|
207
|
2022
|
Trnavský samosprávny kraj
|
37836901
|
Modernizácia SOŠ regionálneho rozvoja Rakovice
|
448901
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ORP MŠ PZ
|
|
|
207
|
2022
|
Banskobystrický samosprávny kraj
|
37828100
|
„Stredná odborná škola - Szakközépiskola Tornaľa – modernizácia odborného vzdelávania“
|
448698
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
09789/2022/ODDVO
|
|
|
207
|
2022
|
Mesto Zvolen
|
00320439
|
Vodozádržné opatrenia v parku Jozefa Dekréta Matejovie vo Zvolene III
|
448921
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID: 22362759
|
|
|
207
|
2022
|
Stredná priemyselná škola dopravná, Hlavná 113, Košice
|
00161730
|
Rekonštrukcia budovy školy vrátane odstránenia statických porúch.
|
448159
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
VO1_SPŠD_09.2022
|
|
|
207
|
2022
|
Obec Plášťovce
|
00307360
|
Obecná kanalizácia Plášťovce, III. etapa a PS 02 Technológia II. časť ČOV 900 E.O. pre obec Plášťovce
|
434001
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Plášťovce/2022
|
|
|
207
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Traťová údržba lietadiel FOKKER F100 Model F28
|
428035
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
V2020285
|
|
|
207
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Traťová údržba lietadiel Airbus A319-115CJ
|
427212
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
V2020211
|
|
|
207
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Obstaranie lôžok pre pracovisko COVID-19 NsP Prievidza
|
431781
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
FUR000041_TSK/6
|
|
|
206
|
2022
|
Univerzitná nemocnica Martin
|
00365327
|
Digitálny skiagrafický prístroj - závesný
|
446266
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
31/VS/OVO/03/22/Ca
|
|
|
206
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Servis, údržba a oprava služobných motorových vozidiel
|
448756
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
A/2022/DI10/1
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Vtáčkovce
|
00691305
|
Realizácia projektu jednoduchých pozemkových úprav
|
448652
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022-Vtackovce-JPU
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na vozidlá MB PO184CT pre SÚC PSK,oblasť Prešov
|
448829
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
87/ZHNPO/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Sociálny podnik Bošáca o.z.
|
53114001
|
Technické zabezpečenie sociálneho podniku Bošáca
|
448842
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1 / 2022
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na Mercedes Arocs r.v. 2019
|
448815
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
42/47/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
ND na otoč a hrebeň na UNO 180
|
448818
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/82/43/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
|
42337402
|
Čistiace a hygienické prostriedky
|
448786
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
I.
|
|
|
206
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Zariadenia (tablety) pre EFB s iOS
|
448686
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-295/2022-OOPS
|
|
|
206
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 38/45/2022 – UNC060
|
448763
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
38/45/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Základná škola, Krčméryho 2, Nitra
|
37865412
|
Dodávka zemného plynu
|
448656
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
0209/2022 - CEVEO
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Lubina
|
00311731
|
Dodávka ELEKTRICKEJ ENERGIE
|
448653
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01092022 - CEVEO
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Hrabovec nad Laborcom
|
00322997
|
Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia
|
448742
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Studienka
|
00310042
|
Studienka, Rozšírenie verejnej splaškovej kanalizácie
|
448795
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OU/276/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Regionálne združenie Váh - Dunaj - Ipeľ
|
36107492
|
CYKLOTRASA EUROVELO 6, KRAVANY NAD DUNAJOM – ŠTÚROVO
|
448104
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CY/01/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb
|
00647551
|
Rekonštrukcia bytovky DDaDSS Veľký Krtíš
|
448794
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3429
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Rožňava
|
00328758
|
Oprava a údržba miestných komunikácií
|
448682
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
49/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Oreské
|
00309753
|
SO 07 Vodovod Oreské
|
446924
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OcU Or 179/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Turzovka
|
00314331
|
Vodozádržné opatrenia v areáli základnej školy Turzovka
|
448649
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
437/2020/UVaRM
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť I. - SITVS
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť I. - SKB
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť II.
|
|