Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41401 - 41430
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
16 2023 Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát 17070775 Zabezpečenie stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet 430351 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4Q2022
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Zabezpečenie dodávky monitoringu printových a elektronických médií 422919 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7035/2019/SVO
16 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zabezpečenie zmluvného stravovania formou dovozu pripravenej stravy 431401 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-72/2021
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Odborné poradenské služby 417749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8616/2018/OVO
16 2023 Združenie obcí - Južný región 37963040 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie poistných služieb - Združenie obcí – Južný región 432227 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/49-2022/POI
16 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 OOPP pre príslušníkov modulu pozemného hasenia požiarov v prírodnom prostredí s využitím vozidiel 456024 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO-2022/004732
16 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 456760 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 68_22_2
16 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Výmena akubatérií na 1. a 2. bloku EMO 456785 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/11229
16 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Potraviny 2023/2024_Cukor a med 456734 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/AKE
16 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Považie na obdobie 2023 - 2026“ - opakovaná 456815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ OZ Považie 2023-2026 opakovaná
16 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Zabezpečenie informačnej a kybernetickej bezpečnosti + následné zabezpečenie prevádzky 456016 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/2943/2022
16 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Služby podpory pre licencie Webového proxy servera 456534 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/163/2023-M_ORVO
16 2023 Fakultná nemocnica Trnava 00610381 Výber projektanta pre modernizáciu a dostavbu areálu Fakultnej nemocnice Trnava (FNTT) 449892 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PM/143/FNTT
16 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Upratovacie a čistiace služby 456819 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 230118_p
15 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Čistenie odlučovačov ropných látok 422336 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 60302/2019/12
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Nábytok 433758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000233/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Prístrojová infraštruktúra pre projekt BioPickmol 440170 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0142
15 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Výroba a dodávka bratislavskej dlažby II. 436292 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 44042/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Stravné poukážky 426821 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000266/2022
15 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti 424434 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1340/2019
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Poisťovacie služby 446415 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/MST/2022/UPJŠ, REK000425/2023-UVO
15 2023 Združenie miest a obcí, región JE Jaslovské Bohunice 31826385 Spoločné obstarávanie poistných služieb 428342 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/40-2022/POI
15 2023 Regionálne združenie miest a obcí TEKOV 42043069 Spoločné obstarávanie poistných služieb 427022 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/42-2022/POI
15 2023 Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 42120861 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Nitrianske RZO - ZMOS 412485 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/45-2022/POI
15 2023 Združenie miest a obcí Žitného ostrova 31870236 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Združenie miest a obcí Žitného ostrova 415517 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/46-2022/POI
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Púchov na roky 2019-2022. 416903 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0108
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Považská Bystrica na roky 2019-2022. 416887 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0106
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Šaštín, LS Šaštín, Holíč, Moravský Ján na roky 2019 - 2022 416758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/Q/2022/Tc OZ Karpaty 1 Okruh
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Lednické Rovne na roky 2019-2022. 416871 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0104
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Beluša na roky 2019-2022 416857 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0102