Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40321 - 40350
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
26 2023 Mestské divadlo ACTORES Rožňava 31299695 Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES 457820 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-003-2023
26 2023 Univerzitná nemocnica Bratislava 31813861 Zariadenie kuchyne 457291 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA R5-2.1/011/2023
26 2023 Univerzitná nemocnica Bratislava 31813861 Endoskopy 454658 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA R5-2.1/172/2022
26 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Kuchynské stroje a zariadenia 447436 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 447436
26 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Protichemický ochranný oblek typ 1a ET 457641 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO1-2023/003332
26 2023 Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. 35960736 Združená dodávka zemného plynu 457615 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 02_2023_NR
26 2023 Fakultná nemocnica Trenčín 00610470 Defibrilátory 456558 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNTN-2022-08-ŠF-NZ-Defibrilátory
26 2023 Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. 36672297 Rekonštrukcia zariadenia na výrobu tepla a elektrickej energie. 457654 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NLZ-KGJ-01/2023
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy osobných vozňov radu Bdt a vložených vozňov radu 063 418193 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1093 S 1140/2023-SeON
25 2023 Slovenský hydrometeorologický ústav 00156884 Kombinovaný pH meter/ konduktometer na stanovenie pH a vodivosti v zrážkových vodách 457198 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 706-1909/2023
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Pekársky tovar 457947 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Mäso a mäsové výrobky 457952 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky, zemiaky a zemiakové výrobky 457954 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Mrazená zelenina, huby 457955 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Mrazené ryby, rybie filé a ostatné rybie mäso 457956 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 5
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Hydina, hlboko zmrazené výrobky 457958 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Vajcia 457960 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7
25 2023 Obec Nová Ľubovňa 00330086 Rozvoj a podpora technickej infraštruktúry odpadového hospodárstva v obci Nová Ľubovňa 457865 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VnPP NL odpady 02/2023
25 2023 Mestské lesy, spol. s r.o. 31588182 Nákup motorovej nafty 2023 457195 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Nákup motorovej nafty 2023
25 2023 Košický samosprávny kraj 35541016 Dodanie licencií k on-line službám Microsoft 365 (M365) na obdobie 12 mesiacov v rámci programu CSP (NCE) 457932 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH27
25 2023 Slovenský hydrometeorologický ústav 00156884 Nákup tonerov pre SHMÚ na obdobie 2 roky 457922 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 706-1606/2023
25 2023 Obec Malé Leváre 00309711 Prístavba a nadstavba materskej školy a výstavba altánku 457839 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Malé Leváre/1/2022
25 2023 Mesto Brezno 00313319 Online monitoring znečistenia životného prostredia 457961 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK DEN-006-2023
25 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Poistenie v podmienkach SVP, š.p. 2022 437651 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 1046/2022
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy elektrických hnacích koľajových vozidiel radu 162/163 426325 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 7374 -S 7152/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy trakčných podvozkov elektrických poschodových jednotiek radu 671 427057 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 8073 - S 6865/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 350 a ich hlavných agregátov 428015 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 7421 - S 4673/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 R2 opravy a neplánované opravy osobných vozňov radu ARpeer, WRReer, WRRmeer, BDsheer, Aeer, Beer, Apeer, Bpeer 427422 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 8129- S 7119/2023 SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 361 a ich hlavných agregátov. 418343 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 6975 S 1387/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 757 a ich hlavných agregátov. 419773 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1220 - S 4538/2023-SeON