|
65
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
(66) ND T815, T815 E2
|
463346
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/66/43/2023
|
|
|
65
|
2023
|
Nemocnica Poprad a. s.
|
36513458
|
Jodovaný povidón
|
461572
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZsNH
|
|
|
65
|
2023
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Asfaltom obalená zmes Aco II.
|
463261
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2023/371
|
|
|
65
|
2023
|
Stredná odborná škola - Szakközépiskola J. Kráľa 25, Veľké Kapušany
|
17055393
|
Zariadenie učebne silnoprúdovej techniky
|
463281
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
463281
|
|
|
65
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely WV Craftér SK 416 BB s dopravou
|
463286
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
17/4600/2023
|
|
|
65
|
2023
|
Centrum sociálnych služieb PARK
|
00632520
|
Mrazená zelenina
|
463288
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00303/2023
|
|
|
65
|
2023
|
Obec Lozorno
|
00304905
|
Dodávka germicídnych žiaričov
|
462815
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
PM/158/LOZ
|
|
|
65
|
2023
|
Obec Lozorno
|
00304905
|
Dodávka svetelnej, zvukovej a videotechniky pre kultúrny dom v Lozorne
|
463188
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
PM/159/LOZ
|
|
|
65
|
2023
|
Obec Čenkovce
|
31871224
|
Výroba elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov – Obec Čenkovce
|
463270
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2023
|
|
|
65
|
2023
|
TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o.
|
31609651
|
Dodanie a montáž mobiliáru do centrálnej mestskej zóny v Žiari nad Hronom
|
463076
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZsNH2023004
|
|
|
64
|
2023
|
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
|
17335795
|
"Vybudovanie nového OAIM – prístrojové vybavenie" – Zdravotnícke prístroje
|
462306
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NDL/2023/BOJ/2
|
|
|
64
|
2023
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Asfaltom obalená zmes Aco I.
|
463217
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2023/370
|
|
|
64
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
VT Náhradné diely na vozidlá a mechanizmy
|
463223
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/47/2023 ZnHV
|
|
|
64
|
2023
|
Centrum sociálnych služieb PARK
|
00632520
|
Mlieko, mliečne výrobky
|
463228
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00298/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom
|
36126756
|
Dodávka zemného plynu pre ZŠ Lehota pod Vtáčnikom - na obdobie od 1.5.2023 do 30.4.2025
|
463090
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023_ZSLEH_PLN
|
|
|
64
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náterové látky
|
461764
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
023ZNH/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
36601284
|
Striekačky jednorazové
|
461435
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
VZ/06969/OVO/2023
|
|
|
64
|
2023
|
METRO Bratislava, a.s.
|
35732881
|
Nákup licencií Microsoft 365 Business Standard
|
463107
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
11_2023_ZsNH_V
|
|
|
64
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Špeciálne chemikálie a špeciálny akustický materiál pre projekt NANOVIR
|
456186
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK000281/2023-UVO
|
|
|
64
|
2023
|
Športové gymnázium Trieda SNP 104, Košice
|
00521965
|
Potraviny
|
457815
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2023
|
|
|
64
|
2023
|
Technická univerzita v Košiciach
|
00397610
|
Potraviny 4/2022
|
455746
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-0184
|
|
|
64
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
CT prístroje pre nemocnice v pôsobnosti ŽSK
|
449355
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
02/ZSK/2022
|
|
|
64
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Pyrotechnické prostriedky
|
462596
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI
|
UpIA-EL3/3-357-25/2022
|
|
|
64
|
2023
|
Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky
|
00151491
|
Elektronické stravovacie karty.
|
458330
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
k CRD - 343/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAVLIFE
|
462826
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SLM_ZMLV
|
|
|
64
|
2023
|
Obec Cífer
|
00312347
|
Manažment údajov spoločného obecného úradu
|
461836
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Cifer_MNG
|
|
|
64
|
2023
|
Štátny geologický ústav Dionýza Štúra
|
31753604
|
Migrácia IS Digitálny archív do cloudu
|
459861
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SGUDS_MIG_NL
|
|
|
64
|
2023
|
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny
|
35562340
|
Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok
|
462616
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
8/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Nákup pracovných prostriedkov
|
461726
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VOB/187/2023-M_ORVO
|
|
|
64
|
2023
|
Bratislavský samosprávny kraj
|
36063606
|
Združená dodávka elektriny pre potreby BSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK
|
462766
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
BSK__NZ_LP 2/2023
|
|