Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38581 - 38610
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
55 2023 Obec Jarovnice 00327212 Rozšírenie kapacity základnej školy v Jarovniciach 461356 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JAR_2023_PO_1
55 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Cesta I/9 v úseku Lutila – intravilán Žiar nad Hronom – Ladomerská Vieska v km 207,700 až 213,500 460981 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/426/2023/1230/VO-70
55 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Servis, oprava a údržba vozidiel 461259 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 47098/2023
55 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Bezpečnostné služby vo vybraných objektoch finančnej správy 460701 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 118494/2023-1
55 2023 Rozhlas a televízia Slovenska 47232480 Televízne štúdio pre Kreatívne centrum RTVS Košice 461360 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/VO/RTVS/KE/01
55 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 CO2 laser pre dermatochirurgické a korektívne zákroky 460635 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11/2023
55 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Vybavenie knižnice /študovne/ inkubátora SvF - blok A 460191 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5414/2023
55 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Lieky pre potreby NÚDCH 461157 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 230309_p
54 2023 Národný bezpečnostný úrad 36061701 Vybudovanie systému pre vykonávanie meraní NEV zariadení 461160 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02754/2023/KÚ/OSMS
54 2023 Mesto Spišská Nová Ves 00329614 Rekonštrukcia hotela Šport na ulici T. Vansovej 1571/11, Spišská Nová Ves 461343 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK HUR-000027
54 2023 Stredná odborná škola technická a agropotravinárska - Műszaki, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola 42317665 Stredná odborná škola technická a agropotravinárska Rimavská Sobota – Atraktívne prostredie pre odborné vzdelávanie a prípravu na jednom mieste, pod jednou strechou – Dopravné prostriedky 461596 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 5460 (2)
54 2023 Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát 31825249 Nákup IKT pre potreby Trnavskej univerzity v Trnave 435541 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VR_7175-2022
54 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Rekonštrukcia cesty č. II/511 Veľké Uherce – Skýcov – 1. etapa 450023 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 265/2022-V
54 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Rekonštrukcia cesty č. II/511 Veľké Uherce – Skýcov – 4. etapa 450141 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 266/2022-V
54 2023 Slovenská inovačná a energetická agentúra 00002801 S kamarátkou Energiou efektívne pre deti a mládež 451624 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NL 0922_1
54 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Odborné prehliadky a odborné skúšky, Úradné skúšky - PCI 437694 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2021-VS-10-PL
54 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Mlieko a mliečne výrobky 454080 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN-15-143/2022_143
54 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Potraviny 2023/2024_Cukor a med 456734 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/AKE
54 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Prístrojová technika pre odvetvie trasológie 448279 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/002683
54 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Elektrické polohovateľné postele - Elektricky polohovateľná posteľ s antidekubitným matracom, hrazdou a hrazdičkou 456284 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 05689/2023/OVO
54 2023 Rozhlas a televízia Slovenska 47232480 Mediálne technológie pre Kreatívne centrá RTVS II. 449787 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 000021/272900/2022
54 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Diaľkovo ovládané delaboračné zariadenia 455966 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 36213
54 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Laboratórium smart battery systems 449712 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023
54 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Služby centrálneho úradného doručovania 447435 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE MAGS OVO 46970/2023
54 2023 Galantská knižnica 36088242 Galantská knižnica 461199 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O SÚŤAŽI NÁVRHOV GK 182023
54 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Nitra - Chrenová 00738417 Potraviny 453610 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UVTOS-00455/36-CH-2023
54 2023 Stredná odborná škola lesnícka 00162710 Rekonštrukcia plynovej kotolne 461033 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 5679
54 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Aktualizácia dokumentácie pre vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia – transportného kontajnera C-30 461121 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/2023
54 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD02 461077 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/2023/JH
54 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny S01LA04 461106 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 6/2023/JH