Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37291 - 37320
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
71 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Nákup výpočtovej techniky a príslušenstva pre Ú BSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti 425442 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EVO/8
71 2023 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Dynamický nákupný systém na dodávky potravín, nápojov a príbuzných produktov 449476 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V29
71 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Náhradné diely na nákladné motorové vozidlá 435275 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-5,6-009
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 STAVEBNÉ ÚPRAVY VNÚTORNÝCH PRIESTOROV V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 452610 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 67_22
71 2023 Mesto Trenčín 00312037 Výpočtová technika pre CKKP Hviezda a Kamerový a wifi systém Hviezda 454573 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MSÚTN-UP-VO/2022/42854/139672/AdJ
71 2023 Mesto Vráble 00308641 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie elektrickej energie – Mesto Vráble 458551 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KS/Ozn/02-2023/EL-KSVO
71 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 LIEKY PRE BIOLOGICKÚ LIEČBU 2022 452419 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/2022/SC/NURCH
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 CT prístroje pre nemocnice v pôsobnosti ŽSK 449355 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/ZSK/2022
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy 2. etapa I/71 Šiatorská Bukovinka - most nad železničnou traťou ev. č. 71-007 463918 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/478/2023/1230/VO-465
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy – 2. etapa - I/16 Vidiná – rekonštrukcia mosta ev. č. 16 - 226 463921 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/484/2023/1230/VO-466
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy - 1. etapa v BB kraji - I/9 Ladomerská Vieska - most nad železnicou ev. č. 50-158 463887 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/483/2023/1230/VO-464
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy – 2. etapa - I/16 Vidiná – rekonštrukcia mosta ev. č. 16 - 225 463912 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/482/2023/1230/VO-462
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy 2. etapa I/71 Holiša - most nad železničnou traťou ev. č. 71-002 463898 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/479/2023/1230/VO-459
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy 2. etapa I/16 Tornaľa – most ev. č. 16 - 255 463511 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/476/2023/1230/VO-415
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy - 2. etapa, I/72 Čertovica - Lajštrok - rekonštrukcia mosta ev. č. 72-065 463893 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/481/2023/1230/VO-460
71 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/51 A II/511 VRÁBLE, KRIŽOVATKA 463713 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC_križovatka_Vráble
71 2023 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Poskytovanie objednávkových služieb súvisiacich so zabezpečením zdravotnej starostlivosti 463845 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NBS1-000-083-574
71 2023 Národné centrum zdravotníckych informácií 00165387 Centrálny manažment identít (CMI) 459158 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CMI-2023/01
71 2023 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Cafetéria pre zamestnanecké benefity 463800 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NBS1-000-083-530
71 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026 opakovaná II. kolo 463873 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2023/25/NLZ
71 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Služby prevádzky ekonomického systému SAP R/3 462000 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/188/2023-M_ORVO
71 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Preprava osôb, techniky a materiálu 460883 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/16-6/2023-OOPS
71 2023 Mesto Senica 00309974 Zdieľané bicykle na území mesta Senica (BIKESHARING) 463466 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 31032023/Bikesharing/Mesto_SE
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 INTERIÉROVÉ PLAZMOVÉ ČISTIČKY VZDUCHU 463776 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 27_22
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 DEFIBRILÁTORY 463775 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 26_23
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 GERMICÍDNE ŽIARIČE 463773 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 25_23
71 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Monitoring pacienta 463824 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN/monitor
71 2023 Spojená škola 37956205 Nákup materiálno - technického vybavenia učební a dielní praktického vyučovania pre Spojenú školu v Detve k projektu s názvom „Modernizácia odborného vzdelávania“ 463826 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 5693 - 6/2023
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Monitorovacie systémy pre poskytovanie sociálnych služieb. 463871 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ-MSS-02/2023
71 2023 Centrum vedecko-technických informácií SR 00151882 Skenery pre digitalizačné pracovisko 448546 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01