Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40681 - 40710
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
23 2023 Východoslovenská distribučná, a. s. 36599361 Lesné prieseky - údržba koridorov 22 kV a 110 kV vzdušných vedení 425117 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 100
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Náhradná autobusová doprava 419472 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1920/2019-SeON
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Náhradná autobusová doprava 438864 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S8069/2022-SeON
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 POSKYTOVANIE MOBILNÝCH ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKAČNÝCH SLUŽIEB 430312 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S3881/2023-SeOL
23 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 ČISTENIE ŽELEZNIČNÝCH KOĽAJOVÝCH VOZIDIEL (ŽKV) 418370 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S4006/2023-SeON
23 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Tlačiarenské služby 2022 450340 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5910/2022
23 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis podvozkov služobných nákladných motorových vozidiel a prívesov vrátane dodania náhradných dielov 437416 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-96/ IV.Q 2022
23 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 ZABEZPEČENIE UPRATOVANIA V OBJEKTOCH SP, A.S. VRÁTANE PRANIA A PREZLIEKANIA BIELIZNE NA VYBRANÝCH OBJEKTOCH 437771 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 003/VS/2022
23 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Služby mobilného operátora 442967 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/MG
23 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel DAF, MAN, RENAULT 442732 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-96/III
23 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Osobné ochranné pracovné prostriedky potrebné v súvislosti s ochorením COVID-19 431423 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 27/VS/OVO/03/21Ba
22 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Servis a rozvoj systému EPVO 457309 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE 2669/2023/KPPVL
22 2023 Úrad geodézie, kartografie a katastra SR 00166260 Konvergovaná infraštruktúra pre hybridný cloud 440885 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OESM./2022/001740
22 2023 DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska 45736359 VPN KONCENTRÁTORY A VPN KLIENTI NA KONCOVÉ ZARIADENIA PRE PROJEKT DCOM 443680 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DEUS 2/2022
22 2023 Úrad geodézie, kartografie a katastra SR 00166260 Hybridné dátové úložisko 440541 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OESM./2022/001713
22 2023 Pôdohospodárska platobná agentúra 30794323 Dodávka osobných motorových vozidiel kategórie M1 450618 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 121286/2022/164 -39/2022/VO-PPA
22 2023 Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce 54018404 Vybavenie SOŠ Medzilaborce- Zariadenia na obrábanie kovov, dreva a zváračské zariadenia. 452242 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 12/2022 ML 3
22 2023 Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy 37890221 Nákup dopravných prostriedkov a príslušenstva pre Strednú odbornú školu hotelových služieb a dopravy v Lučenci k projektu s názvom „Modernizácia odborného vzdelávania“ 448638 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 3438/2022
22 2023 Technická univerzita v Košiciach 00397610 Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV 1 438041 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 199/2023
22 2023 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Nákup plošiny pre hlavné prehliadky mostov 445826 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 445826
22 2023 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 35971126 Kontrastná látka s obsahom Jomeprolu 449102 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 49/2023/VO/KK
22 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Obálky 448333 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 39232/2022-BA
22 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Odvysielanie 20“komunikátov v rádiu Slovensko RTVS PRK 457319 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE ST/029/2023/SE/VO
22 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Odvysielanie 30“ komunikátov v TV „ Jednotka“ RTVS 457346 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 20230125/03-23OKTV
22 2023 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s. 44855206 Rertroreflexná fólia 456898 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOAS-2-13/2023
22 2023 Štatistický úrad Slovenskej republiky 00166197 Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti v podsektore VS 452816 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SUSR_Rozvoj governance a úrovne IaKB
22 2023 Mesto Rožňava 00328758 Odvoz a likvidácia komunálneho odpadu 456653 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2023
22 2023 Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne 31118259 2. etapa technologického vybavenia Kreatívneho centra TnUAD 457176 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MST_01/2023_TUADT
22 2023 Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce 54018404 Vybavenie SOŠ Medzilaborce- Zariadenia na obrábanie kovov, dreva a zváračské zariadenia_2023 457376 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11/2022_ML 3
22 2023 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Meet the Buyer – nadlimitný kvalifikačný systém, Nakladanie s kalmi z ČOV – služby 457294 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PRAVIDELNÉ INFORMATÍVNE OZNÁMENIE – VYBRANÉ ODVETVIA 3/2023