Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40171 - 40200
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
28 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Angiografický systém s príslušenstvom pre invazívnu kardiológiu - Elektroanatomický mapovací systém 455815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 21/2023/VO
28 2023 Mesto Želiezovce 00307696 MZ-3-21_ Obnova kaštieľa v Želiezovciach- národná kultúrna pamiatka 431450 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY JSMZ3/2021-dodatok
28 2023 Mesto Malacky 00304913 Cyklotrasa Družstevná - Radlinského, Malacky 446950 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 5/2022
28 2023 Obec Nižný Tvarožec 00322440 Zníženie energetickej náročnosti budovy KD v obci Nižný Tvarožec 435097 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY ID-0128
28 2023 Mesto Stará Turá 00312002 Konverzia školy na mestský úrad, Stará Turá 436828 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY Stará Turá-Konverzoa školy ma MU - Dodatok 2
28 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Oleje, mazivá, prevádzkové a špeciálne kvapaliny 419940 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE ÚpIA-EL3/2-3/2022-OOPS
28 2023 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 VYKONÁVANIE STAVEBNÝCH ÚPRAV NA OBJEKTOCH UNIZA 427315 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 2020/232-REK
28 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Oprava oplotení na diaľniciach a rýchlostných cestách v správe NDS, a.s. 430483 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 60303-2020-17
28 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Mediálna propagácia kraja. 438155 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PLZ-MPK-01/2022
28 2023 Dom tretieho veku 30842344 Služby stravovania 429151 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DTV/2/2020
28 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania VÚ 8116 Trenčín formou prenájmu stravovacieho zariadenia 423578 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-248/2019-OOTSIaKT
28 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis nadstavieb nákladných motorových vozidiel 435014 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 114/2021 - 4.Q 2022
28 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Služby mobilného operátora. 444258 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000460/2023-UVO
28 2023 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 NÁKUP POHONNÝCH HMÔT NA PALIVOVÉ KARTY 423092 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 2019/649 - REK
28 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Bezhotovostný nákup pohonných hmôt, doplnkových tovarov a služieb. 430181 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PLZ-NPK-01/2021
28 2023 Obec Jasov 00324264 Realizácia stavebných prác v zmysle projektovej dokumentácie s názvom „Rozšírenie kapacity k PD – Novostavba MŠ v obci Jasov 447076 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 38248 - WYP
28 2023 Mesto Krompachy 00329282 Regenerácia vnútroblokov na ulici SNP a Hlavnej ulici v meste Krompachy 452358 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3/2022
28 2023 Stredná odborná škola 45017000 Stredná odborná škola Pod Bánošom – „Obnova horárne na školiace stredisko a medáreň“ 447264 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 3371
28 2023 Obec Ochtiná 00328600 Zníženie energetickej náročnosti Základnej školy a kultúrneho domu v obci Ochtiná 440394 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/23
28 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Rekonštrukcia bloku VB - A, I. etapa: Rekonštrukcia spoločných sociálnych jadier a vnútorných rozvodov inžinierskych sietí 447887 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5174/2022
28 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 Modernizácia zverinca 450132 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SP-2-03
28 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 Modernizácia laboratórií 450881 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SP-3-03
28 2023 Mesto Žiar nad Hronom 00321125 Zelená stena na objekte MsKC 2022 448774 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 664/2023
28 2023 Mesto Myjava 00309745 REVITALIZACIA SÍDLISKA PRI ŠTADIÓNE 448847 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022_04
28 2023 Obec Dolná Streda 00611638 Denný stacionár - rekonštrukcia a prístavba - stavebné práce 456087 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20230107
28 2023 Obec Zlaté Klasy 00305839 Zmena dispozície budovy MŠ v obci Zlaté Klasy s cieľom rozšírenia kapacít 450066 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-113-2022
28 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Rekonštrukcia podláh v objekte FNsP Žilina 448251 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/794/2022
28 2023 Obec Horňa 00325180 Horňa - kanalizácia 1. etapa 450578 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA GUR000110
28 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Nasadenie inzercie v slovenskom online priestore, printe a iných komunikačných kanáloch 443837 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 13/podlimit/2022
28 2023 MH Invest II, s.r.o. 50021150 Združená dodávka elektrickej energie na rok 2022 440464 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3