Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39361 - 39390
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
43 2023 Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky 36076643 Zabezpečenie služieb architektov a projektantov pre zhotovenie dokumentácie typových staníc ZZS 455170 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/v/arch
43 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica 37957937 ZVÝŠENIE ÚROVNE INFORMAČNEJ A KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI V DFNSP BB 447481 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 94-2022
43 2023 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Nákup mostného provizória 453297 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 453297
43 2023 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. 35822163 Nákup a dodávka elektrickej energie 455248 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03/2023
43 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Vozidlá diaľničnej patroly 448783 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19/2022/10302
43 2023 Biomedicínske centrum SAV 50073869 Substancie pre biomedicínsky výskum 451348 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NL 4/2022
43 2023 Rozhlas a televízia Slovenska 47232480 Audio pracoviská a Audio technika v Kreatívnych centrách RTVS Banská Bystrica a Košice 437884 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 000002/112900/2022
42 2023 Gymnázium 00160989 Potraviny - vajcia 459841 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6 2023
42 2023 Mesto Revúca 00328693 Obnova spŕch - Mestské kúpalisko Revúca 459878 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/DARM/ER
42 2023 Obec Kružlová 00330655 Stavebné práce v rámci projektu: "Zlepšenie prístupu marginalizovaných rómskych komunít k obytným domom i komunitnému centru" 459283 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 23_2_2023_Kružlová_Stav.pr.-Zelpš.prist.MRK
42 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Oprava obvodovej steny na objekte trafostanice TS 0041-213 - SŠ techniky a služieb Levice 459790 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6701/2023/OVO
42 2023 Mesto Trnava 00313114 Interiér klientskeho centra Mestskej polície v Trnave 459722 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Klientské centrum MsP
42 2023 Obec Dolná Tižina 00321249 Rozšírenie kapacity Materskej školy v obci Dolná Tižina 459708 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 012023
42 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Havarijné poistenie motorových vozidiel a úrazové poistenie osôb 459793 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 10802/2023-BA
42 2023 Slovenské národné múzeum 00164721 Systém pre online rezervácie a predaj vstupeniek pre SNM 459583 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SNM-GR-ZNH-2023/14-OZN-UVO
42 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Pravidelné odborné prehliadky a mazanie na technických zariadeniach a vyhradených technických zariadeniach 459718 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3271-6617/2023/OVO
42 2023 Mesto Michalovce 00325490 Vypracovanie projektovej dokumentácie na výstavbu zariadení pre využitie slnečnej energie 459884 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1JM
42 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Rekonštrukcia Múzea moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach – stavebný dozor 459907 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID-0836
42 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Bratislave 01 458706 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 21/2023
42 2023 Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb HRON 37827146 Príprava a dovoz stravy pre prijímateľov sociálnej služby a zamestnancov DD a DSS HRON 459837 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 5651
42 2023 Rozhlas a televízia Slovenska 47232480 Služby protipožiarnej asistenčnej hliadky 459752 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 000005/250000/2023
42 2023 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Most 561-004 (M999) na ceste II/561 v obci Kráľov Brod - vykonanie mimoriadnej prehliadky mosta, vypracovanie dokumentácie mosta a výkon dlhodobého monitoringu 459357 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023_DMM
42 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Štúdia realizovateľnosti cyklistickej komunikácie spolu s posúdením vplyvov navrhovanej činnosť na životné prostredie 459683 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08281/2023/ODDVO
42 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na vozidlá PO585HF.PO599EA,PO586CD,PO355FM,PO945HC pre SÚC PSK,oblasť Prešov 459898 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK K007/2023
42 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Nádrž na naftu - 2 500 litrov 459880 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1330/2023/520
42 2023 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Injektomaty, dokovacie stanice a infúzne pumpy 459393 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VZ/04522/OVO/2023
42 2023 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov 00158569 Čerstvé potraviny - dodávka mäsa a mäsových výrobkov 459914 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 32023
42 2023 Domov sociálnych služieb - Adamovské Kochanovce 00596175 Trvanlivé potraviny ostatné 459929 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 5
42 2023 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov 00158569 Trvanlivé potraviny - dodávka rýb 459935 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 42023
42 2023 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice 00606707 Sušič stlačeného vzduchu pre dýchacie a medicinálne použitie tlakového vzduchu 459944 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UNLP-2023-04-ZsNH/1