|
217
|
2022
|
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
|
42054575
|
Poskytovanie strážnej služby pre Správu ciest Žilinského samosprávneho kraja
|
441397
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ozn o výsl Strážna služba
|
|
|
217
|
2022
|
Pavol Zachar - P+F+P
|
17624487
|
Technologické zariadenia pre vybavenie rozrábky mäsa
|
437253
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
30092022
|
|
|
217
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Digitálne mobilné CBCT v počte 1ks vrátane súvisiacich služieb
|
439687
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
FNsP FDR/RVO/1885/2022
|
|
|
217
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
|
17335825
|
Dodávka elektrickej energie - FNsP Žilina
|
447375
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
040/48/22
|
|
|
217
|
2022
|
Univerzitná nemocnica Bratislava
|
31813861
|
Dezinfekčné prostriedky
|
449488
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE
|
R5-2.1/066-22/2022
|
|
|
217
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Potraviny DNS
|
449494
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2022/004620
|
|
|
217
|
2022
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Dynamický nákupný systém na dodávky potravín, nápojov a príbuzných produktov
|
449476
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
DNS potraviny 2022
|
|
|
217
|
2022
|
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA
|
30844789
|
Transformácia podporných služieb
|
449536
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NBS1-000-076-747
|
|
|
217
|
2022
|
Slovenská národná galéria
|
00164712
|
CEDVU 2
|
449358
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SNG/1/2022
|
|
|
217
|
2022
|
Mesto Malacky
|
00304913
|
Poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov
|
449480
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
7/2022
|
|
|
217
|
2022
|
Centrum vedecko-technických informácií SR
|
00151882
|
Vybrané špecifické podporné služby pre vedeckú komunitu v prostredí IKT infraštruktúry formou outsourcingu
|
439313
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01
|
|
|
217
|
2022
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
|
35946024
|
Operatívna údržba netechnologického majetku
|
449454
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022/JAVYS_OoVVO_449454/3009
|
|
|
217
|
2022
|
Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb
|
42355818
|
Overenie a kontrola podkladov na výpočet čistých nákladov univerzálnej služby
|
449343
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
12394/OES/2022-28394
|
|
|
217
|
2022
|
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
|
35914939
|
Opravy dvojkolesí HKV a DDm
|
444923
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
77627-S7191/2022-SeON
|
|
|
217
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Poskytnutie poisťovacích služieb na roky 2023 - 2026
|
448085
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
259/2022
|
|
|
217
|
2022
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Združená dodávka trakčnej elektriny vrátane zodpovednosti za odchýlku pre potreby tretích osôb na obdobie od 01.01.2023 do 31.12.2023
|
449526
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
RVS/03/2022
|
|
|
217
|
2022
|
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
|
00151742
|
Analytický a testovací lab a implementácia riešenia
|
449522
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MF/016641/2022-271
|
|
|
217
|
2022
|
Mesto Dunajská Streda
|
00305383
|
eAutobusy pre verejnú osobnú dopravu v Dunajskej Strede
|
449461
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022-DS_ebusy
|
|
|
217
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Lieky ATC skupiny B02BD02
|
449467
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
22/2022/JH
|
|
|
217
|
2022
|
Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát
|
31825249
|
Združená dodávka plynu
|
449514
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VR_6405-2022
|
|
|
217
|
2022
|
Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky
|
30844363
|
Podvaly pre železničné dráhy z predpätého betónu a bezpodkladnicový systém upevnenia W14
|
449492
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OVO/podval a W14
|
|
|
217
|
2022
|
VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK
|
00156752
|
Vodná elektráreň Gabčíkovo - návrh, výroba a dodanie 2 ks portálových žeriavov 275 T
|
444285
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
PM_PORT_ŽERIAVY_2022
|
|
|
216
|
2022
|
Nitriansky samosprávny kraj
|
37861298
|
Dodanie zemného plynu pre vybrané organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti NSK
|
449279
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
10245/2022/VOaKI
|
|
|
216
|
2022
|
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
|
35919001
|
Činnosť odborníka stavebného dozoru na tunel
|
448350
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
10301/2021/57
|
|
|
216
|
2022
|
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky
|
17058520
|
Motorové vozidlá pre zásahový tím a projekt
|
449241
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŠOPSR/1146/2022
|
|
|
216
|
2022
|
Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya
|
00606987
|
Dodávka zemného plynu (2023-2026)
|
449412
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
19/VO/2022 - opakovaná
|
|
|
216
|
2022
|
Centrum výcviku Lešť
|
00804932
|
Nákup interiérového vybavenia
|
449380
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CV-372/2022
|
|
|
216
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
|
00397865
|
Laboratórne prístroje a vybavenie
|
449414
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
JLFUK MT 7-OVO/2022
|
|
|
216
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Pick-upy pre UHCP_typ1
|
449433
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
32065
|
|
|
216
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Špeciálne vozidlo na odber vzoriek povrchových vôd 2
|
449262
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP PR 2995/2022
|
|