Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36961 - 36990
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 - 2026 452577 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/21/NLZ
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 06_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 07_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 08_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 09_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 10_2023_Ko
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026 452576 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/25/NLZ
75 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Poskytovanie služieb na pozáručný servis zariadení výpočtovej a kancelárskej techniky 425182 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/149/2020-M_ODMAA
75 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Letecká preprava pre potreby rezortu MPSVR SR 413667 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/94/2018-M_ODCVO
75 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Nákup svietidiel verejného osvetlenia – Balík 02 433750 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 41442/2022
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka zemného plynu 447896 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KPR_I_2023
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Infúzne roztoky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banká Bystrica 432217 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO 1224/2021-3Q.2022
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky pre potreby FNsP F.D.R. Banská Bystrica v rozsahu Antipsychotiká, Antireumatiká, Chemoterapeutiká, Vazopresoriká, Spazmolytiká, Antidotá, Sympatomimetiká, Vitamíny, Varia 432709 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1377/2021 -3.Q 2022
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky v rozsahu RVO/2141/2022 Laxat.,Antidiab.(vrát.inzulínu),Cardiaca,Antiarrhythmica,Diuret.,Uterot.,Antiepilept.,Anticonvul.,Antiparikin.,Anxiolytica,Otorhinolar.,Expector.,Mucolytica,Antitussica 442916 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2141/2022
75 2023 Východoslovenský onkologický ústav, a.s. 36603350 Zabezpečenie dodávky liekov pre potreby Východoslovenského onkologického ústav 427804 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOU-2020-07
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka elektrickej energie - PRK 438634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA III/2022_KPR
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka elektrickej energie - PRK 438634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA III/2022_KPR
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky 17336112 Potraviny pre FNsP Nové Zámky na obdobie 24 mesiacov 436044 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 3/2021
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka elektrickej energie - PRK 438634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA I/2023_KPR
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly Prokofievova 2 – časť č. 5 - vzduchotechnika 464689 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-5
74 2023 Mesto Nová Dubnica 00317586 Rekonštrukcia atletickej dráhy v Novej Dubnici 464749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-Tartan Nová Dubnica
74 2023 Obec Čakajovce 00307807 Telocvičňa 464607 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK EVO 012023
74 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Novostavba tréningovej športovej haly na Pionierskej ulici 464700 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MAGS OVO 50533/2023
74 2023 Obec Dulovce 00306444 REKONŠTRUKCIA ŠPORTOVÉHO ZARIADENIA A TRIBÚNY Dulovce 464767 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-FNPŠ Dulovce
74 2023 Mesto Ilava 00317331 „Zníženie energetickej náročnosti Kultúrno-správnej budovy Ilava“ 464354 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 284/2023
74 2023 Mestská časť Košice - Sídlisko KVP 00691089 Skatepark KVP 464539 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 06/PRP/2023
74 2023 Mesto Trenčín 00312037 Výmena palubovej podlahy, mobilných tribún a sedačiek v športovej hale 464729 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-ŠH Trenčín
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly na ZŠ Prokofievova – časť č. 1 -stavebné úpravy a osvetlenie 464673 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-1
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly na ZŠ Prokofievova – časť č. 2 - rekonštrukcia strechy 464681 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-2
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly Prokofievova 2 – časť č. 3 - dodávka a výmena okien 464684 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-3