Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37801 - 37830
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
65 2023 Mesto Hurbanovo 00306452 Rekonštrukcia objektov umelej ľadovej plochy 1. a 2. Etapa 463336 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MSP_2023
65 2023 PKM HRIŇOVÁ s.r.o. 46794867 Stavebné úpravy dvora na multifunkčné športové ihrisko 463276 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PKM-1/2023
65 2023 Mesto Dubnica nad Váhom 00317209 Projektová dokumentácia - Rekonštrukcia viacúčelovej športovej haly v Dubnici nad Váhom 463422 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1234/2023
65 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Vlkanová, VP – rekonštrukcia ubytovacieho zariadenia b. č. 1 463429 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SEMaI-466-6/2023
65 2023 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Celoročná údržba a rekultivácia interiérovej a exteriérovej zelene na úrade MF SR 463367 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 38/2023
65 2023 Mesto Michalovce 00325490 VO2_DOPLNENIE CHLADIACEHO KOMPRESORA ZIMNÉHO ŠTADIÓNA (ZŠ) MICHALOVCE 463366 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 9JM
65 2023 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Most 426-021 (M433) na ceste II/426 cez potok Chvojnica pred mestom Holíč - vypracovanie dokumentácie monitorovania mosta a výkon dlhodobého monitoringu 463345 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023_DMM_monitoring_M433
65 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Martin, kas. SNP – zvýšenie EEB – b. č. 2 - PD 463340 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SEMaI-416-5/2023
65 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 „Štúdia realizovateľnosti cyklistickej komunikácie spolu s posúdením vplyvov navrhovanej činnosti na životné prostredie“ 463275 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08281/2023/ODDVO
65 2023 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. 31340822 Podpora systému riadenia bezpečnosti a systému compliance_2 462310 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 012_2023
65 2023 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky 00156621 Vypracovanie výročnej správy Programu rozvoja vidieka SR 2014 - 2022 za rok 2022 461905 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6969/2023
65 2023 Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Komenského 44, Košice 00161756 IKT vybavenie pre SPŠE 463250 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 463250
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Obrysové svetla 463419 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 29-4100-23
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Filtre 463443 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 30-4100-23
65 2023 Obec Marcelová 00306550 Výroba elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov - Športový štadión Marcelová 463442 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 03/2023
65 2023 Malokarpatská knižnica v Pezinku 00513032 Malokarpatská knižnica v Pezinku – interiérové vybavenie 463352 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6240/2023/VO
65 2023 Trnavský samosprávny kraj 37836901 „Trenažéry na výuku technických systémov pre SOŠT Hlohovec a SPŠE v Piešťanoch“ 463364 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ORP MH
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely MB s dopravou SK 161 AU 463411 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 18/4600/2023
65 2023 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Gázový set 463357 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VZ/07128/OVO/2023
65 2023 Centrum sociálnych služieb PARK 00632520 Mrazená hydina 463416 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00299/2023
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 K021 Náhradne diely na POZ135,PO214AB,PO601DAD pre SÚC PSK,oblasť Prešov 463331 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK K021/2023
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 (66) ND T815, T815 E2 463346 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/66/43/2023
65 2023 Nemocnica Poprad a. s. 36513458 Jodovaný povidón 461572 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH
65 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Asfaltom obalená zmes Aco II. 463261 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SC/2023/371
65 2023 Stredná odborná škola - Szakközépiskola J. Kráľa 25, Veľké Kapušany 17055393 Zariadenie učebne silnoprúdovej techniky 463281 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 463281
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely WV Craftér SK 416 BB s dopravou 463286 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 17/4600/2023
65 2023 Centrum sociálnych služieb PARK 00632520 Mrazená zelenina 463288 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00303/2023
65 2023 Obec Lozorno 00304905 Dodávka germicídnych žiaričov 462815 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PM/158/LOZ
65 2023 Obec Lozorno 00304905 Dodávka svetelnej, zvukovej a videotechniky pre kultúrny dom v Lozorne 463188 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PM/159/LOZ
65 2023 Obec Čenkovce 31871224 Výroba elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov – Obec Čenkovce 463270 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023