|
249
|
2022
|
Staromestská knižnica
|
00226751
|
Staromestská knižnica -pobočka Záhrebská Rekonštrukcia
|
452714
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZsNH-1/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Želiezovce
|
00307696
|
Regenerácia vnútroblokov sídlisk v meste Želiezovce - sídlisko na ul. Fučíkovej, sídlisko v lokalite pri Vrbovci
|
452580
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZNH05/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Petržalka
|
00603201
|
Nakladanie s biologicky rozložiteľnými odpadmi
|
452870
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
28/1701/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Obec Pružina
|
00317730
|
Vývoz komunálneho odpadu v obci Pružina_
|
452814
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
VKO_11_2022_PRU
|
|
|
249
|
2022
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
|
35946024
|
Technická pomoc a poradenstvo pre zabezpečenie bezpečnej a plynulej prevádzky liniek TSÚ RAO - O1
|
452845
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZM-44-22-00071-02230
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Rožňava
|
00328758
|
Sadzba a tlač rožňavských novín
|
452337
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
61/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Hlohovec
|
00312509
|
Mechanicko biologická úprava zmesového komunálneho odpadu, zo zberu prostredníctvom klasických kontajnerov a zberných nádob v meste Hlohovec, v trermíne od 01.01.2023 do 31.03.2023
|
452716
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
MSUHC/50148/2022/4211/SIM
|
|
|
249
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Oprava umývacieho zariadenia WAP
|
452791
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
66-4100-22
|
|
|
249
|
2022
|
Banskobystrický samosprávny kraj
|
37828100
|
Výkon stavebného dozoru pre stavbu: „Rekonštrukcia a obnova mostov na cestách III. triedy BBSK, oblasť Sever-Breznica“
|
452795
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
10634/2022/ODDVO
|
|
|
249
|
2022
|
Obec Plešivec
|
00328642
|
Zber a likvidácia zmesového komunálneho odpadu, drobného stavebného odpadu a ostatného odpadu z územia obce Plešivec
|
452785
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/O/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Revízie elektrických spotrebičov s pohyblivým prívodom
|
452815
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
A/2022/DI30/20
|
|
|
249
|
2022
|
Obec Spišská Teplica
|
00326534
|
Poskytovanie služieb v odpadovom hospodárstve
|
452738
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
22112022_Spiš.Teplica_odpady _výzva
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Michalovce
|
00325490
|
Vypracovanie projektovej dokumentácie pre: Cyklistický chodník Hollého – Okružná - Štefániková
|
452755
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OIaG č. VO/11/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši
|
36145246
|
Obstaranie osobného automobilu pre Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši
|
452878
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2
|
|
|
249
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely Tatra 815 E2 s dopravou
|
452880
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
75/4600/2022
|
|
|
249
|
2022
|
TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
|
36312941
|
Triediaca linka pre dotriedenie separovaného zberu papiera, plastov a VKM - II
|
452881
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
LINKA2022_II
|
|
|
249
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb LIPOVEC
|
31822665
|
Trvanlivé potraviny - mrazená hydina, mrazené ryby, mrazená zelenina
|
452820
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
5/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Nemocnica Poprad a. s.
|
36513458
|
Systémový operačný stôl s príslušenstvom
|
451799
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01.Vestník/JF
|
|
|
249
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb LIPOVEC
|
31822665
|
Trvanlivé potraviny - Mlieko a mliečne výrobky
|
452776
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
ND na MB PP 376CH, PP 786EK
|
452787
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/141/43/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Obec Vydrany
|
00228788
|
Výstavba zariadenia na uloženie BRKO v obci Vydrany – strojnotechnologické vybavenie
|
452793
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OPKZP_72
|
|
|
249
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb LIPOVEC
|
31822665
|
Trvanlivé potraviny - ostatné potravinárske výrobky
|
452788
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
4/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na sypaciu nadstavbu SK7H - SL633BB
|
452817
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
59/45/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb LIPOVEC
|
31822665
|
Trvanlivé potraviny - mrazená hydina, mrazené ryby, mrazená zelenina
|
452848
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
5/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Stará Turá
|
00312002
|
Dodávka zemného plynu na rok 2023 (Opakovanie)
|
452812
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OP22TNT132
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Trenčín
|
00312037
|
Cyklotrasa Brnianska ul. 1. etapa
|
452549
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
MSÚTN-UP-VO/2022/42541/AdJ
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Bardejov
|
00321842
|
Cyklochodníky
|
452266
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID-0157
|
|
|
249
|
2022
|
Mesto Levice
|
00307203
|
Údržba a starostlivosť o vodné prvky v meste Levice
|
452846
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
10987/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Slovenská národná galéria
|
00164712
|
CEDVU 2
|
449358
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SNG/1/2022
|
|
|
249
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Spracovanie údajov, tlač a kompletizácie zásielky pre voľbu poštou pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky a voľby prezidenta Slovenskej republiky, ktoré sa budú konať v roku 2024
|
442664
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO1-2022/003984
|
|