Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36721 - 36750
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
78 2023 Športové gymnázium Trieda SNP 104, Košice 00521965 Pekárenské výrobky 464935 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 2023
78 2023 Mesto Banská Bystrica 00313271 NÁMESTIE SLOBODY V BANSKEJ BYSTRICI 465044 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OB22MBB080b
78 2023 Mesto Martin 00316792 Stavebné práce pre realizáciu projektu ZŠ ul. J. Krónera – zvyšovanie energetickej účinnosti budovy 464914 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/6/2023/SP
78 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Opravy hasičskej a záchranárskej techniky 452733 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UpIA-EL3/1-133-1/2022
78 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Most ev. č. 1681-002 na ceste III/1681 v obci Šurianky“ – PD (DÚR) 464802 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07542/2023/OVO
78 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Upratovacie a čistiace služby pre Banskobystrický kraj 462737 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003691
78 2023 Mesto Šaľa 00306185 Dodávka elektrickej energie - mesto Šaľa - PSO 13/23 EE 464920 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PSO 13/23 EE
78 2023 Obecný technický podnik Staškov 47884355 NÁKUP STAVEBNÉHO MATERIÁLU NA VÝSTAVBU BYTOVÉHO DOMU 464946 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 18/ME/2023
78 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Nákup zvodidlového systému Kremsbarrier 462942 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 12/2021/10301
78 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Dodávka zemného plynu pre potreby SVP, š.p. na roky 2023-2025 464527 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP OZ KE 501/2023/5
77 2023 Mesto Trnava 00313114 Údržba fontán vo vlastníctve mesta Trnava - 2 430690 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OKS_I_IPR_2023
77 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 456760 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 68_22_2
77 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica 37957937 REAGENČNÉ DIAGNOSTICKÉ SÚPRAVY A DIAGNOSTICKÝ SPOTREBNÝ MATERIÁL PRE NOVORODENECKÝ SKRÍNING 458205 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 137-2022
77 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica 37957937 BRINEURA 150 MG INJEKČNÝ ROZTOK 457120 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 148-2022
77 2023 DataCentrum 00151564 Nákup a podpora softvérových produktov 464754 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS02
77 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Ochranné balistické pomôcky DNS 464737 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO1-2023/003998
77 2023 DataCentrum 00151564 Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov 464738 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS001
77 2023 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 DNS – Potraviny 464799 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOS-81/14-31/2023
77 2023 Mesto Martin 00316792 Atletický štadión – zázemie s tribúnou - 1. etapa 464851 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/5/2023/SP
77 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Podpora a rozvoj aplikačno-integračného prostredia ŽSR 455305 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 69/2022
77 2023 Obec Skalité 00314285 Nákup strojno-technologického zariadenia na vybavenie zberného dvora v obci SKALITÉ 464490 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NADL/Skalité/tech
77 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Kontrastné látky 464736 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07/2023
77 2023 Dopravný podnik mesta Martin, s.r.o. 53560922 Nákup autobusov s CNG pohonom 464300 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 01_23
77 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Rádiofarmaká a rádionuklidové generátory 464446 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/2023
77 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Anestéziologický prístroj s monitorom vitálnych funkcií 463664 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 183/2023/VO
77 2023 Mestská časť Košice-Lorinčík 00690945 Zníženie energetickej náročnosti budovy Domu kultúry, miestneho úradu a materskej školy 434243 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY Mestská časť Košice-Lorinčík/2021
77 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Prešov KR PZ rekonštrukcia a modernizácia objektu 429518 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY SE-VO2-2021-002308-030-D1
77 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Monitoring zložiek životného prostredia diaľnice D1 Hubová - Ivachnová, biota 433793 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 32110301
77 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/74 Snina - Kolonica, preložka cesty 434789 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE SSC/369/2023/1240/VO-543
77 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Nákup modernej techniky pre praktické vyučovanie študentov SPŠSaE Nitra 427542 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE 02555/2022/VOaKI