|
60
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Manipulácia dreva na ES 2023 - 2026
|
451600
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
4277/2022/520 výsledok
|
|
|
60
|
2023
|
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
|
37910337
|
Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov
|
458489
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOS-81/14-27/2023
|
|
|
60
|
2023
|
Centrum výcviku Lešť
|
00804932
|
Prenájom sociálnych kontajnerov a služieb s tým spojených.
|
456365
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CV-91/2023
|
|
|
60
|
2023
|
Úrad vlády Slovenskej republiky
|
00151513
|
Poskytovanie hlasových a dátových služieb pre mobilné siete
|
457139
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2633/2023/OVO
|
|
|
60
|
2023
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
„Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb a dodanie hygienických potrieb v regionálnych centrách (Trenčín, Banská Bystrica, Žilina, Košice) so zníženým negatívnym vplyvom na životné prostredie.“
|
448644
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
52/2022/NLZ-I.aIV.časť
|
|
|
60
|
2023
|
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
|
00397865
|
Laboratórne prístroje a vybavenie
|
449414
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
JLFUK MT 7-OVO/2022
|
|
|
60
|
2023
|
Prešovský samosprávny kraj
|
37870475
|
Dodávka hardware, servis a poskytovanie služieb podpory
|
452551
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
PSK-2022-382-NLZ-serverovna-2
|
|
|
60
|
2023
|
Krajská prokuratúra v Prešove
|
17069807
|
Potraviny VaRC - 2 (2023)
|
456905
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2 Spr 19/23/7700
|
|
|
60
|
2023
|
Fakultná nemocnica Trenčín
|
00610470
|
Lieky ATC skupiny B01-Antitrombotiká, B02-Antihemoragiká
|
449723
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
FNTN-2022-04-NZ-Antitrombotiká,antihemoragiká
|
|
|
60
|
2023
|
SENIUM - Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb
|
00632252
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre DD a DSS Senium BB
|
445123
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID 3357
|
|
|
60
|
2023
|
Generálna prokuratúra SR
|
00166481
|
Aktualizácia rozhrania interných a externých sietí
|
451508
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VIII/2 Spr 42/22/1000
|
|
|
60
|
2023
|
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
|
42499500
|
Jazykové vzdelávanie
|
462128
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
84488/2023
|
|
|
60
|
2023
|
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
|
00397865
|
Digitálna platforma pre trénovanie a využívanie umelej inteligencie
|
461365
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
DP16032023
|
|
|
60
|
2023
|
Bratislavský samosprávny kraj
|
36063606
|
II/502 Obchvat Modra – DÚR (metodika BIM)
|
460232
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
BSK__NZ_LP 1/2023
|
|
|
60
|
2023
|
Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave
|
00156582
|
Laboratórny informačný systém ÚKSÚP
|
461814
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01/2023
|
|
|
60
|
2023
|
Fakultná nemocnica Trnava
|
00610381
|
USG prístroj pre novorodenecké oddelenie
|
462130
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
E1D/2023/NZ
|
|
|
60
|
2023
|
Základná škola
|
35540605
|
Potraviny
|
461573
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-2273
|
|
|
60
|
2023
|
Krajská prokuratúra v Prešove
|
17069807
|
Potraviny VaRC - 3 (2023)
|
460833
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2Spr89/23/7700
|
|
|
60
|
2023
|
Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
36644331
|
Špeciálny zdravotnícky materiál pre implantovateľné prístroje (kardiostimulátory, ICD, ILR)
|
461463
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01-01/2023
|
|
|
60
|
2023
|
Divadlo Jonáša Záborského
|
37783432
|
Modernizácia svetelného parku Divadla Jonáša Záborského pre projekt „Modernizácia svetelného parku a dezinfekcie vzduchu v divadelných sálach DJZ“
|
462096
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01
|
|
|
60
|
2023
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Zabezpečenie prevádzky tepelného hospodárstva vo vybraných lokalitách ŽSR
|
461985
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
RVS/03/2023
|
|
|
59
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Nákup 18 ks prívesov
|
452261
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/1-152-1/2022
|
|
|
59
|
2023
|
Mesto Tornaľa
|
00319091
|
Služby komplexného nakladania s odpadmi 2023-2025 – Mesto Tornaľa
|
461839
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NDL/2023/TOR/1
|
|
|
59
|
2023
|
Úrad vlády Slovenskej republiky
|
00151513
|
Systémová a aplikačná podpora IS SLOV-LEX
|
461609
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
4307/2023/KPPVL
|
|
|
59
|
2023
|
Správa mestskej zelene v Košiciach
|
17078202
|
Kosenie v meste Košice
|
461590
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01/2023
|
|
|
59
|
2023
|
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
|
00397474
|
Elektronické stravovacie karty pre zamestnancov UVLF
|
461912
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
105/2023/ZNL
|
|
|
59
|
2023
|
Mestská časť Bratislava - Ružinov
|
00603155
|
Dodanie, montáž, demontáž a oprava dopravného značenia a dopravných zariadení
|
460498
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS 6426/2023
|
|
|
59
|
2023
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Nákup mostného provizória
|
461126
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
461126
|
|
|
59
|
2023
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Predmety osobnej starostlivosti 2
|
456973
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
A/2022/DI20/5
|
|
|
59
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Potraviny 2023/01
|
461940
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK000646/2023-UVO
|
|