|
206
|
2022
|
Obec Lubina
|
00311731
|
Dodávka ELEKTRICKEJ ENERGIE
|
448653
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01092022 - CEVEO
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Hrabovec nad Laborcom
|
00322997
|
Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia
|
448742
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Hrabovec nad Laborcom - Kanalizácia
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Studienka
|
00310042
|
Studienka, Rozšírenie verejnej splaškovej kanalizácie
|
448795
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OU/276/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Regionálne združenie Váh - Dunaj - Ipeľ
|
36107492
|
CYKLOTRASA EUROVELO 6, KRAVANY NAD DUNAJOM – ŠTÚROVO
|
448104
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CY/01/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb
|
00647551
|
Rekonštrukcia bytovky DDaDSS Veľký Krtíš
|
448794
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3429
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Rožňava
|
00328758
|
Oprava a údržba miestných komunikácií
|
448682
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
49/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Obec Oreské
|
00309753
|
SO 07 Vodovod Oreské
|
446924
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OcU Or 179/2022
|
|
|
206
|
2022
|
Mesto Turzovka
|
00314331
|
Vodozádržné opatrenia v areáli základnej školy Turzovka
|
448649
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
437/2020/UVaRM
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť I. - SITVS
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť I. - SKB
|
|
|
206
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Odborné poradenské služby pre potreby Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
411910
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/NLZ - časť II.
|
|
|
206
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Modernizácia praktického vyučovania - modernizácia strojov
|
444164
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
228/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Revitalizácia Námestia republiky v Petržalke
|
437343
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky súťaží návrhov
|
VÝSLEDKY SÚŤAŽE NÁVRHOV
|
MAGS OVO 47830/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Zabezpečenie služieb podpory softvéru xCost
|
448566
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
A/2022/DE01/23
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
N.D. ZETOR, AVIA-31
|
448651
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
35-4100-22
|
|
|
205
|
2022
|
Stredná odborná škola Veľký Krtíš
|
37890051
|
Workoutové ihrisko
|
448535
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00403/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Trnavský samosprávny kraj
|
37836901
|
Zabezpečenie zariadení strojárenských dielní SPŠE Piešťany
|
448658
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ORP MŠ 3
|
|
|
205
|
2022
|
Technické služby mesta Levoča
|
35528052
|
Kúpa komunálneho vozidla na údržbu komunikácií s nadstavbami na finančný leasing
|
448474
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
TS-0303/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Nákup dochádzkového systému
|
448676
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
dochádzkový systém 2022
|
|
|
205
|
2022
|
Hotelová akadémia
|
00162035
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre školskú jedáleň pri Hotelovej akadémii Brezno
|
447504
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3445
|
|
|
205
|
2022
|
Trnavský samosprávny kraj
|
37836901
|
Zabezpečenie elektrických zariadení SPŠE Piešťany
|
448590
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ORP MŠ II.
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
náhradné diely lanko vibrátora do vibračnej dosky s dopravou
|
448596
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
48/4600/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Video vrátnik
|
448604
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2022/1584
|
|
|
205
|
2022
|
Bratislavská organizácia cestovného ruchu
|
42259088
|
Propagačné predmety s potlačou
|
447790
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/BTB/03/vyvo
|
|
|
205
|
2022
|
Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého Dolný Kubín
|
00634905
|
Laparoskop
|
448623
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
I/8-VO-1-15/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 35/45/2022 T815 + AVIA A80
|
448627
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
35/45/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Viničné – zmena systému vykurovania areálu - R
|
444007
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-332/2022-OOSP
|
|
|
205
|
2022
|
Mesto Dolný Kubín
|
00314463
|
Odbočovací pruh na ul. Aleja Slobody, Dolný Kubín – I.etapa a II.etapa.
|
448543
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
DK/Odb.pruh/9/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Obec Podhorany
|
00308374
|
Prístavba a rekonštrukcia MŠ Podhorany
|
448683
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022_MS_PO2
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Výkon činnosti stavebného dozoru a koordinátora bezpečnosti pre projekt s názvom Rekonštrukcia mosta M4878 (III/3204-002), most cez miestny potok, k. ú. Vyšné Repáše
|
447070
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
12PZ/2022
|
|