Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40591 - 40620
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
23 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Osobné ochranné pracovné rukavice 438395 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/002138
23 2023 Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša 00161471 Dodávanie potravín pre jedáleň Strednej priemyselnej školy Jozefa Murgaša_Trvanlivé potraviny 449346 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 3254
23 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Zdravotnícke prístroje 443877 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN/ZP
23 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Zvýšenie informačnej a kybernetickej bezpečnosti MDVSR 446194 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI A/2022/DE00/8
23 2023 Správa Národného parku Slovenský raj so sídlom v Spišskej Novej Vsi 54435412 Lesnícke služby v ťažbovom procese v Národnom parku Slovenský raj na rok 2023 457348 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0080
23 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Prepojenie ciest III/1059 – III/1083 – Projektová dokumentácia 456915 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Prepoj. ciest III/1059 III/1083 Projekt. dokum.
23 2023 Nemocnica s poliklinikou n.o. Kráľovský Chlmec 45737967 Posilnenie kapacít v zdravotníckom systéme a ochrana verejného zdravia ako reakcia na pandémiu COVID-19 – nákup prevádzkových strojov, prístrojov a techniky 457430 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NL-1/2023-T-IROP71
23 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 Kompletná modernizácia zverinca 457736 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SP-2-2-01
23 2023 Mesto Nitra 00308307 č.1 - PD ZŠ Nábrežie mládeže - Chrenová, Nitra - Stavebné úpravy kuchyne a č. 2 -PD Centrum zdravia pre deti predškolského veku, Párovské Háje - stavebné úpravy 457737 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023/MD/S
23 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Servis fotokopírovacích zariadení a príslušenstva 420654 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/2-25/2022
23 2023 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik 35778458 POISTENIE MOTOROVÝCH VOZIDIEL, POISTENIE MAJETKU A ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODY, CESTOVNÉ POISTENIE 422870 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2023-01
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Náhradná autobusová doprava v regióne Košice 424598 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2290/2020-SeON
23 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Poisťovacie služby - 2020 427307 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2557/2020
23 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Premeranie a oprava výmenných dielov zabezpečovacích zariadení 438152 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 203/2022
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy dvojkolesí HKV 404702 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 983-S3441/2023-SeON
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Oprava dvojkolesí 427972 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 981-S4202/2023-SeON
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Poskytovanie mobilných dátových služieb pre WiFi zariadenia v dopravných prostriedkoch. 437879 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 5139-S1868/2023-SeON
23 2023 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Zabezpečenie leteckej dopravy na pracovné/služobné cesty a súvisiacich služieb 427440 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 003490/2021-27
23 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Hlavné prehliadky mostov v správe NDS, a.s. 432396 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10302-2021-02
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Oprava dvojkolesí a dvojkolesí s prevodovkou 420835 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 985-S6791/2023-SeON
23 2023 Východoslovenská distribučná, a. s. 36599361 Lesné prieseky - údržba koridorov 22 kV a 110 kV vzdušných vedení 425117 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 100
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Náhradná autobusová doprava 419472 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1920/2019-SeON
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Náhradná autobusová doprava 438864 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S8069/2022-SeON
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 POSKYTOVANIE MOBILNÝCH ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKAČNÝCH SLUŽIEB 430312 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S3881/2023-SeOL
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 ČISTENIE ŽELEZNIČNÝCH KOĽAJOVÝCH VOZIDIEL (ŽKV) 418370 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S4006/2023-SeON
23 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Tlačiarenské služby 2022 450340 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5910/2022
23 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis podvozkov služobných nákladných motorových vozidiel a prívesov vrátane dodania náhradných dielov 437416 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-96/ IV.Q 2022
23 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 ZABEZPEČENIE UPRATOVANIA V OBJEKTOCH SP, A.S. VRÁTANE PRANIA A PREZLIEKANIA BIELIZNE NA VYBRANÝCH OBJEKTOCH 437771 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 003/VS/2022
23 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Služby mobilného operátora 442967 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/MG
23 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel DAF, MAN, RENAULT 442732 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-96/III