Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41821 - 41850
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
12 2023 Úrad pre verejné obstarávanie 31797903 Hygienické, čistiace a dezinfekčné prostriedky 432118 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS - 4
12 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Cesta I/13 Veľký Meder – Medveďov“ - I. časť 437539 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC_Medveďov
12 2023 Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky 00165565 Úprava existujúcej projektovej dokumentácie stavby na projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie pre Detenčný ústav v Kremnici vrátane autorského dozoru II 450383 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01
12 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Potraviny (časť 1. Ovocie a zelenina, časť 2. Suché potraviny , časť 3. Mrazené ovocie a zelenina, časť 4. Pekárenské výrobky, časť 5. Enterálna výživa, časť 6. Dojčenské mlieko) 436792 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 98/VS/OVO/07/21Je
12 2023 Obec Bošany 00310255 Dodávka elektriny a zemného plynu na rok 2023 451547 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OP22BSN130
12 2023 Mesto Detva 00319805 Dodávka elektriny, prevzatie zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenie distribúcie elektriny pre verejné osvetlenie v meste Detva na rok 2023 455976 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE TOVARY-ELEKTRINA
12 2023 Mesto Stupava 00305081 Modernizácia verejného osvetlenia mesta Stupava s využitím garantovanej energetickej služby 456391 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RKsZ-01-2023
12 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Zhotovenie stavby Diaľnica D2 Protihluková stena Lamač v zmysle zmluvných podmienok FIDIC - "žltá kniha" 456058 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 792110301
12 2023 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Zabezpečenie podpory a rozvoja informačného systému účtovníctva fondov (ISUF). 456362 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 177/2022
12 2023 Štatistický úrad Slovenskej republiky 00166197 Poskytovanie služieb rozvoja aplikácií registrov OVM, organizácií, fariem a zahraničného obchodu 456370 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SUSR_Rozvoj registrov_2023
11 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V STREDNEJ ZDRAVOTNÍCKEJ ŠKOLE V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI 456297 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02_23
11 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Sever, LS Žilina na obdobie 2023 - 2026 447720 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TAZ-09-2022-2
11 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Dodávka plynu na rok 2023 451106 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PL2023/22
11 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky v rozsahu RVO/2141/2022 Laxat.,Antidiab.(vrát.inzulínu),Cardiaca,Antiarrhythmica,Diuret.,Uterot.,Antiepilept.,Anticonvul.,Antiparikin.,Anxiolytica,Otorhinolar.,Expector.,Mucolytica,Antitussica 442916 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2141/2022
11 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Dodávka zemného plynu 2023 449890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/37/26482/2022
11 2023 Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky 00166073 Nákup monitorov pre Servis Desk MSSR 449200 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20074/2022/45
11 2023 Mesto Trenčín 00312037 SMART plán mesta Trenčín 443769 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SMART_Trenčín
11 2023 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. 35822163 Nákup a dodávka zemného plynu 448872 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/04
11 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Prístrojové vybavenie pre endoskopické pracovisko 445992 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/2023/VO
11 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Dodávka elektrickej energie - FNsP Žilina 450649 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/58/2022
11 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Zemiaky, ovocie, zelenina, Pekárenský tovar, čerstvé pečivo a cukrárenské výrobky 452643 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN-15-123/2022_123
11 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Nákup modernej techniky pre praktické vyučovanie študentov SPŠSaE Nitra 427542 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07221/2021/VOaKI
11 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Dodávka čistiacich, dezinfekčných a hygienických prostriedkov 447331 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3755/5022/520
11 2023 Národný bezpečnostný úrad 36061701 PRK - Dodávka zemného plynu a elektrickej energie na rok 2023 456208 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 05544/2022/KÚ/OSMS
11 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Maliarsky materiál, drevo, zámky a kovania, záhradný materiál, bezpečnostné inštalácie a piktogramy DNS 450165 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004649
11 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody 00738395 Textílie 456214 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UVTOS-00037/36-SA-2023
11 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Slovenské komorné divadlo Martin - stavebné úpravy - zateplenie obvodového plášťa, strechy a výmena okien na budove skladu kulís a garáži 456323 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/NADL/OK/2023
11 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Poskytovanie služieb podpory aplikácií eSCAN, jDoc a CUD 456326 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 18/2022/PJ
11 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 ZABEZPEČENIE KOMUNIKAČNEJ PLATFORMY PRE POTREBY KOMUNIKÁCIE V REÁLNOM ČASE FORMOU IP TELEFÓNIE 455960 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA IPT/2023/NLZ
11 2023 Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica 00610411 "Rekonštrukcia pôrodnej sály - Zdravotnícka technológia" - Vybavenie lôžkami a operačnou technikou 456265 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/VS