Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36901 - 36930
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
75 2023 Základná škola s materskou školou, Jarná ulica 3168/13, Poprad 37791605 Základné potraviny pre Základnú školu s materskou školou, Jarná, Poprad 458182 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/ME/2023
75 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Prístavba telocvične k existujúcemu objektu so súp. č. 537/2 pre Gymnázium T. Vansovej v Starej Ľubovni 464326 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PSK-2023-934-PZ-GTV SĽ
75 2023 Mesto Brezno 00313319 Rekonštrukcia telocvične a športového zázemia ZŠ S MŠ Karola Rapoša 464688 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
75 2023 Mesto Levoča 00329321 Rekonštrukcia multifunkčného ihriska pri ZŠ Gašpara Haina, Levoča 464818 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 02-Vk01
75 2023 Obec Preseľany 00310999 Zateplenie a stavebné úpravy športovej haly v obci Preseľany 464797 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/ŠH/2023
75 2023 Mesto Partizánske 00310905 Novostavba telocvične ZŠ Veľké Bielice 463316 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 5349/2023
75 2023 Mesto Sereď 00306169 Výstavba novej športovej infraštruktúry v meste Sereď 464846 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6807/2023
75 2023 Mesto Spišská Nová Ves 00329614 „Modernizácia umelej trávnatej plochy na futbalovom štadióne v Spišskej Novej Vsi“ 464374 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023/VO/SNV/04
75 2023 Mesto Nitra 00308307 Revitalizácia vnútroblokov Za Ferenitkou 19-29 a Wilsonovo nábrežie 32-34 I. etapa 464860 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 9/2023/LD
75 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Komerčné zdravotné pripoistenie 2021 430338 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 032018/2021
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 - 2026 447693 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/21/NLZ
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 – 2026 opakovaná 456928 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/21/NLZ
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 - 2026 452577 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/21/NLZ
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 06_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 07_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 08_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 09_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 10_2023_Ko
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026 452576 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/25/NLZ
75 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Poskytovanie služieb na pozáručný servis zariadení výpočtovej a kancelárskej techniky 425182 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/149/2020-M_ODMAA
75 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Letecká preprava pre potreby rezortu MPSVR SR 413667 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/94/2018-M_ODCVO
75 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Nákup svietidiel verejného osvetlenia – Balík 02 433750 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 41442/2022
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka zemného plynu 447896 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KPR_I_2023
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Infúzne roztoky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banká Bystrica 432217 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO 1224/2021-3Q.2022
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky pre potreby FNsP F.D.R. Banská Bystrica v rozsahu Antipsychotiká, Antireumatiká, Chemoterapeutiká, Vazopresoriká, Spazmolytiká, Antidotá, Sympatomimetiká, Vitamíny, Varia 432709 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1377/2021 -3.Q 2022
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky v rozsahu RVO/2141/2022 Laxat.,Antidiab.(vrát.inzulínu),Cardiaca,Antiarrhythmica,Diuret.,Uterot.,Antiepilept.,Anticonvul.,Antiparikin.,Anxiolytica,Otorhinolar.,Expector.,Mucolytica,Antitussica 442916 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2141/2022
75 2023 Východoslovenský onkologický ústav, a.s. 36603350 Zabezpečenie dodávky liekov pre potreby Východoslovenského onkologického ústav 427804 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOU-2020-07
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka elektrickej energie - PRK 438634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA III/2022_KPR
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka elektrickej energie - PRK 438634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA III/2022_KPR
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky 17336112 Potraviny pre FNsP Nové Zámky na obdobie 24 mesiacov 436044 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 3/2021