Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40861 - 40890
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
21 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Bezpečnostné služby pre organizácie rezortu MPSVR SR 2 429338 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 14684/2021-M_ORVO
21 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Beňuš na roky 2021-2024 429933 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ-DNS-OZ14-4.Q.2022
21 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Karpaty na roky 2022-2026 DNS 446575 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4QDNS OZ Karpaty 2022-2026, ťažbová činnosť
21 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča na roky 2021-2024 433810 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ-DNS-OZ18-4.Q.2022
21 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál 437877 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/109/2022-M_ORVO
21 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Ochranné prostriedky a prostriedky dezinfekcie na ochranu pred COVID-19 pre rezort MPSVR SR 431023 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17243/2021-M_ORVO
21 2023 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky 42181810 Nákup kancelárskych potrieb 430995 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2021
21 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 DNS Dodávka plynu 435060 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 922/2023/OVO
21 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 DNS Dodávka elektrickej energie 435056 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 920/2023/OVO
21 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Kancelárske potreby a papier DNS 445032 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004318-002
21 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Kancelársky nábytok, kovový nábytok a interiérové vybavenie DNS 445844 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004413
21 2023 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Dynamický nákupný systém na dodávky potravín, nápojov a príbuzných produktov 449476 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V22
21 2023 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Stakčín - Intenzifikácia úpravne vody 432313 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 28840 - MSP
21 2023 Technické služby mesta Levoča 35528052 „Preprava a energetické zhodnotenie odpadu z mesta Levoča 2022“ 451228 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 67/ME/2022
21 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Servis telemetrických zariadení, riadiacich informačných systémov a prislúchajúcich silových zariadení 447494 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022-VS-03-FS
21 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026 452576 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/25/NLZ
21 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 - 2026 452577 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/21/NLZ
21 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Elektronické stravovacie karty pre zamestnancov Správy ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja 451745 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SC_TSK/SL
21 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Výkon činnosti stavebného dozoru a koordinátora bezpečnosti pre projekt s názvom : Dobudovanie cykloinfraštruktúry Poloniny trail, 1. etapa, úsek Stakčín 448724 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 43VS/2022
21 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Sever, LS Čadca na obdobie 2023 - 2026 447724 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TAZ-09-2022-7
21 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Sever, LS Stará Bystrica na obdobie 2023 - 2026 447725 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TAZ-09-2022-8
21 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Drobné laboratórne zariadenia 442435 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-033-2022
21 2023 Spojená škola Banská Bystrica 37956108 SŠ BB – Náradie a zariadenia 444255 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Zákazka: SŠ BB Náradie a zariadenia
21 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Nákup a modernizácia materiálno-technického vybavenia odborných pracovísk na Spojenej škole Nitra 453868 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4465/2023/VOaKI
21 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Divadelná technológia divadla Aréna – Javisková technológia 447941 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09109/2022/VO
21 2023 Centrum experimentálnej medicíny Slovenskej akadémie vied 00598453 BIOVID – laboratórne prístroje a vybavenie. 454630 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA BIOVID_12_2022
21 2023 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Potraviny pre UN NsM, a. s. 444345 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA R22063267_VYS
21 2023 Nemocnica Poprad a. s. 36513458 Nákup zemného plynu na 12 mesiacov 449047 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 23012023_NsP PP_plyn_vysl
21 2023 Základná škola s materskou školou Centrum I 32 35678127 Potraviny 2023 - ZŠ s MŠ Centrum I 32, Dubnica nad Váhom 452389 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Potraviny 2023 - časť 1
21 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Laboratórny spotrebný materiál a chemikálie pre výskumné účely projektu AKARDIO 450376 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000343/2023