Obnoviť
Oznámenia z vestníka
44551 - 44580
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
246 2022 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Nákup rúr 427306 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 004/NLZ-DNS/2020
246 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Obstarávanie kancelárskeho nábytku 434225 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19/2021/NLZ-DNS
246 2022 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Nákup kameniva 425755 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 001/NLZ-DNS/2020
246 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Servis prístrojov pre prípravu klinických vzoriek a digitalizáciu hmotnostno-spektrometrických dát 434723 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001593/2021-UVO, preprot. REK000081/2022-UVO
246 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Zabezpečenie celodenného stravovania - Gabčíkovo 447271 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004522
246 2022 Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky 30810710 JEDNOTNÁ DIGITÁLNA BRÁNA 446697 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10112022
246 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 „Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb a dodanie hygienických potrieb v regionálnych centrách (Prešov, Trnava, Nitra) so zníženým negatívnym vplyvom na životné prostredie.“ 441425 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37/2022/NLZ
246 2022 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia_II 447328 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA infraštruktúra_II
246 2022 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 T20011 modernizácia strojnej časti turbíny TG1 PVE Ružín 441017 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/S 112-316721
246 2022 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Nákladné motorové vozidlá do 3,5 t, kategórie N1, 7 miestne 446715 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 017/VS/2022
246 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Centrálna rámcová dohoda na zabezpečenie licenčnej podpory licencií SAP, produktov SAP a služieb s nimi súvisiacich 441201 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17/2022/NLZ
246 2022 Národný onkologický ústav 00165336 Prostriedky na vykonanie imunohistochemických vyšetrení IHC na farbiacom automate 441854 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11112022/IHC/NOU
246 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Centrálne obstarávanie IT rolí pre potreby verejnej správy 452142 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 43/2022/NLZ-DNS
246 2022 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby, Leopoldov 00738271 Projektová dokumentácia objektov č.18, č.19, č. 22 a č.34 452176 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI UVTOSaUVV-05712/36-LO-2022
246 2022 Mesto Lučenec 00316181 Dodávka elektrickej energie a dodávka zemného plynu 452179 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 25/PRO/2022
246 2022 Východoslovenská distribučná, a. s. 36599361 Výstavba 110 kV vedenia V6812 Snina - Sobrance 451653 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2906
246 2022 Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát 00397440 Ťažba dreva na rok 2023. 451907 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 111122vslp
246 2022 Lesopoľnohospodársky majetok Ulič, štátny podnik 00492531 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na LPM Ulič, š.p. na rok 2023 452216 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1676/2022
246 2022 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú v súvislosti s poskytovaním zdravotnej starostlivosti pre nemocnice v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK na obdobie od 01.01.2023 do 31.12.2026 452137 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 259/4/2022
246 2022 Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky 30810787 Zlepšenia eGOV služieb Úradu priemyselného vlastníctva SR 449969 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UPV_eGOV
246 2022 Mesto Trnava 00313114 Kamerový systém pre CMZ (centrálnu mestskú zónu) 451773 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Kamery CMZ
246 2022 "NITRAVA", Zariadenie sociálnych služieb Nitra 00351768 Základné potraviny pre ,,NITRAVA“, Zariadenie sociálnych služieb Nitra 452206 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 76/ME/2022
246 2022 Mesto Banská Bystrica 00313271 IoT smart riešenia v prevádzke mesta Banská Bystrica - časť IoT Smart Manažment mesta 451593 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29051/2022
246 2022 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Dodávka elektriny pre Úrad BBSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK 452105 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 34380
246 2022 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Dodávka zemného plynu pre Úrad BBSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK 452135 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10554/2022/ODDVO
246 2022 Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť 31701914 Modernizácia údržbovej základne v Košiciach, realizácia - II. etapa –Technológie - opakované VO 452056 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/2/DPMK
246 2022 Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce 54018404 Vybavenie SOŠ Medzilaborce- Zariadenia na obrábanie kovov, dreva a zváračské zariadenia. 452242 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11/2022_ML 3
246 2022 Mesto Stará Ľubovňa 00330167 Dodávka elektrickej energie 452202 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3176/2022
246 2022 Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o. 00632333 Potraviny 2023 452189 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022
246 2022 Východoslovenská distribučná, a. s. 36599361 Silnoprúdové káble s PVC izoláciou do 1 kV 452205 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2946