Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37171 - 37200
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
72 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Poloautomatický depozitár na archiváciu mikroskopických sklíčok a parafínových bločkov (FFPE kaziet) 455398 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JLFUKMT 6-OVO/2022
72 2023 Obec Muráň 00328537 Zlepšenie turistickej infraštruktúry v obci Muráň - súprava turistického vyhliadkového vláčika 459444 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/2/Mu/TI-STVV
72 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Obslúžime aj anglického kráľa - gastrotechnológia 456243 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 262/2022
72 2023 Obec Pusté Úľany 00306134 Zariadenia pre zberný dvor v obci Pusté Úľany 448940 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA GUR0000111
72 2023 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Dodávka tepla pre NsM 463569 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE PRK_NL_ID_282
72 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 DNS_Objednávka dopravy nesúvisiacej s prepravou osôb, prenájom dopravných prostriedkov, strojných zariadení a stavebných mechanizmov 464366 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA DNS NL 2/2023
72 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 DNS _ Čistenie, dezinfekcia a deratizácia objektov a areálov v správe DPB, a. s. 464343 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA DNS NL 1/2023
72 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Nákup kancelárskych potrieb 464242 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/NLZ/2023 - DNS
72 2023 Mestská časť Bratislava - Staré Mesto 00603147 Grassalkovichova záhrada – verejné osvetlenie 464019 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NZ - 4/2023
72 2023 Mestská časť Bratislava - Staré Mesto 00603147 Grassalkovichova záhrada – závlahový systém 464002 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NZ - 5/2023
72 2023 Obec Spišské Bystré 00326542 ČOV a bezvýkopová sanácia kanalizácie Spišské Bystré 463982 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRACE-SPISSKE_BYSTRE_COV
72 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 ČISTENIE ŽELEZNIČNÝCH KOĽAJOVÝCH VOZIDIEL 451730 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S5712/2023-SeON
72 2023 Slovenský filmový ústav 00891444 Systematická obnova audiovizuálneho dedičstva v SFÚ 461429 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 461429/VS-NZ/2023:01
72 2023 Úrad pre správu zaisteného majetku 53803175 Výkon správy zaistených obchodných podielov 464105 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03042023/vykonspravy/UpSZM
72 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Cesta II/524 Drženice – hranica kraja - projektová dokumentácia 459390 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06673/2023/OVO
72 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Cesta II/511 2. etapa: Dolný Ohaj - Hurbanovo - projektová dokumentácia 459478 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06671/2023/OVO
72 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Stolný hmotnostný sprektrometer 464361 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNNT/spektrometer2
72 2023 Stredná odborná škola technická a agropotravinárska - Műszaki, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola 42317665 Stredná odborná škola technická a agropotravinárska Rimavská Sobota – Atraktívne prostredie pre odborné vzdelávanie a prípravu na jednom mieste, pod jednou strechou – Vybavenie a náradie do autodielne 464401 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 5533
72 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 „Nákup učebných pomôcok s názvom – Elektrické merania, Spôsobilosť a TV štúdio“ 464071 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07383/2023/OVO
72 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Nemocničné lôžka 464293 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN/lôžka
72 2023 Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 42120861 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie elektrickej energie - Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 463611 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KS/Ozn/04-2023/EL-KSVO
72 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Sklá do železničných koľajových vozidiel 452066 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 30529-S8560/2023-SeON
72 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Čistopisy dokladov Slovenskej republiky IV. 463580 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO-2023/003956
72 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 PRÍSTROJE POCT PCR NA RÝCHLU DIAGNOSTIKU SARS-Cov-2 464254 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 24_23
72 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Osobné ochranné pracovné prostriedky 464097 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 23_23
72 2023 Národný onkologický ústav 00165336 Strava pre pacientov - potraviny 461363 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 04042023/NOU/STRAVA
72 2023 Obec Nová Bošáca 00311839 Strojné vybavenie pre zberný dvor v obci Nová Bošáca 464230 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO-NB-04.04.2023
72 2023 Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región 31875173 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie elektrickej energie - Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región 463387 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KS/Ozn/03-2023/EL-KSVO
72 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Súprava balistickej ochrany pre výkon služobnej činnosti v objektoch a v služobných cestných vozidlách 461646 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003882
72 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SOŠ DREVÁRSKA A STAVEBNÁ KRÁSNO NAD KYSUCOU 463950 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 55_22_2