Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42391 - 42420
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
3 2023 Mesto Trenčín 00312037 SMART plán mesta Trenčín 443769 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SMART_Trenčín
3 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Fakoemulzifikačný prístroj na operáciu sivého zákalu. 449795 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/56/2022
3 2023 Správa Národného parku Slovenský raj so sídlom v Spišskej Novej Vsi 54435412 Zabezpečenie starostlivosti o vybrané biotopy v NP Slovenský raj v roku 2023 455847 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-131-2022
3 2023 Mesto Svidník 00331023 eGov služby a manažment údajov v meste Svidník 455854 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SV_eGov a manažment
3 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Časti prevodoviek železničných koľajových vozidiel 439541 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 103339-S7115/2022-SeON
3 2023 Správa Národného parku Slovenský raj so sídlom v Spišskej Novej Vsi 54435412 Strojové vybavenie pre NP Slovenský raj 455855 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-132-2022
3 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Osobné ochranné pracovné prostriedky 455701 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 54VS/2022
3 2023 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Tlačiarne, multifunkčné zariadenia 455858 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/EU
3 2023 Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach 17335795 Nákup potravín pre NsP v Bojniciach na rok 2023 455794 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2022/BOJ/3
3 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Laboratórny spotrebný materiál_vlastné zdroje_II 455859 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Labak_VZ_II
3 2023 Mesto Vranov nad Topľou 00332933 SMART CITY - Vranov nad Topľou 455773 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VNT_SMART_12_2022
3 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Nákup elektronických registračných priemeriek pre meranie objemu stromov na stojato vrátane softvérového vybavenia a GPS modulu 455816 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09/NLZ/2022
2 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Ozubené koleso pohonu vibračného valca 455912 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/01/43/2023
2 2023 Mesto Brezno 00313319 Regenerácia vnútroblokov sídlisk mesta Brezno – lokalita ŠLN II 450362 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DEN-077-2022
2 2023 Mesto Martin 00316792 Zabezpečenie rozvozu teplých jedál – obedov pre fyzické osoby na území mesta Martin 455851 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ZsH/20/2022/Sl
2 2023 Mestská časť Bratislava - Vrakuňa 00603295 Stravovanie dôchodcov rok 2022 451855 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 69/ME/2022
2 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Predmety osobnej starostlivosti 447467 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2
2 2023 Obec Ždiar 00326780 Ždiar – zberný dvor, Technické vybavenie 436393 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ždiar_2022_1ZD
2 2023 Mesto Strážske 00325813 Dodávka elektrickej energie 452349 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47849 - WYT
2 2023 Mesto Piešťany 00612031 Budovanie technického vybavenia odborných učební v Základnej škole Mojmírova v meste Piešťany 437307 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5830/2022/OIaMM/75025
2 2023 Obec Staškov 00314293 Dodávka zemného plynu - PSO 722 452335 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47852 - WYT
2 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 DODÁVKA ELEKTRICKEJ ENERGIE VRÁTANE SÚVISIACICH SLUŽIEB 455394 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03/2022/SC/NURCH
2 2023 Centrum voľného času, Na vŕšku 24, Šurany 37861069 Dodávka zemného plynu - PSO 622 452229 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47615 - WYT
2 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Karty na čerpanie pohonných látok a súvisiacich tovarov a služieb 451842 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO2022-130
2 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Poprade 01 455931 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08/2023
2 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Lučenci 01 455928 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6/2023
2 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Rekonštrukcia plynovej kotolne a odovzdávacích staníc tepla, Spojená škola, Nivy 2, Šaľa - PD 455929 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 11019/2022/VOaKI
2 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Michalovciach 01 454841 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2 - 2023
2 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Nepravidelná cestná preprava osôb 455915 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 01/2023
2 2023 Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou 30796482 Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Veľký Krtíš 455576 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 49/2022/UDZS