|
206
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Karlova Ves
|
00603520
|
REKONŠTRUKCIA KARLOVESKEJ KNIŽNICE - 3. ETAPA - OPAKOVANÁ SÚŤAŽ
|
448773
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
28_2022/ZNH/EVO
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Nitra
|
00308307
|
Most Ulica Medzi vodami, Dolné Krškany - rekonštrukcia
|
448754
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
20/2022/VM
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Nitra
|
00308307
|
Rekonštrukcia balkónov ZpS Jánskeho 7
|
448753
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
22/2022/VM
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Moldava nad Bodvou
|
00324451
|
Regenerácia vnútroblokového priestoru ulíc Bartalošova, Krátka v Moldave nad Bodvou
|
448739
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/2/Moldava
|
|
|
206
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Poskytnutie odborných poradenských služieb a vypracovanie príslušných dokumentov pre pripravovaný národný projekt „Národný systém informácií pre používateľov vzdušného priestoru Slovenskej republiky“
|
448824
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
A/2022/BE00/1
|
|
|
206
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Dúbravka
|
00603406
|
Projektová dokumentácia organizácie statickej dopravy pre zóny Dúbravka 2-4
|
448694
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
07/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Servis -Traktor Kubota M115 GX - výmena filtrov a olejových náplni
|
448796
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
39/45/2022
|
|
|
206
|
2022
|
METRO Bratislava, a.s.
|
35732881
|
Projekt CDS križovatky Bytový dom Terchovská a dotknuté územie
|
448421
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
16_2022_ZsNH_V
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Šaľa
|
00306185
|
Výsadba zelene
|
448442
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
9/2022-Si
|
|
|
206
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Servis, údržba a oprava služobných motorových vozidiel
|
448756
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
A/2022/DI10/1
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Vtáčkovce
|
00691305
|
Realizácia projektu jednoduchých pozemkových úprav
|
448652
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022-Vtackovce-JPU
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na vozidlá MB PO184CT pre SÚC PSK,oblasť Prešov
|
448829
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
87/ZHNPO/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Sociálny podnik Bošáca o.z.
|
53114001
|
Technické zabezpečenie sociálneho podniku Bošáca
|
448842
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1 / 2022
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na Mercedes Arocs r.v. 2019
|
448815
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
42/47/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
ND na otoč a hrebeň na UNO 180
|
448818
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/82/43/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
|
42337402
|
Čistiace a hygienické prostriedky
|
448786
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
I.
|
|
|
206
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Zariadenia (tablety) pre EFB s iOS
|
448686
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-295/2022-OOPS
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 38/45/2022 – UNC060
|
448763
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
38/45/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Základná škola, Krčméryho 2, Nitra
|
37865412
|
Dodávka zemného plynu
|
448656
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
0209/2022 - CEVEO
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Lubina
|
00311731
|
Dodávka ELEKTRICKEJ ENERGIE
|
448653
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01092022 - CEVEO
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Hrabovec nad Laborcom
|
00322997
|
Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia
|
448742
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Studienka
|
00310042
|
Studienka, Rozšírenie verejnej splaškovej kanalizácie
|
448795
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OU/276/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Regionálne združenie Váh - Dunaj - Ipeľ
|
36107492
|
CYKLOTRASA EUROVELO 6, KRAVANY NAD DUNAJOM – ŠTÚROVO
|
448104
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CY/01/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb
|
00647551
|
Rekonštrukcia bytovky DDaDSS Veľký Krtíš
|
448794
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3429
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Rožňava
|
00328758
|
Oprava a údržba miestných komunikácií
|
448682
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
49/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Oreské
|
00309753
|
SO 07 Vodovod Oreské
|
446924
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OcU Or 179/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Turzovka
|
00314331
|
Vodozádržné opatrenia v areáli základnej školy Turzovka
|
448649
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
437/2020/UVaRM
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť I. - SITVS
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť I. - SKB
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť II.
|
|