|
243
|
2022
|
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice
|
00606707
|
Nákup koncových IT zariadení
|
451833
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
173/2022/1-OdVO
|
|
|
243
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
ISO kontajnery a špeciálne záchranárske ISO kontajnery
|
445013
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2022/003580
|
|
|
243
|
2022
|
Obec Oravské Veselé
|
00650498
|
Varovný a vyrozumievací systém obce Oravské Veselé
|
437056
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OV varovný systém Oznámenie
|
|
|
243
|
2022
|
Obec Zákamenné
|
00315001
|
Varovný a vyrozumievací systém pre bezpečný život v obci Zákamenné
|
436994
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Zá varovný systém Oznámenie
|
|
|
243
|
2022
|
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica
|
31936415
|
Antineoplastiká a imunomodulačné činidlá
|
451704
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
UVN-15-128/2022-128
|
|
|
243
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
|
00397865
|
Roboty do medicínskeho prostredia
|
451695
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
JLFUK MT 9-OVO/2022
|
|
|
243
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Stan s pevnou konštrukciou
|
442560
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/1-123/2022-OOPS
|
|
|
243
|
2022
|
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
|
30232295
|
DODÁVKA ELEKTRICKEJ ENERGIE PRE OBJEKTY UMB V BANSKEJ BYSTRICI NA ROK 2023
|
449479
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NDL/02/2022
|
|
|
243
|
2022
|
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
|
30232295
|
DODÁVKA ZEMNÉHO PLYNU PRE ODBERNÉ MIESTA OBJEKTOV UMB V BANSKEJ BYSTRICI NA ROK 2023“
|
451572
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NDL/01/2022
|
|
|
242
|
2022
|
LIKAVA - centrum sociálnych služieb
|
00647781
|
LIKAVA – centrum sociálnych služieb – modernizácia práčovne
|
451986
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/D29/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice
|
00696871
|
Mlieko a mliečne výrobky
|
452096
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
895/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Mesto Prievidza
|
00318442
|
Dodávka zemného plynu
|
452086
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
13044/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely T815,T815 E2 s dopravou
|
452090
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
72/4600/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Sťahovací mechanizmus okna Mercedes Benz – SL196AS
|
452091
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
57/45/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Domov sociálnych služieb
|
00647560
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre DSS Čeláre-Kírť_vajcia
|
452097
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 5514
|
|
|
242
|
2022
|
Domov sociálnych služieb
|
00647560
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre DSS Čeláre-Kírť_trvanlivé potraviny
|
452101
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 5513
|
|
|
242
|
2022
|
Univerzitná nemocnica Bratislava
|
31813861
|
Meciciálny ohrievač roztoku 47 ks, náhradné misky 19 ks
|
451960
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
R5-2.1/183/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Základná škola s materskou školou, Hlavná 292/82, Viničné
|
42414636
|
Dodávka ZEMNÉHO PLYNU
|
452123
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
0610/2022 - CEVEO
|
|
|
242
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Radiator
|
452122
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
62-4100-22
|
|
|
242
|
2022
|
Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže (GR ZVJS)
|
00212008
|
Veľkokapacitné diskové pole (HW)
|
452128
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
NH-EVO-Z 10/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup dielenských zariadení
|
452102
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
AOAS-2-93/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Nákup nábytku a interiérových doplnkov 112022
|
452125
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
nábytok 112022
|
|
|
242
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely T815 - SL332AC,SL503BP,SL344AB
|
452068
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
56/45/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Okresný súd Levice
|
00165654
|
Dodávka zemného plynu
|
452069
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Spr 629/22
|
|
|
242
|
2022
|
Technické siete Bratislava, a.s.
|
54302102
|
Nákup 2 ks firewallov
|
451900
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
TSB-VO-05/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Asfaltová zmes aplikovaná za studena
|
452010
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
178ZNH
|
|
|
242
|
2022
|
Okresný súd Levice
|
00165654
|
Dodávka elektrickej energie
|
452029
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Spr 628/22
|
|
|
242
|
2022
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave, Účelové zariadienia Študentské domovy a jedálne
|
00397687
|
Komplexná rekonštrukcia izieb bloku B2 na ŠD Mladosť “, Staré grunty 53, 842 47 Bratislava
|
452009
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
4527/2022
|
|
|
242
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove
|
00610577
|
Modernizácia oddelenia chirurgickej endoskopie
|
450815
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
704/2022/VO
|
|
|
242
|
2022
|
Obec Dolný Lieskov
|
00317179
|
MATERSKÁ ŠKOLA, NOVOSTAVBA, DOLNÝ LIESKOV, nový pavilón MŠ
|
450441
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
MŠ_10/2022_DL
|
|