Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36991 - 37020
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
74 2023 Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát 31825249 Projektová dokumentácia stavebných úprav a interiéru priestorov kvestorátu TU 464584 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VR_1798-2023
74 2023 Centrum výcviku Lešť 00804932 Oprava závad po odbornej prehliadke a odbornej skúške na el. zariadeniach a bleskozvodoch. 464753 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK CV-221/2023
74 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Opravy a údržba vzduchotechnických systémov a klimatizácií 461762 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 461762
74 2023 Centrum účelových zariadení 42137004 Dodanie hotovej stravy do prevádzky Senec 464644 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 15/2023
74 2023 Obec Čierne 00313980 Dodávka elektrickej energie – obec Čierne - 14/23 EE 464757 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 14/23 EE
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Ložisko 2311, ložisko 2211, gufero 120x90x13 s dopravou 464768 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 24/4600/2023
74 2023 Obec Čierne 00313980 Dodávka zemného plynu – obec Čierne - 15/23 ZP 464780 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 15/23 ZP
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Filtre na Mercedes Benz ACTROS - SL461AY 464782 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 20/45/2023
74 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Nákup mobilných telefónov a tabletu 464788 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08715/2023/ODDVO
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na nakladač JCB - SL386BY - 5X/5XD2/ X 464807 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 21/45/2023
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 VT Náhradné diely na JCB 3CX, r. v. 2009 s dovozom 464811 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7/47/2023 ZnHV
74 2023 Centrum sociálnych služieb - Nová Bošáca 34011641 Trvanlivé potraviny - mliečne 464723 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Vodoodolná preglejka protišmyk.D-2550 mm,š-1845 mm,h-15mm s dopravou 464722 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 23/4600/2023
74 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom 00738336 Čistiace, dezinfekčné prostriedky a pomôcky na upratovanie 464661 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UVTOS-00839/36-DU-2023
74 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Betón - Stavebná úprava na priepuste v katastrálnom území Kostolná - Záriečie okres Trenčín 464734 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Sc/2023/646
74 2023 Univerzitná knižnica v Bratislave 00164631 Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronickej stravovacej karty 464746 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OV23UKB005
74 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Vodomerné zariadenia 464674 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO-P_06-01
74 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Meracie prístroje do terénu 464694 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO-P_06_02-01
74 2023 Obec Lastovce 00331678 Traktor s príslušenstvom 464702 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 12_4_2023_ Traktor s príslušenstvom
74 2023 Centrum sociálnych služieb - Nová Bošáca 34011641 Trvanlivé potraviny - suchý tovar 464706 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
74 2023 Mesto Nová Dubnica 00317586 Rekonštrukcia atletickej dráhy v Novej Dubnici 464749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-Tartan Nová Dubnica
74 2023 Obec Čakajovce 00307807 Telocvičňa 464607 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK EVO 012023
74 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Novostavba tréningovej športovej haly na Pionierskej ulici 464700 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MAGS OVO 50533/2023
74 2023 Obec Dulovce 00306444 REKONŠTRUKCIA ŠPORTOVÉHO ZARIADENIA A TRIBÚNY Dulovce 464767 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-FNPŠ Dulovce
74 2023 Mesto Ilava 00317331 „Zníženie energetickej náročnosti Kultúrno-správnej budovy Ilava“ 464354 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 284/2023
74 2023 Mestská časť Košice - Sídlisko KVP 00691089 Skatepark KVP 464539 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 06/PRP/2023
74 2023 Mesto Trenčín 00312037 Výmena palubovej podlahy, mobilných tribún a sedačiek v športovej hale 464729 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-ŠH Trenčín
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly na ZŠ Prokofievova – časť č. 1 -stavebné úpravy a osvetlenie 464673 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-1
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly na ZŠ Prokofievova – časť č. 2 - rekonštrukcia strechy 464681 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-2
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly Prokofievova 2 – časť č. 3 - dodávka a výmena okien 464684 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-3