Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38371 - 38400
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
58 2023 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice 00606707 Prístrojové vybavenie endoskopického centra III 461522 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 96/2023-OdVO
58 2023 Štátny veterinárny a potravinový ústav 42355613 Kvapalinový chromatograf typu UHPLC s hmotnostným detektorom typu trojitého quadrupólu a s fluorescenčným detektorom 446896 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŠVPÚ/1/2023/BA
58 2023 Nemocnica Poprad a. s. 36513458 Umývacie dezinfekčné automaty a úpravovňa vody pre Oddelenie centrálnej sterilizácie 459038 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MO/03/2023
58 2023 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Licencie Oracle 461342 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NBS1-000-081-556
57 2023 Obec Rohožník 00309923 Budovanie Skateparku v Rohožníku 461812 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 75/2023
57 2023 Mesto Stupava 00305081 Ochrana verejného zdravia v súvislosti s pandémiou COVID-19. 462030 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 462030
57 2023 Metodicko-pedagogické centrum 00164348 Nákup IKT zariadení 462039 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/KGR/2023
57 2023 Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou 37781146 Dodanie dezinfekčných brán a germicídnych žiaričov v rámci projektu „Modernizácia a zvýšenie kvality služieb Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou“ 461969 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 13032023_Hornozempl.knižnica_VnT_dezinfek
57 2023 Mesto Krásno nad Kysucou 00314072 Revitalizácia vnútrobloku sídliska v Krásne nad Kysucou- mestská časť Zákysučie 461133 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Revitalizacia vnútrobloku-Krasno n/Kysucou-VYZVA
57 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Rekonštrukcia budovy ZUŠ Gessayova 8 v MČ Bratislava-Petržalka 462028 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MAGS OVO 48502/2023
57 2023 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Rekonštrukcia vodného mlyna v Tomášikove 462063 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 07507/2023/OVO
57 2023 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Tlač a distribúcia tlačového materiálu Trnavského samosprávneho kraja 461650 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 06519/2023/OVO
57 2023 Mesto Stupava 00305081 Vybavenie kuchyne pre ZŠ Stupava 461690 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 461690
57 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky 17336112 Odvoz a likvidácia nebezpečného odpadu zo zdravotnej starostlivosti na obdobie 24 mesiacov 446798 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 4/2022
57 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Zabezpečenie extradícií, eskort a deportácií pre Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky - II 435246 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V2021560
57 2023 Obec Nitrianske Pravno 00318337 Vodozádržné opatrenia v Obci Nitrianske Pravno - stavebné práce 428716 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 3
57 2023 Mesto Spišské Podhradie 00329622 Stavebné práce: ,,Obytný súbor sv. Martin, I. ETAPA: Spišské Podhradie": kanalizácia a vodovod. 449771 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 2022-PZ-kanalizacia
57 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 KREATÍVNE CENTRUM SPU NITRA 435452 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 15-3/2023
57 2023 Obec Sirk 00328812 Rozšírenie kapacít materskej školy v Sirku 450724 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/EU
57 2023 Obec Ivanka pri Nitre 31827004 Rozšírenie kapacít MŠ Ivanka pri Nitre 452945 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022_MS_I2
57 2023 Obec Veľké Leváre 00310115 Revitalizácia vnútroblokov v obci Veľké Leváre“_2 456278 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 878 - WYP
57 2023 Mesto Púchov 00317748 Stavebné úpravy pavilónu B dokončenej stavby ZŠ a MŠ Slovanská so zmenou účelu užívania na detské jasle 455223 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA IOVVO
57 2023 Obec Kunerad 00648892 Nádstavba materskej školy v obci Kunerad 138067 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023
57 2023 Mesto Spišské Podhradie 00329622 Stavebné práce: ,,Obytný súbor sv. Martin, I. ETAPA: Spišské Podhradie": kanalizácia a vodovod. 449771 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-PZ-kanalizacia
57 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 ZVÝŠENIE ÚROVNE INFORMAČNEJ A KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI VO FNSP ŽILINA 448319 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/9/2023
57 2023 Stredná odborná škola obchodu a služieb 42195438 Modernejšie odborné vzdelávanie na Strednej odbornej škole obchodu a služieb – Rekonštrukcia učební odborného výcviku 459587 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 3426
57 2023 Mesto Sabinov 00327735 Detské ihrisko Rodinka – dodávka a montáž detských prvkov 462053 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023
57 2023 Tenisový klub Kúpele Piešťany 00892386 Obnova športového povrchu na dvoch tenisových kurtoch s oplotením 461666 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK TKP-1/2023
57 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Rekonštrukcia kancelárií v priestoroch MPSVR SR 461778 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/190/2023-M_ORVO
57 2023 Národný bezpečnostný úrad 36061701 Stavebné úpravy spojené s vybudovaním novej miestnosti 461987 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 04162/2023/KÚ/OSMS-005