Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37921 - 37950
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
64 2023 METRO Bratislava, a.s. 35732881 Nákup licencií Microsoft 365 Business Standard 463107 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 11_2023_ZsNH_V
64 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Špeciálne chemikálie a špeciálny akustický materiál pre projekt NANOVIR 456186 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000281/2023-UVO
64 2023 Športové gymnázium Trieda SNP 104, Košice 00521965 Potraviny 457815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023
64 2023 Technická univerzita v Košiciach 00397610 Potraviny 4/2022 455746 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0184
64 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 CT prístroje pre nemocnice v pôsobnosti ŽSK 449355 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/ZSK/2022
64 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pyrotechnické prostriedky 462596 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI UpIA-EL3/3-357-25/2022
64 2023 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky 00151491 Elektronické stravovacie karty. 458330 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA k CRD - 343/2023
64 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAVLIFE 462826 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SLM_ZMLV
64 2023 Obec Cífer 00312347 Manažment údajov spoločného obecného úradu 461836 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Cifer_MNG
64 2023 Štátny geologický ústav Dionýza Štúra 31753604 Migrácia IS Digitálny archív do cloudu 459861 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SGUDS_MIG_NL
64 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok 462616 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8/2023
64 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Nákup pracovných prostriedkov 461726 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/187/2023-M_ORVO
64 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Združená dodávka elektriny pre potreby BSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK 462766 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA BSK__NZ_LP 2/2023
64 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Ovínadlá 459556 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 144/2023/VO
63 2023 Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát 31825249 PTK - Automatizovaný systém správy registratúry na Trnavskej univerzite v Trnave 462401 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE VR_1401-2023
63 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Upratovacie a čistiace služby 461541 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA- EL3/1-162/2023
63 2023 Úrad pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky 54669464 Poskytovanie elektronických komunikačných služieb privátnej dátovej siete 461484 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 00117/2023-OVO
63 2023 Mesto Martin 00316792 Údržba pohrebísk a domov smútku na území Mesta Martin 462450 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/3/2023/Sl
63 2023 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Vypracovanie a aktualizácia riadiacej a prevádzkovej dokumentácie, návrh a realizácia opatrení na zaistenie informačnej a kybernetickej bezpečnosti SAŽP 462423 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 002/2023
63 2023 Valaliky Industrial Park, s. r. o. 54485053 Zabezpečenie záchranného archeologického výskumu – I. etapa – plošný výskum 462512 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA O 01073/2023
63 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Zabezpečenie strážnej služby v areáloch Správy a údržby ciest PSK 462531 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID: 763
63 2023 Štátny veterinárny a potravinový ústav 42355613 Plynový chromatograf s hmotnostným detektorom typu trojitý quadrupól – GC MS/MS 462674 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŠVPÚ/2/2022/BA
63 2023 Národná transfúzna služba SR 30853915 Kúpa diagnostík na vyšetrovanie nukleových kyselín vírusov hepatitídy B, C, E a HIV u darcov krvi 450804 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NTS SR-R 18/2023
63 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Spinálna plne-endoskopická 4K zostava s príslušenstvom vrátane súvisiacich služieb 460429 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/29/2023
63 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Imunochemické testy okultného krvácania v stolici pre skríning rakoviny konečníka a hrubého čreva 462613 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/DK
63 2023 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 35971126 Dočasná epikardiálna stimulačná elektróda TME 459379 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 130/2023/VO/KK
63 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Angiografický systém s príslušenstvom pre invazívnu kardiológiu - Optický koherentný tomograf 462087 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 142/2023/VO
63 2023 Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca 45736324 Dodávka zemného plynu 462367 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2023
63 2023 Východoslovenská distribučná, a. s. 36599361 Výkonové transformátory 110/22 kV 462478 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 3414
63 2023 Mestská časť Bratislava - Nové Mesto 00603317 Vybavenie kuchyne ZŠ Cádrova 462308 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 05/2023/PJ_BaNM