Obnoviť
Oznámenia z vestníka
53011 - 53040
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
142 2022 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Odvoz a likvidácia odpadu kategórie "O" 443085 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4874/2022
142 2022 Mesto Pezinok 00305022 Tlačový systém MsÚ Pezinok 443083 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 06/2022-6
142 2022 Univerzitná knižnica v Bratislave 00164631 Základná analýza a návrh konsolidácie CDA 443061 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OM22UKB032
142 2022 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Servis klimatizačných zariadení a vzduchotechniky 443026 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK A/2022/DI30/14
142 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Cievka na kosačkové rameno 443136 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/20/43/2022
142 2022 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky 00164381 Dodávka technických zabezpečovacích prostriedkov pre objekty MŠVVaŠ SR 443046 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 443046
142 2022 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Záložný dieselagregát s výkonom 818kW vrátane uvedenia do prevádzky 443122 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 233/2022/KHO
142 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Olejová vaňa na sypaciu nadstavbu a kypra 443111 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/18/43/2022
142 2022 Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená 00634891 Artroskopická veža s príslušenstvom 443028 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK HNsP/11/VO
142 2022 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 9 miestne motorové vozidlo 442822 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 07144/2022/VOaKI
142 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Obstaranie kancelárskych potrieb pre projekt Zlepšenie cezhraničnej dopravy medzi Malopoľským vojvodstvom a Prešovským samosprávnym krajom 443042 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 227/2022
142 2022 Mesto Senica 00309974 Modernizácia a rozšírenie verejného osvetlenia v Senici 443074 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2022
142 2022 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Preferencia MHD 438404 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MAGS OVO 47893/2022
142 2022 Mesto Čadca 00313971 Stavebná úprava okolia Mestského domu a ul. A. Hlinku I. v Čadci 443053 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 33181/2022
142 2022 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022 436091 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5873/2021-013
142 2022 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022 436091 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5873/2021-012
142 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 DNS - Výpočtová technika a príslušenstvo 432635 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000585/2022-UVO
142 2022 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Činnosť stavebného dozoru pre Technicko – hygienickú údržbu železničných koľajových vozidiel 431991 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2020_STD_THU
142 2022 Slovenská správa ciest 00003328 Servis a údržba systému cestných meteorologických zariadení Vaisala 437830 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/B/1200-VO
142 2022 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Diagnostické reagencie a spotrebný materiál pre potreby oddelenia laboratórnej medicíny VÚSCH, a.s. 431684 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VZ/14623/OVO/2022
142 2022 Nemocnica Poprad a. s. 36513458 Materiálno technické vybavenie pre COVID19 - Medicínske prístroje a zariadenia 435898 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 435898
142 2022 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 OOP kategórie Ochrana proti pádu z výšky 434426 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 537/2021
142 2022 Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2021, n.o. 52475808 EYOF 2022_FAN zóna a CHILLOUT zóna -2 442897 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 004/NLZ/2022
142 2022 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Obnova aktívnej vrstvy počítačovej siete FEI STU 442892 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA STU_obnova
142 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Pranie bielizne 442318 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 447/2022/VO
142 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Rozšírenie Cisco CUCM a WiFi riešenie pro lokality KaMO 433560 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/002297
142 2022 Mesto Trnava 00313114 Zimná údržba v časti mesta Trnava II 441343 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 39953/2022
142 2022 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Prípravné trhové konzultácie - nákup kolesových bagrov a ich prídavných zariadení 436778 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 436778
142 2022 Psychiatrická nemocnica Hronovce 00607266 Mäso a mäsové výrobky 442869 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/08/2022/JM
142 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 POTRAVINY - mrazená hydina, mrazené potraviny, vajcia, zemiaky, ovocie, zelenina, rôzne potravinárske výrobky, mlieko 442133 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/29/2022