Obnoviť
Oznámenia z vestníka
52921 - 52950
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
144 2022 Domov sociálnych služieb HRABINY 00647951 Projektová dokumentácia - zateplenie budovy DSS Hrabiny 443293 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00064/2022/DSSHRA-02
144 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Kalibrácie meradiel na meranie fyz. a mech. veličín materiálu - ZETEC 443245 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 81k-276-6/2022
144 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Kalibrácie meradiel na meranie tep. a tech. veličín - KPA 443240 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 81k-273-6/2022
144 2022 Centrum sociálnych služieb - Juh 34056505 Trvanlivé potraviny "Mrazená zelenina, sterilizovaná zelenina, kompóty, ovocné pyré, suché strukoviny, hríby, hrozienka, koncentrované šťavy a im podobné výrobky 443305 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK S/2022/192-6
144 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na PO158GC-MIX pre SÚC PSK,oblasť Prešov 443301 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 27/ZHNPO/2022
144 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Cievka na kosačkové rameno PP Z 108 443285 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/22/43/2022
144 2022 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín 00351806 Zelenina sterilizovaná, konzervované ovocie, kompóty, džemy, marmelády, cukrárske polevy 443243 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 8169/v11
144 2022 Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky 52828123 Obstaranie tovarov pre projekt pod názvom „Zlepšovanie digitálnych zručností seniorov a znevýhodnených skupín vo verejnej správe.“ 442609 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK DK/2022/RK01
144 2022 PREŠOV REAL, s.r.o. 31722814 Elektrická rolba na leasing 443097 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2022
144 2022 Mesto Trenčín 00312037 Cyklotrasy Trenčín, SO Bratislavská - most - križovatka Zlatovská - Žabinská 443035 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MSÚTN-UP-VO/2022/38232/FoL
144 2022 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Stavebné práce pre projekt CDR Dedina Mládeže 2 443024 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/117/2022-M_ORVO
144 2022 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Servis okien a tieniacej techniky v budove MPSVR SR 438356 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/104/2022-M_ORVO
144 2022 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Odstránenie havarijného stavu mosta ev. č. 2426-01, Moštenica 443279 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08907/2022/ODDVO
144 2022 Obec Svodín 00309281 Zateplenie telocvične – Obec Svodín 443297 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO_OPKZP_68
144 2022 Mesto Púchov 00317748 Oprava komunikácií v Meste Púchov 443252 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2022/PZ
144 2022 Obec Báb 00307742 Novostavba a zateplenie objektu MŠ v obci Báb 443263 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Procurio 14/2022
144 2022 Obec Hucín 00328316 HUCÍN - VÝSTAVBA A REKONŠTRUKCIA CESTY 443238 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 202201
144 2022 Mesto Veľký Meder 00305332 MRK výstavba a rekonštrukcia chodníkov a rekonštrukcia .miestnych komunikácií v meste Veľký Meder 443248 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 33/ME/2022
144 2022 Obec Ivanka pri Dunaji 00304786 Rekonštrukcia Cintorínskej ulice 443132 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PRMA 6.1/2022
144 2022 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Dochádzkový a stravovací systém 443081 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 8461/2022/OVO
144 2022 Obec Likavka 00315362 Zabezpečenie technického vybavenia pre Zberný dvor 441813 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Likavka 21
143 2022 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 NÁKUP/PRENÁJOM KLIMATIZOVANÝCH LÔŽKOVÝCH VOZŇOV 442022 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho pravidelné informatívne oznámenia PRAVIDELNÉ INFORMATÍVNE OZNÁMENIE – VYBRANÉ ODVETVIA S7157/2022-SeON
143 2022 Mesto Dunajská Streda 00305383 „Mestský park - Városliget Dunajská Streda” 442964 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O SÚŤAŽI NÁVRHOV 32/ME/2022
143 2022 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Služby mobilného operátora 442967 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2022/MG
143 2022 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, odštepný závod Piešťany 36022047 VE Madunice - oprava strojno-technologických zariadení ovládania klapky na plavebnej komore 436290 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP OZ PN 4585/2022
143 2022 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Upgrade DWDM technológie 442757 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NBS1-000-069-775
143 2022 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Nákup cisternových vozidiel 441829 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 10/2022
143 2022 Štátny geologický ústav Dionýza Štúra 31753604 Špeciálne prístrojové vybavenie pre potreby projektu OP KŽP – „Monitoring svahových deformácií" 439282 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NaL 04/2022
143 2022 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Chemický posypový materiál NaCl 442922 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SC_TSK/NaCl
143 2022 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Náhradné diely na výhybky a výhybkové konštrukcie 442832 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 172/2022