Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37681 - 37710
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
67 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 "Dovybavenie COVP - SOŠ Pruské - ZTI a súvisiace konštrukcie" - stavebné práce 463101 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 118/2023
67 2023 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Úpravy vonkajších komunikácií na Vazovovej a Slovanskej ulici 462939 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK NBS1-000-083-318
67 2023 Obec Zádiel 00691437 Múzeum Slovenského Krasu - Zádielska Tiesňava 461037 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/Z/23
67 2023 Mesto Prešov 00327646 Vypracovanie projektovej dokumentácie Most ev.č.M-015 na ulici Šípková- Pod Hrádkom 463570 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 03/2023_PO 015
67 2023 Mestská časť Bratislava - Rača 00304557 Realizácia herných prvkov a mobiliáru 463724 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/MCRA/MOB/vyvo
67 2023 Obec Torysa 00327883 Vybavenie zberného dvora obce Torysa 463656 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZD_T_2023_1
67 2023 Národné lesnícke centrum (NLC) 42001315 Vyhotovenie programov starostlivosti o lesy - r.2021 430828 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 57/NLC/2023-VO
67 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Dodanie xerografického papiera pre rezort MPSVR SR 422742 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/132/2019-M_ODMAA
66 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Rekonštrukcia mostného objektu M7019 na ceste II. triedy č. 574 ponad potok Stanák 463550 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SP_STANAK_01_2023
66 2023 Mestská časť Bratislava - Nové Mesto 00603317 Zabezpečenie výkonu komplexných služieb a činností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) a oblasti ochrany pred požiarmi (OPP) 463517 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4391/2023/OPSVO
66 2023 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Obstaranie tlačiarenských služieb a služieb súvisiacich s tlačou 463499 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK tlač 2324
66 2023 Mesto Dunajská Streda 00305383 „Mobilne hlasové a dátové služby“ 463458 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 28032023
66 2023 Obec Jurová 00305499 Územný plán obce Jurová 463465 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OcúJur2023/00062
66 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti a implementácia SW nástroja pre procesno-organizačné riadenie Informačnej a kybernetickej bezpečnosti 463447 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UNM/IKB
66 2023 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach 00397474 Diagnostické testy 463502 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 148/2023/ZNH
66 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na Mercedes Benz ACTROS - SL717AR,SL624BB 463568 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 16/45/2023
66 2023 Centrum sociálnych služieb PARK 00632520 Mäso a mäsové výrobky 463563 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00300/2023
66 2023 Obec Kravany nad Dunajom 00306533 Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Kravany nad Dunajom – Verejné osvetlenie 463389 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2
66 2023 METRO Bratislava, a.s. 35732881 „Výroba a dodanie informačných tabúľ PAAS (vrátane úchytov) pre parkovaciu politiku“ – Opakované vyhlásenie verejného obstarávania 463527 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 09/2023_ZsNH_V
66 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Injekčné striekačky 463504 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK FNsP FDR/NL/1962/2023/9369
66 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 (70) Zametacie kartáče na MB, JCB - oblasť Poprad 463542 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/70/43/2023
66 2023 Slovenský hydrometeorologický ústav 00156884 Nákup akumulátorov pre SHMÚ II 463540 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 706-2059/2023
66 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradne diely s dopravou T815 E2 SK 819 AA 463491 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 19/4600/2023
66 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 VT Náhradné diely na zametaciu nadstavbu FAUN VIAJET 6R/LX, r. v. 2011, v.č. 3463012 463493 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 13/47/2023 ZnHV
66 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 VT Náhradné diely - HYDROMOTOR na zametacie zariadenie s lopatou EXA ZZL 02 463508 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 14/47/2023 ZnHV
66 2023 Krajský súd v Nitre 35629738 Databázový server a zálohovacie zariadenie NAS 463507 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Spr 357/23
66 2023 Obec Bátorove Kosihy 00306711 Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Bátorove Kosihy 463297 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
66 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 (69) kompletný napinák spodných ramien Zetor 7011, PP 568AA 463522 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik//43/2023
66 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Nákup napájacích injektorov pre implementáciu dochádzkových snímačov 463420 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 105
66 2023 Obec Modrany 00306584 Telocvičňa a kultúrny dom - Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov 45,00 kW 463455 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 03/2023