|
49
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
K014 Náhradne diely na vozidlá PO502EB,PO237BE,PO044EC,PO902DO,PO903CR,PO341GM pre SÚC PSK,oblasť Prešov
|
460782
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
K014/2023
|
|
|
49
|
2023
|
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
|
00156621
|
Rekonštrukcia administratívnej budovy na Dobrovičovej 12, I.Etapa - Suterén
|
459937
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
000000
|
|
|
49
|
2023
|
Mesto Trnava
|
00313114
|
Kompostáreň v Trnave
|
460578
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OVO/1598-2023
|
|
|
49
|
2023
|
SUBSIDIUM - Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb
|
00695327
|
Zvýšenie prevádzkovej efektívnosti energetického hospodárstva SUBSIDIUM - špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov
|
459328
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
459328
|
|
|
49
|
2023
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Realizácia spevnených plôch pod dehydrátor
|
460604
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CS SVP OZ KE 1259/2023/1
|
|
|
49
|
2023
|
Obec Kecerovce
|
00324299
|
Rozšírenie kapacity ZŠ v obci Kecerovce
|
460593
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1 KEC/2023
|
|
|
49
|
2023
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Modernizácia železničného uzla Bratislava – vetva ZÁPAD
|
459367
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
36846/2022/O220
|
|
|
49
|
2023
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
DNS - Kvapaliny do vozidiel MHD
|
436182
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL DNS 4/2021
|
|
|
49
|
2023
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
DNS - Kvapaliny do vozidiel MHD
|
436182
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL DNS 4/2021
|
|
|
49
|
2023
|
Sociálna poisťovňa, ústredie
|
30807484
|
Vzdelávanie IT zamestnancov
|
449735
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3917
|
|
|
49
|
2023
|
Prešovský samosprávny kraj
|
37870475
|
Výkon činnosti stavebného dozoru a koordinátora bezpečnosti pre projekt s názvom Rekonštrukcia mostného objektu na ceste III/3440 Solivarská ulica
|
444939
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
31VS/2022
|
|
|
49
|
2023
|
Prešovský samosprávny kraj
|
37870475
|
Vypracovanie DÚR na dobudovanie základnej environmentálnej infraštruktúry (verejného vodovodu a verejnej kanalizácie) pre 28 obcí okresu Snina.
|
449406
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
PSK-2022-Snina_VaK-28_obci_PD
|
|
|
49
|
2023
|
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
|
37847783
|
Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet
|
452627
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2023-Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov
|
|
|
49
|
2023
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Zabezpečenie hlasových služieb pre potreby MDV SR prostredníctvom IP telefónie
|
443663
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
A/2022/DI30/41
|
|
|
49
|
2023
|
Rozhlas a televízia Slovenska
|
47232480
|
Technológia televízneho štúdia pre Kreatívne centrum Banská Bystrica
|
451559
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022/VO/RTVS/11-ZML
|
|
|
49
|
2023
|
Biomedicínske centrum SAV
|
50073869
|
Prístroje a zariadenia pre dlhodobý strategický výskum prevencie, intervencie a mechanizmov obezity a jej komorbidít (2)
|
445633
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NL 2/2022
|
|
|
49
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Chemikálie pre projekt Openmed
|
445593
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-0161
|
|
|
49
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Stan s pevnou konštrukciou
|
442560
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/1-123/2023-OOPS
|
|
|
49
|
2023
|
Stredná športová škola
|
00516554
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre SŠŠ Banská Bystrica
|
441708
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID 3253
|
|
|
49
|
2023
|
Školský internát
|
00163741
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre ŠI Zvolen
|
442061
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID 3272
|
|
|
49
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Sedany s balistickou ochranou
|
452934
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
34224
|
|
|
49
|
2023
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup originálnych náhradných dielov Škoda pre autorizovaný servis
|
456546
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-6/2023
|
|
|
49
|
2023
|
Obec Chotín
|
00306461
|
Strojno-technologické vybavenie zberného dvora
|
452359
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022/Chotín/po
|
|
|
49
|
2023
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup originálnych náhradných dielov KIA pre autorizovaný servis
|
456550
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-7/2023
|
|
|
49
|
2023
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup originálnych náhradných dielov HYUNDAI pre autorizovaný servis
|
456588
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-8/2023
|
|
|
49
|
2023
|
Slovenská správa ciest
|
00003328
|
Rekonštrukcia križovatky ciest I/16 – I/72 – II/531 v Rimavskej Sobote
|
460187
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SSC/440/2023/1230/VO- 215
|
|
|
49
|
2023
|
Slovenské národné múzeum
|
00164721
|
Obnova areálu a kaštieľa Dolná Krupá
|
459870
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SNM-HuM-ZNH-2023/12
|
|
|
49
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Servisné služby pre kamerový a monitorovací systém na letiskách (SLA)
|
456006
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2023/003220
|
|
|
49
|
2023
|
Slovenský hydrometeorologický ústav
|
00156884
|
Samonosné stožiare pre vetromerné stanice systémov AWOS v správe Leteckej meteorologickej služby SHMÚ lokalizované na letiskách Bratislava, Košice, Poprad, Piešťany a Žilina
|
458027
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
706-1676/2023
|
|
|
49
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Výbuchové komory
|
459695
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2023/003754
|
|