Obnoviť
Oznámenia z vestníka
48001 - 48030
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
206 2022 Mestská časť Bratislava - Karlova Ves 00603520 REKONŠTRUKCIA KARLOVESKEJ KNIŽNICE - 3. ETAPA - OPAKOVANÁ SÚŤAŽ 448773 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 28_2022/ZNH/EVO
206 2022 Mesto Nitra 00308307 Most Ulica Medzi vodami, Dolné Krškany - rekonštrukcia 448754 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 20/2022/VM
206 2022 Mesto Nitra 00308307 Rekonštrukcia balkónov ZpS Jánskeho 7 448753 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 22/2022/VM
206 2022 Mesto Moldava nad Bodvou 00324451 Regenerácia vnútroblokového priestoru ulíc Bartalošova, Krátka v Moldave nad Bodvou 448739 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/2/Moldava
206 2022 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Poskytnutie odborných poradenských služieb a vypracovanie príslušných dokumentov pre pripravovaný národný projekt „Národný systém informácií pre používateľov vzdušného priestoru Slovenskej republiky“ 448824 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK A/2022/BE00/1
206 2022 Mestská časť Bratislava - Dúbravka 00603406 Projektová dokumentácia organizácie statickej dopravy pre zóny Dúbravka 2-4 448694 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 07/2022
206 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Servis -Traktor Kubota M115 GX - výmena filtrov a olejových náplni 448796 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 39/45/2022
206 2022 METRO Bratislava, a.s. 35732881 Projekt CDS križovatky Bytový dom Terchovská a dotknuté územie 448421 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 16_2022_ZsNH_V
206 2022 Mesto Šaľa 00306185 Výsadba zelene 448442 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 9/2022-Si
206 2022 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Servis, údržba a oprava služobných motorových vozidiel 448756 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK A/2022/DI10/1
206 2022 Obec Vtáčkovce 00691305 Realizácia projektu jednoduchých pozemkových úprav 448652 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022-Vtackovce-JPU
206 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na vozidlá MB PO184CT pre SÚC PSK,oblasť Prešov 448829 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 87/ZHNPO/2022
206 2022 Sociálny podnik Bošáca o.z. 53114001 Technické zabezpečenie sociálneho podniku Bošáca 448842 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1 / 2022
206 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na Mercedes Arocs r.v. 2019 448815 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 42/47/2022
206 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 ND na otoč a hrebeň na UNO 180 448818 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/82/43/2022
206 2022 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Čistiace a hygienické prostriedky 448786 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK I.
206 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zariadenia (tablety) pre EFB s iOS 448686 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ÚpIA-EL3/3-295/2022-OOPS
206 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely 38/45/2022 – UNC060 448763 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 38/45/2022
206 2022 Základná škola, Krčméryho 2, Nitra 37865412 Dodávka zemného plynu 448656 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 0209/2022 - CEVEO
206 2022 Obec Lubina 00311731 Dodávka ELEKTRICKEJ ENERGIE 448653 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 01092022 - CEVEO
206 2022 Obec Hrabovec nad Laborcom 00322997 Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia 448742 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia
206 2022 Obec Studienka 00310042 Studienka, Rozšírenie verejnej splaškovej kanalizácie 448795 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OU/276/2022
206 2022 Regionálne združenie Váh - Dunaj - Ipeľ 36107492 CYKLOTRASA EUROVELO 6, KRAVANY NAD DUNAJOM – ŠTÚROVO 448104 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK CY/01/2022
206 2022 Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb 00647551 Rekonštrukcia bytovky DDaDSS Veľký Krtíš 448794 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 3429
206 2022 Mesto Rožňava 00328758 Oprava a údržba miestných komunikácií 448682 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 49/2022
206 2022 Obec Oreské 00309753 SO 07 Vodovod Oreské 446924 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OcU Or 179/2022
206 2022 Mesto Turzovka 00314331 Vodozádržné opatrenia v areáli základnej školy Turzovka 448649 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 437/2020/UVaRM
206 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 411910 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/NLZ - časť I. - SITVS
206 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 411910 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/NLZ - časť I. - SKB
206 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 411910 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/NLZ - časť II.