|
32
|
2023
|
Psychiatrická nemocnica
|
00607274
|
POTRAVINY
|
453789
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
PNVZ 32/2022
|
|
|
32
|
2023
|
Obec Búč
|
00306398
|
Rekonštrukcia ČOV 1600EO - obec Búč
|
457257
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
20230204
|
|
|
32
|
2023
|
Nitriansky samosprávny kraj
|
37861298
|
"Nákup technologických zariadení a vybavenia dielní s príslušenstvom"
|
432947
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
08635/2021/VOaKI, 03726/2022/VOaKI
|
|
|
32
|
2023
|
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca
|
17335469
|
Modernizácia KNsP Čadca strojné vybavenie práčovne
|
457650
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
KNsP/2023 - VO_3
|
|
|
32
|
2023
|
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou
|
37781146
|
,,Technické vybavenie a audiovizuálna technika Multifunkčného centra 4.0“
|
457917
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OVZP-2023-801-VS-HzK-AVT
|
|
|
32
|
2023
|
Najvyšší kontrolný úrad Slovenskej republiky
|
30844878
|
Prípravné trhové konzultácie: „Nákup, dodávka a distribúcia plynu“
|
458282
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
predbežné oznámenia
|
PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE
|
02/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Inovačné centrum Košického kraja
|
54080576
|
Tvorba videa - študuj v Košiciach
|
458357
|
Koncesné obstarávania
|
informácie o zadávaní podlimitnej koncesie
|
INFORMÁCIA O ZADÁVANÍ PODLIMITNEJ KONCESIE
|
02/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Vybavenie učebne pneumatických a hydraulických systémov (SOŠ Handlová)
|
453590
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
286/2022
|
|
|
31
|
2023
|
Stredná odborná škola technická a agropotravinárska - Műszaki, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola
|
42317665
|
Stredná odborná škola technická a agropotravinárska Rimavská Sobota–Atraktívne prostredie pre odborné vzdelávanie a prípravu na jednom mieste,pod jednou strechou–Dopravné prostriedky a príslušenstvo“
|
455553
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID 5460
|
|
|
31
|
2023
|
Obec Kunerad
|
00648892
|
Zníženie energetickej náročnosti budovy Materskej školy Kunerad
|
458548
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Obec Sološnica
|
00310026
|
Rekonštrukcia lávky - námestia obce Sološnice, lávka pre peších v zóne C
|
458543
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Mesto Nitra
|
00308307
|
Mestský park v Nitre - kanalizácia
|
458622
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/2023/LD
|
|
|
31
|
2023
|
Mesto Skalica
|
00309982
|
Revitalizácia vnútrobloku ul. L. Svobodu
|
458569
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
02/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Obec Muráň
|
00328537
|
Čiastočná revitalizácia a obnova ruiny hradu Muráň - Dom veliteľa
|
457374
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2023/1/Mu-DV
|
|
|
31
|
2023
|
Centrum účelových zariadení
|
42137004
|
Modernizácia vetrania kuchyne
|
458559
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CUZ VO 7/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Slovenská plavecká federácia
|
36068764
|
Cestovné poistenie
|
458635
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OV22SPF107
|
|
|
31
|
2023
|
Košický samosprávny kraj
|
35541016
|
Datasety Kostrová sieť cyklistických komunikácií
|
458660
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZsNH_03
|
|
|
31
|
2023
|
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
30854687
|
Výročná konferencia IA - február
|
458546
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
11-2023
|
|
|
31
|
2023
|
Nitriansky samosprávny kraj
|
37861298
|
Externý certifikačný audit ISO/IEC 27001:2013
|
458599
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
06475/2023/OVO
|
|
|
31
|
2023
|
Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca
|
45736324
|
Gastroenterologická zostava
|
457914
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Mestské divadlo Žilina
|
30229839
|
Sedadlá
|
458652
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Sedadlá
|
|
|
31
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely pre str.4523
|
458676
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01/45/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Jednorazové kuchynské zariadenie, vybavenie a obaly
|
458439
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
REK000542/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
ND na Tatru 815 PP 967AT, PP 452EA, PP 548BD
|
458587
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/22/43/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Stredná odborná škola - Szakközépiskola J. Kráľa 25, Veľké Kapušany
|
17055393
|
CNC stroje
|
458411
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
458411
|
|
|
31
|
2023
|
Základná škola
|
37833961
|
Počítačová učebňa - Klient - Server
|
458211
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01/2023
|
|
|
31
|
2023
|
Obec Gabčíkovo
|
00305391
|
Výstavba zariadení na využitie vybraných druhov OZE v meste Gabčíkovo
|
458662
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OPKZP_OZE
|
|
|
31
|
2023
|
Mesto Nitra
|
00308307
|
Komunitné centrum Nitra - Dražovce
|
458674
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
04/2023/VM
|
|
|
31
|
2023
|
ZBOR - STAV, s. r. o., r. s. p.
|
52707687
|
Bytový dom na Budovateľskej ulici
|
458308
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZborStav/2023/1
|
|
|
31
|
2023
|
Trnavský samosprávny kraj
|
37836901
|
Stavebný dozor – Rekonštrukcia objektov Školy v prírode na ZSS Moravský Svätý Ján
|
458262
|
Koncesné obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
06510/2023/OVO
|
|