|
18
|
2023
|
Obec Klokočov
|
00325309
|
Kanalizácia – Klokočov Paľkov (dokončenie II. etapy a III. etapa)
|
457075
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
pdl/2023/KLOK/1
|
|
|
18
|
2023
|
Mesto Žilina
|
00321796
|
Arboristické ošetrenie dospelých drevín
|
457301
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
012501/2023
|
|
|
18
|
2023
|
Pamiatkový úrad Slovenskej republiky
|
31755194
|
Zabezpečenie dodávky elektrickej energie
|
456798
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
45678
|
|
|
18
|
2023
|
Západoslovenská distribučná, a.s.
|
36361518
|
Výkopové a zemné práce III.
|
429545
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2020-US-20-PK
|
|
|
18
|
2023
|
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
|
35919001
|
Opravy vozovky diaľnice D2 v správe SSÚD 1 Malacky
|
418289
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
60302/2018/5
|
|
|
18
|
2023
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Bežné opravy a údržby bytov a bytových domov hlavného mesta
|
436729
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 43976/2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti na OZ Šaštín, VC Lozorno, Sološnica, Stupava na roky 2019-2022.
|
416918
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
4/Q/2022/PC Šaštín okruh2
|
|
|
18
|
2023
|
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
|
37910337
|
„Alternatívny letecký výcvik pilotov na ľahkých vrtuľových lietadlách“
|
440310
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOS-81/5-55/2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti na OZ Smolenice na roky 2019-2022
|
416884
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
4/Q/2022/PC OZ Smolenice
|
|
|
18
|
2023
|
Západoslovenská distribučná, a.s.
|
36361518
|
Geodetické služby II.
|
435967
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2021-US-11-PK
|
|
|
18
|
2023
|
Slovenský filmový ústav
|
00891444
|
Systematická obnova audiovizuálneho dedičstva v SFÚ-2
|
421910
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ČZ7/1-2023_RZ_4Q2022
|
|
|
18
|
2023
|
Slovenský filmový ústav
|
00891444
|
Systematická obnova audiovizuálneho dedičstva v SFÚ-2
|
421910
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ČZ6_RZ_4Q2022
|
|
|
18
|
2023
|
Západoslovenská distribučná, a.s.
|
36361518
|
Odborné prehliadky a odborné skúšky
|
422990
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2019-VS-25-PK
|
|
|
18
|
2023
|
Slovenský filmový ústav
|
00891444
|
Systematická obnova audiovizuálneho dedičstva v SFÚ-2
|
421910
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ČZ5_RZ_4Q2022
|
|
|
18
|
2023
|
Západoslovenská distribučná, a.s.
|
36361518
|
Projektové práce a inžiniering - II.
|
424586
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2019-US-30-PK
|
|
|
18
|
2023
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Externé hodnotenie operačného programu Ľudské zdroje pre programové obdobie 2014-2020
|
416599
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VOB/99/2018-M_ODMAA
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Liptovský Hrádok, LS Ľubochňa na roky 2019 - 2022
|
416810
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2018-VS-0152, 4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019 - 2022
|
416753
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2018-VS-0113- ŤČ- 2019-2022- 4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Liptovský Hrádok, LS Liptovská Teplička na roky 2019 - 2022
|
416808
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2018-VS-0148; 4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Sťahovacie služby: služby spojené s presunmi zariadenia a vybavenia
|
431862
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 45441/2021
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019 – 2022, II.kolo
|
418311
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2018-VS-0283-ŤČ- 2019-2022-II.kolo-4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019-2022, -priame rokovacie konanie
|
419848
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2019-PRK-0008 ŤČ- 2019-2022 PRK- 4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019 – 2022, -PRK 2.kolo
|
419849
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2019-PRK-0010-ŤČ- 2019-2022 PRK -2.kolo-4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žilina na roky 2019 - 2022
|
416850
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŤČ 2019-2022 4Q-2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča na roky 2019 - 2022
|
416787
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŤČ- SL-2019-2022- 4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Vykonávanie letových overení techniky leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) a rádiolokačnej techniky protivzdušnej obrany (RL PVO)
|
434510
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
EL3-1/88-2022-OOVS
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča, podľa častí na roky 2019 – 2022
|
418552
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŤČ- SL-2019-2022 -časti 4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča na roky 2021 – 2022 LS Staré Hory
|
431860
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŤČ- SL-2019-2022-SH-4.Q.2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žilina 2 na roky 2019 - 2022
|
418293
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŤČ 2019-2022 4_Q-2022
|
|
|
18
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča na roky 2020 – 2024 LS Predajná
|
425629
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŤČ- SL-2020-2024-PRED-4.Q.2022
|
|