Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37861 - 37890
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
64 2023 Slovenská inšpekcia životného prostredia 00156906 Servis analyzátorov a prístrojovej techniky 463092 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 240323
64 2023 Správa Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej 54435439 Stredisko environmentálnej výchovy Tisovec – projektová dokumentácia 462922 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OM23MUR018
64 2023 SARIO Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu 36070513 Organizačné zabezpečenie podujatia Slovenského národného stánku na Medzinárodnom veľtrhu e-mobility Power2Drive (The Smarter E Europe), ktorý sa bude konať v termíne 14. – 16. júna 2023 v Mníchove 463126 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
64 2023 Divadlo Nová scéna 00164861 Výroba rôznych tlačovín pre DNS 462349 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4/ZNH/2023
64 2023 Mesto Michalovce 00325490 Vypracovanie PD na výstavbu zariadení pre využitie slnečnej energie 462913 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7JM
64 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 (63) Rôzne ND T815, Multicar Zetor 463242 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/63/43/2023
64 2023 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Auto-kerato-refrakto-tono pachymeter 463243 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 36/20/281/2023 - R23032544
64 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Nákup fototechniky / COVP Polygrafická: „Materiálno – technické vybavenie odbornej učebne spracovania statického obrazu“ 463248 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK BSK_LP_ZNH_2/2023
64 2023 Obec Závadka nad Hronom 00313947 dobíjacia stanica na bicykle 463257 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/79/55
64 2023 Špecializovaná nemocnica sv.Svorada Zobor, n.o. 37971832 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy 463196 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
64 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 (62) Disk na VW Crafter, PP 439DK 463215 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/62/43/2023
64 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Asfaltom obalená zmes Aco I. 463217 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SC/2023/370
64 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 VT Náhradné diely na vozidlá a mechanizmy 463223 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/47/2023 ZnHV
64 2023 Centrum sociálnych služieb PARK 00632520 Mlieko, mliečne výrobky 463228 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00298/2023
64 2023 Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom 36126756 Dodávka zemného plynu pre ZŠ Lehota pod Vtáčnikom - na obdobie od 1.5.2023 do 30.4.2025 463090 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023_ZSLEH_PLN
64 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náterové látky 461764 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 023ZNH/2023
64 2023 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Striekačky jednorazové 461435 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VZ/06969/OVO/2023
64 2023 METRO Bratislava, a.s. 35732881 Nákup licencií Microsoft 365 Business Standard 463107 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 11_2023_ZsNH_V
64 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Špeciálne chemikálie a špeciálny akustický materiál pre projekt NANOVIR 456186 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000281/2023-UVO
64 2023 Športové gymnázium Trieda SNP 104, Košice 00521965 Potraviny 457815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023
64 2023 Technická univerzita v Košiciach 00397610 Potraviny 4/2022 455746 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0184
64 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 CT prístroje pre nemocnice v pôsobnosti ŽSK 449355 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/ZSK/2022
64 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pyrotechnické prostriedky 462596 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI UpIA-EL3/3-357-25/2022
64 2023 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky 00151491 Elektronické stravovacie karty. 458330 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA k CRD - 343/2023
64 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAVLIFE 462826 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SLM_ZMLV
64 2023 Obec Cífer 00312347 Manažment údajov spoločného obecného úradu 461836 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Cifer_MNG
64 2023 Štátny geologický ústav Dionýza Štúra 31753604 Migrácia IS Digitálny archív do cloudu 459861 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SGUDS_MIG_NL
64 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok 462616 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8/2023
64 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Nákup pracovných prostriedkov 461726 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/187/2023-M_ORVO
64 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Združená dodávka elektriny pre potreby BSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK 462766 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA BSK__NZ_LP 2/2023