Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37831 - 37860
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 (66) ND T815, T815 E2 463346 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/66/43/2023
65 2023 Nemocnica Poprad a. s. 36513458 Jodovaný povidón 461572 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH
65 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Asfaltom obalená zmes Aco II. 463261 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SC/2023/371
65 2023 Stredná odborná škola - Szakközépiskola J. Kráľa 25, Veľké Kapušany 17055393 Zariadenie učebne silnoprúdovej techniky 463281 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 463281
65 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely WV Craftér SK 416 BB s dopravou 463286 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 17/4600/2023
65 2023 Centrum sociálnych služieb PARK 00632520 Mrazená zelenina 463288 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00303/2023
65 2023 Obec Lozorno 00304905 Dodávka germicídnych žiaričov 462815 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PM/158/LOZ
65 2023 Obec Lozorno 00304905 Dodávka svetelnej, zvukovej a videotechniky pre kultúrny dom v Lozorne 463188 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PM/159/LOZ
65 2023 Obec Čenkovce 31871224 Výroba elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov – Obec Čenkovce 463270 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023
65 2023 TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o. 31609651 Dodanie a montáž mobiliáru do centrálnej mestskej zóny v Žiari nad Hronom 463076 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH2023004
64 2023 Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach 17335795 "Vybudovanie nového OAIM – prístrojové vybavenie" – Zdravotnícke prístroje 462306 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2023/BOJ/2
64 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Asfaltom obalená zmes Aco I. 463217 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SC/2023/370
64 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 VT Náhradné diely na vozidlá a mechanizmy 463223 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/47/2023 ZnHV
64 2023 Centrum sociálnych služieb PARK 00632520 Mlieko, mliečne výrobky 463228 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00298/2023
64 2023 Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom 36126756 Dodávka zemného plynu pre ZŠ Lehota pod Vtáčnikom - na obdobie od 1.5.2023 do 30.4.2025 463090 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023_ZSLEH_PLN
64 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náterové látky 461764 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 023ZNH/2023
64 2023 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Striekačky jednorazové 461435 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VZ/06969/OVO/2023
64 2023 METRO Bratislava, a.s. 35732881 Nákup licencií Microsoft 365 Business Standard 463107 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 11_2023_ZsNH_V
64 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Špeciálne chemikálie a špeciálny akustický materiál pre projekt NANOVIR 456186 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000281/2023-UVO
64 2023 Športové gymnázium Trieda SNP 104, Košice 00521965 Potraviny 457815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023
64 2023 Technická univerzita v Košiciach 00397610 Potraviny 4/2022 455746 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0184
64 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 CT prístroje pre nemocnice v pôsobnosti ŽSK 449355 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/ZSK/2022
64 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pyrotechnické prostriedky 462596 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI UpIA-EL3/3-357-25/2022
64 2023 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky 00151491 Elektronické stravovacie karty. 458330 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA k CRD - 343/2023
64 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAVLIFE 462826 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SLM_ZMLV
64 2023 Obec Cífer 00312347 Manažment údajov spoločného obecného úradu 461836 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Cifer_MNG
64 2023 Štátny geologický ústav Dionýza Štúra 31753604 Migrácia IS Digitálny archív do cloudu 459861 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SGUDS_MIG_NL
64 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok 462616 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8/2023
64 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Nákup pracovných prostriedkov 461726 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/187/2023-M_ORVO
64 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Združená dodávka elektriny pre potreby BSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK 462766 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA BSK__NZ_LP 2/2023