Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38191 - 38220
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
60 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Manipulácia dreva na ES 2023 - 2026 451600 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4277/2022/520 výsledok
60 2023 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov 458489 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOS-81/14-27/2023
60 2023 Centrum výcviku Lešť 00804932 Prenájom sociálnych kontajnerov a služieb s tým spojených. 456365 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CV-91/2023
60 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Poskytovanie hlasových a dátových služieb pre mobilné siete 457139 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2633/2023/OVO
60 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 „Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb a dodanie hygienických potrieb v regionálnych centrách (Trenčín, Banská Bystrica, Žilina, Košice) so zníženým negatívnym vplyvom na životné prostredie.“ 448644 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 52/2022/NLZ-I.aIV.časť
60 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Laboratórne prístroje a vybavenie 449414 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JLFUK MT 7-OVO/2022
60 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Dodávka hardware, servis a poskytovanie služieb podpory 452551 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PSK-2022-382-NLZ-serverovna-2
60 2023 Krajská prokuratúra v Prešove 17069807 Potraviny VaRC - 2 (2023) 456905 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2 Spr 19/23/7700
60 2023 Fakultná nemocnica Trenčín 00610470 Lieky ATC skupiny B01-Antitrombotiká, B02-Antihemoragiká 449723 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNTN-2022-04-NZ-Antitrombotiká,antihemoragiká
60 2023 SENIUM - Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb 00632252 Zabezpečenie dodávky potravín pre DD a DSS Senium BB 445123 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 3357
60 2023 Generálna prokuratúra SR 00166481 Aktualizácia rozhrania interných a externých sietí 451508 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VIII/2 Spr 42/22/1000
60 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Jazykové vzdelávanie 462128 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 84488/2023
60 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Digitálna platforma pre trénovanie a využívanie umelej inteligencie 461365 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DP16032023
60 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 II/502 Obchvat Modra – DÚR (metodika BIM) 460232 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA BSK__NZ_LP 1/2023
60 2023 Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave 00156582 Laboratórny informačný systém ÚKSÚP 461814 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2023
60 2023 Fakultná nemocnica Trnava 00610381 USG prístroj pre novorodenecké oddelenie 462130 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA E1D/2023/NZ
60 2023 Základná škola 35540605 Potraviny 461573 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-2273
60 2023 Krajská prokuratúra v Prešove 17069807 Potraviny VaRC - 3 (2023) 460833 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Spr89/23/7700
60 2023 Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36644331 Špeciálny zdravotnícky materiál pre implantovateľné prístroje (kardiostimulátory, ICD, ILR) 461463 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01-01/2023
60 2023 Divadlo Jonáša Záborského 37783432 Modernizácia svetelného parku Divadla Jonáša Záborského pre projekt „Modernizácia svetelného parku a dezinfekcie vzduchu v divadelných sálach DJZ“ 462096 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01
60 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zabezpečenie prevádzky tepelného hospodárstva vo vybraných lokalitách ŽSR 461985 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA RVS/03/2023
59 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Nákup 18 ks prívesov 452261 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-152-1/2022
59 2023 Mesto Tornaľa 00319091 Služby komplexného nakladania s odpadmi 2023-2025 – Mesto Tornaľa 461839 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2023/TOR/1
59 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Systémová a aplikačná podpora IS SLOV-LEX 461609 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4307/2023/KPPVL
59 2023 Správa mestskej zelene v Košiciach 17078202 Kosenie v meste Košice 461590 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2023
59 2023 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach 00397474 Elektronické stravovacie karty pre zamestnancov UVLF 461912 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 105/2023/ZNL
59 2023 Mestská časť Bratislava - Ružinov 00603155 Dodanie, montáž, demontáž a oprava dopravného značenia a dopravných zariadení 460498 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS 6426/2023
59 2023 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Nákup mostného provizória 461126 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 461126
59 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Predmety osobnej starostlivosti 2 456973 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA A/2022/DI20/5
59 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny 2023/01 461940 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000646/2023-UVO