Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41401 - 41430
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
16 2023 Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát 17070775 Zabezpečenie stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet 430351 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4Q2022
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Zabezpečenie dodávky monitoringu printových a elektronických médií 422919 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7035/2019/SVO
16 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zabezpečenie zmluvného stravovania formou dovozu pripravenej stravy 431401 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-72/2021
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Odborné poradenské služby 417749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8616/2018/OVO
16 2023 Združenie obcí - Južný región 37963040 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie poistných služieb - Združenie obcí – Južný región 432227 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/49-2022/POI
16 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 OOPP pre príslušníkov modulu pozemného hasenia požiarov v prírodnom prostredí s využitím vozidiel 456024 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO-2022/004732
16 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 456760 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 68_22_2
16 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Výmena akubatérií na 1. a 2. bloku EMO 456785 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/11229
16 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Potraviny 2023/2024_Cukor a med 456734 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/AKE
16 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Považie na obdobie 2023 - 2026“ - opakovaná 456815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ OZ Považie 2023-2026 opakovaná
16 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Zabezpečenie informačnej a kybernetickej bezpečnosti + následné zabezpečenie prevádzky 456016 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/2943/2022
16 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Služby podpory pre licencie Webového proxy servera 456534 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/163/2023-M_ORVO
16 2023 Fakultná nemocnica Trnava 00610381 Výber projektanta pre modernizáciu a dostavbu areálu Fakultnej nemocnice Trnava (FNTT) 449892 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PM/143/FNTT
16 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Upratovacie a čistiace služby 456819 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 230118_p
15 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Čistenie odlučovačov ropných látok 422336 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 60302/2019/12
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Nábytok 433758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000233/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Prístrojová infraštruktúra pre projekt BioPickmol 440170 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0142
15 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Výroba a dodávka bratislavskej dlažby II. 436292 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 44042/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Stravné poukážky 426821 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000266/2022
15 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti 424434 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1340/2019
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Poisťovacie služby 446415 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/MST/2022/UPJŠ, REK000425/2023-UVO
15 2023 Združenie miest a obcí, región JE Jaslovské Bohunice 31826385 Spoločné obstarávanie poistných služieb 428342 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/40-2022/POI
15 2023 Regionálne združenie miest a obcí TEKOV 42043069 Spoločné obstarávanie poistných služieb 427022 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/42-2022/POI
15 2023 Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 42120861 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Nitrianske RZO - ZMOS 412485 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/45-2022/POI
15 2023 Združenie miest a obcí Žitného ostrova 31870236 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Združenie miest a obcí Žitného ostrova 415517 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/46-2022/POI
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Púchov na roky 2019-2022. 416903 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0108
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Považská Bystrica na roky 2019-2022. 416887 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0106
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Šaštín, LS Šaštín, Holíč, Moravský Ján na roky 2019 - 2022 416758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/Q/2022/Tc OZ Karpaty 1 Okruh
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Lednické Rovne na roky 2019-2022. 416871 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0104
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Beluša na roky 2019-2022 416857 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0102