 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/MPI/MAD/vyvo
76 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Poskytnutie poisťovacích služieb na obdobie 01.07.2023 –30.06.2027. 464613 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ-PPS-01/2023
76 2023 Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy 37890221 Nákup dopravného prostriedku a príslušenstva pre Strednú odbornú školu hotelových služieb a dopravy v Lučenci k projektu s názvom „Modernizácia odborného vzdelávania – 1“ 464582 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 5697/2023
76 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Macerátor celulózových výrobkov na jedno použitie 464659 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNNT/macerátor
76 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Spotrebný materiál na robotické výkony - robot Versius 464638 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN-43-29/2023_029
76 2023 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Subkutánny implantovateľný kardioverter - defibrilátor s príslušenstvom 463970 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Kvalifikačné systémy OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VZ/07594/OVO/2023