Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37201 - 37230
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
72 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Poloautomatický depozitár na archiváciu mikroskopických sklíčok a parafínových bločkov (FFPE kaziet) 455398 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JLFUKMT 6-OVO/2022
72 2023 Obec Muráň 00328537 Zlepšenie turistickej infraštruktúry v obci Muráň - súprava turistického vyhliadkového vláčika 459444 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/2/Mu/TI-STVV
72 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Obslúžime aj anglického kráľa - gastrotechnológia 456243 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 262/2022
72 2023 Obec Pusté Úľany 00306134 Zariadenia pre zberný dvor v obci Pusté Úľany 448940 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA GUR0000111
72 2023 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Dodávka tepla pre NsM 463569 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE PRK_NL_ID_282
72 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 DNS_Objednávka dopravy nesúvisiacej s prepravou osôb, prenájom dopravných prostriedkov, strojných zariadení a stavebných mechanizmov 464366 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA DNS NL 2/2023
72 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 DNS _ Čistenie, dezinfekcia a deratizácia objektov a areálov v správe DPB, a. s. 464343 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA DNS NL 1/2023
72 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Nákup kancelárskych potrieb 464242 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/NLZ/2023 - DNS
72 2023 Mestská časť Bratislava - Staré Mesto 00603147 Grassalkovichova záhrada – verejné osvetlenie 464019 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NZ - 4/2023
72 2023 Mestská časť Bratislava - Staré Mesto 00603147 Grassalkovichova záhrada – závlahový systém 464002 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NZ - 5/2023
72 2023 Obec Spišské Bystré 00326542 ČOV a bezvýkopová sanácia kanalizácie Spišské Bystré 463982 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRACE-SPISSKE_BYSTRE_COV
72 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 ČISTENIE ŽELEZNIČNÝCH KOĽAJOVÝCH VOZIDIEL 451730 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S5712/2023-SeON
72 2023 Slovenský filmový ústav 00891444 Systematická obnova audiovizuálneho dedičstva v SFÚ 461429 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 461429/VS-NZ/2023:01
72 2023 Úrad pre správu zaisteného majetku 53803175 Výkon správy zaistených obchodných podielov 464105 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03042023/vykonspravy/UpSZM
72 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Cesta II/524 Drženice – hranica kraja - projektová dokumentácia 459390 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06673/2023/OVO
72 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Cesta II/511 2. etapa: Dolný Ohaj - Hurbanovo - projektová dokumentácia 459478 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06671/2023/OVO
72 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Stolný hmotnostný sprektrometer 464361 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNNT/spektrometer2
72 2023 Stredná odborná škola technická a agropotravinárska - Műszaki, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola 42317665 Stredná odborná škola technická a agropotravinárska Rimavská Sobota – Atraktívne prostredie pre odborné vzdelávanie a prípravu na jednom mieste, pod jednou strechou – Vybavenie a náradie do autodielne 464401 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 5533
72 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 „Nákup učebných pomôcok s názvom – Elektrické merania, Spôsobilosť a TV štúdio“ 464071 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07383/2023/OVO
72 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Nemocničné lôžka 464293 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN/lôžka
72 2023 Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 42120861 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie elektrickej energie - Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 463611 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KS/Ozn/04-2023/EL-KSVO
72 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Sklá do železničných koľajových vozidiel 452066 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 30529-S8560/2023-SeON
72 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Čistopisy dokladov Slovenskej republiky IV. 463580 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO-2023/003956
72 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 PRÍSTROJE POCT PCR NA RÝCHLU DIAGNOSTIKU SARS-Cov-2 464254 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 24_23
72 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Osobné ochranné pracovné prostriedky 464097 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 23_23
72 2023 Národný onkologický ústav 00165336 Strava pre pacientov - potraviny 461363 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 04042023/NOU/STRAVA
72 2023 Obec Nová Bošáca 00311839 Strojné vybavenie pre zberný dvor v obci Nová Bošáca 464230 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO-NB-04.04.2023
72 2023 Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región 31875173 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie elektrickej energie - Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región 463387 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KS/Ozn/03-2023/EL-KSVO
72 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Súprava balistickej ochrany pre výkon služobnej činnosti v objektoch a v služobných cestných vozidlách 461646 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003882
72 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SOŠ DREVÁRSKA A STAVEBNÁ KRÁSNO NAD KYSUCOU 463950 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 55_22_2