|
213
|
2022
|
Západoslovenská distribučná, a.s.
|
36361518
|
Servis automatizovaného systému dispečerského riadenia PCI
|
449205
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022-RKSZ-9.FS
|
|
|
213
|
2022
|
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
|
37910337
|
DNS na dodávky elektriny a zemného plynu
|
449167
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOS-81/5-100/2022
|
|
|
213
|
2022
|
LIDWINA - Domov sociálnych služieb
|
00692026
|
Zvýšenie prevádzkovej efektívnosti energetického hospodárstva Domova sociálnych služieb Lidwina
|
449067
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
449067
|
|
|
213
|
2022
|
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
|
00151742
|
Vytvorenie, dodanie a implementácia informačného systému SIEM, vrátane EDR
|
448985
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MF/016080/2022-271
|
|
|
213
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Povinné zmluvné poistenie MVSR
|
449254
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
30079
|
|
|
213
|
2022
|
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
|
00151742
|
Štatutárny audit konsolidovaných účtovných závierok vybraných účtovných jednotiek verejnej správy a štatutárny audit konsolidovanej účtovnej závierky ústrednej správy zostavených za 2022, 2023 a 2024
|
448489
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MF/015968/2022-272
|
|
|
213
|
2022
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
|
35946024
|
Opravy, údržba a servis špeciálnych zariadení pre nakladanie a kontrolu VJP
|
449131
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
32/2022
|
|
|
213
|
2022
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
|
35946024
|
Migrácia systému SAP do SAP S/4HANA Private Cloud (RISE) a následná podpora prostredia
|
449103
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022/JAVYS_OoVVO_449103/2609
|
|
|
213
|
2022
|
Mestské lesy Banská Bystrica s.r.o.
|
31642365
|
Odvoz drevnej hmoty a Práce na ES Radvaň 2023 - 2025
|
449130
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Odvoz a prácu na ES Radvaň
|
|
|
213
|
2022
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava
|
00607231
|
Upratovacie a čistiace služby
|
449139
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
220926_p
|
|
|
213
|
2022
|
Východoslovenská distribučná, a. s.
|
36599361
|
Technická podpora pre softvérové produkty SAP – Enterprise Support
|
447189
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2848
|
|
|
213
|
2022
|
Letisko Poprad - Tatry, a.s.
|
35912651
|
Dodávka plynu na 24 mesiacov (r.2023, 2024) pre Letisko Poprad – Tatry
|
447122
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022/plyn
|
|
|
213
|
2022
|
Mesto Rožňava
|
00328758
|
Potraviny
|
446637
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
47/2022
|
|
|
213
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Modernizácia odborného vzdelávania v SOŠ strojníckej Bánovce nad Bebravou - odborná učebňa autodiagnostiky
|
449206
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
257/2022
|
|
|
213
|
2022
|
Mesto Dubnica nad Váhom
|
00317209
|
Dodávka elektrickej energie_II
|
449230
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
EE2022_II
|
|
|
213
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Lieky ATC skupiny L01FG01
|
449140
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
15/2022/JH
|
|
|
213
|
2022
|
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
|
00165565
|
„Nákup medicínskeho zariadenia SPECT/CT (gama kamery) pre Onkologický ústav sv. Alžbety a Univerzitnú nemocnicu Martin“
|
448444
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
S22424-2022-OZZ
|
|
|
213
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Lieky ATC skupiny B02BD02
|
449079
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
18/2022/JH
|
|
|
213
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Lieky ATC skupiny B02BD08
|
449076
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
20/2022/JH
|
|
|
213
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Lieky ATC skupiny B02BD02
|
449073
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
17/2022/JH
|
|
|
213
|
2022
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Združená dodávka elektriny vrátane zodpovednosti za odchýlku pre potreby tretích osôb na obdobie od 01.01.2023 do 31.12.2023
|
448900
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
10929/2022
|
|
|
213
|
2022
|
Správa zariadení sociálnych služieb
|
37966456
|
Nákup potravín pre SZSS v Nitre
|
449050
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2/VS/2022
|
|
|
213
|
2022
|
Združenie Biela Orava pre všestranný rozvoj obcí regiónu Biela Orava
|
37804332
|
Zber a triedenie textilu – nákup techniky
|
449056
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CVO-101-2022
|
|
|
212
|
2022
|
Obec Svodín
|
00309281
|
SVODÍN, celoobecná čistiareň odpadových vôd
|
436483
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY
|
20220118_01_Svodín
|
|
|
212
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Ultrazvukový gastroskop s lineárnym snímaním vrátane súvisiacich služieb
|
448029
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
FNsP FDR/RVO/2459/2022
|
|
|
212
|
2022
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Vysprávkový kameň
|
449372
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2022/1636
|
|
|
212
|
2022
|
Gymnázium Milana Rúfusa
|
00160881
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre Gymnázium Milana Rúfusa ZH_Mlieko a mliečne výrobky I
|
449344
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3416
|
|
|
212
|
2022
|
Bratislavské regionálne ochranárske združenie
|
31771815
|
STAVBA - OBNOVA PRIETOČNOSTI A POZDĹŽNEJ KONTINUITY DOLNÉHO VOJČIANSKEHO RAMENA
|
449368
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
012022
|
|
|
212
|
2022
|
Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky
|
30810787
|
Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti v podsektore VS – Úrad priemyselného vlastníctva SR
|
446003
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
03/2022/WYT
|
|
|
212
|
2022
|
"SVETLO", ZSS Olichov
|
00351784
|
Základné potraviny pre "SVETLO", Zariadenie sociálnych služieb Olichov
|
449046
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
59/ME/2022
|
|