Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40411 - 40440
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy trakčných podvozkov elektrických poschodových jednotiek radu 671 427057 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 8073 - S 6865/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 350 a ich hlavných agregátov 428015 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 7421 - S 4673/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 R2 opravy a neplánované opravy osobných vozňov radu ARpeer, WRReer, WRRmeer, BDsheer, Aeer, Beer, Apeer, Bpeer 427422 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 8129- S 7119/2023 SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 361 a ich hlavných agregátov. 418343 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 6975 S 1387/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 757 a ich hlavných agregátov. 419773 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1220 - S 4538/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy diesel motorových jednotiek radu 861 a ich hlavných agregátov. 418309 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 3328 - S 1428/2023-SeON
24 2023 Úrad geodézie, kartografie a katastra SR 00166260 Prepracovanie vektorovej katastrálnej mapy nečíselnej – transformovanej na vektorovú katastrálnu mapu implementovanú so súčasným spracovaním technických podkladov na opravu chyby 442929 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OESM./2022/001915
24 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Dodávka HW (osobné počítače, monitory, notebooky, tlačiarne, periférne zariadenia a sieťové zariadenia),SW a súvisiacich služieb 139996 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 022/2017/ VS
24 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 POTRAVINY PRE ORGANIZÁCIU V ZRIAĎOVATEĽSKEJ PÔSOBNOSTI ŽSK LIKAVA - CENTRUM SOCIÁLNYCH SLUŽIEB 433663 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1_21/1
24 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Kancelárske potreby 419595 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2019/S 038-084905
24 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Viazacie prostriedky na drevo vrátane napínačov, upínacích a upevňovacích prvkov 420584 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2019/S 086-205339
24 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Ekologické oleje 428382 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2020/S 199-481916
24 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Značkovacie spreje pre lesníctvo 2019-2023 420818 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2019/S 157-387389
24 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Termoprádlo, súčasť osobných ochranných pracovných prostriedkov 430053 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021/S 042-104404
24 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK LIKAVA - centrum sociálnych služieb 429591 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1_21
24 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Plastové pletivo, polypropylénový motúz a tieniace úplety 432068 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 12/2022
24 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Osobné ochranné pracovné prostriedky pre R-kategóriu 436566 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 12/2022
24 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Centrálna rámcová dohoda na zabezpečenie licenčnej podpory licencií SAP, produktov SAP a služieb s nimi súvisiacich 441201 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17/2022/NLZ
24 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Motorová nafta 434657 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-90/IV.Q 2022
24 2023 Národná transfúzna služba SR 30853915 Kúpa aferetických separátorov plazmy a spotrebného materiálu pre odber plazmy od darcov 424124 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4_2022-cerpanie RD
24 2023 Národná transfúzna služba SR 30853915 Kúpa aferetických separátorov plazmy a spotrebného materiálu pre odber plazmy od darcov 424124 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3_2022-cerpanie RD
24 2023 Národná transfúzna služba SR 30853915 Kúpa prístrojového vybavenia a spotrebného materiálu pre bezpečnú patogénnu inaktiváciu (PI) určených transfúznych liekov 423769 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4_2022-cerpanie RD
24 2023 Národná transfúzna služba SR 30853915 Kúpa diagnostík na vyšetrovanie nukleových kyselín vírusov hepatitídy B, C a HIV u darcov krvi a kúpa plnoautomatických analyzátorov 415060 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3_2022-cerpanie RD
24 2023 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky 00156621 Zabezpečenie služieb hromadného stravovania formou stravných poukážok 435711 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1851/2023
24 2023 Centrum účelových zariadení 42137004 „PVC profily a príslušenstvo na výrobu okien, balkónových dverí a vchodových dverí „ 434485 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4_P_2022
24 2023 Centrum účelových zariadení 42137004 „Drevotriesková doska laminovaná a doplnkový materiál„ 434404 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4_D_2022
24 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 DNS - Nákup automobilov do 3,5 tony 441071 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17730
24 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Obstarávanie kancelárskeho nábytku 434225 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19/2021/NLZ-DNS
24 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Centrálne obstarávanie licencií pre operačné systémy, kancelársky balík, prístup používateľov na server a súvisiacich služieb 431882 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 21/2021/DNS
24 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 VVN odpojovače - PCI 443794 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022-US-03-ML