Obnoviť
Oznámenia z vestníka
48061 - 48090
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
205 2022 Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja 53871103 Rekonštrukcia úsekov cesty II/502 v okrese Pezinok 448622 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SC BSK 5/2022
205 2022 Divadlo Nová scéna 00164861 Výmena okien 445214 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2022/ZNHzv
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Servis osobných vozidiel Škoda SCALA a Škoda FABIA 448706 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 37/45/2022
205 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zabezpečenie servisnej podpory leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) - Svetelnotechnické systémy VzS 448292 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UpIA-EL 3/1-128-8/2021
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Servis - MB ACTROS SL461AY - Výmena zvislých čapov riadenia 448670 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 36/45/2022
205 2022 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Elektronické stravovacie karty 448664 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK NBS1-000-074-153
205 2022 Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš 17336163 Pranie a chemické čistenie nemocničnej bielizne 448680 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 31/2022
205 2022 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Odborné prehliadky, odborné skúšky a technicko-profylaktický servis elektrického zdrojového agregátu PETRA v objekte Sociálnej poisťovne, Bratislava 448673 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 43608/2022
205 2022 Mesto Zvolen 00320439 Projekt pre územné konanie „Zvolen, Hronská ulica – západ" 448705 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID: 70127360
205 2022 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 „Lepší Trenčiansky kraj“: certifikácia systému podľa STN EN ISO 9001:2016 v ZSS 448639 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 225/2022
205 2022 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 "Lepší Trenčiansky kraj": certifikácia systému manažérstva podľa STN ISO 37001:2018 448633 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 226/2022
205 2022 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 „Lepší Trenčiansky kraj“: certifikácia systému podľa STN EN ISO 9001:2016 na Úrade TSK 448636 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 227/2022
205 2022 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 Poistenie nehnuteľného majetku-opakovaná 448634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK AOS-81/5-92/2022
205 2022 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Zabezpečenie služieb podpory softvéru xCost 448566 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK A/2022/DE01/23
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 N.D. ZETOR, AVIA-31 448651 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 35-4100-22
205 2022 Stredná odborná škola Veľký Krtíš 37890051 Workoutové ihrisko 448535 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00403/2022
205 2022 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Zabezpečenie zariadení strojárenských dielní SPŠE Piešťany 448658 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ORP MŠ 3
205 2022 Technické služby mesta Levoča 35528052 Kúpa komunálneho vozidla na údržbu komunikácií s nadstavbami na finančný leasing 448474 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK TS-0303/2022
205 2022 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Nákup dochádzkového systému 448676 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK dochádzkový systém 2022
205 2022 Hotelová akadémia 00162035 Zabezpečenie dodávky potravín pre školskú jedáleň pri Hotelovej akadémii Brezno 447504 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 3445
205 2022 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Zabezpečenie elektrických zariadení SPŠE Piešťany 448590 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ORP MŠ II.
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 náhradné diely lanko vibrátora do vibračnej dosky s dopravou 448596 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 48/4600/2022
205 2022 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Video vrátnik 448604 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SC/2022/1584
205 2022 Bratislavská organizácia cestovného ruchu 42259088 Propagačné predmety s potlačou 447790 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/BTB/03/vyvo
205 2022 Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého Dolný Kubín 00634905 Laparoskop 448623 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK I/8-VO-1-15/2022
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely 35/45/2022 T815 + AVIA A80 448627 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 35/45/2022
205 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Viničné – zmena systému vykurovania areálu - R 444007 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ÚpIA-EL3/3-332/2022-OOSP
205 2022 Mesto Dolný Kubín 00314463 Odbočovací pruh na ul. Aleja Slobody, Dolný Kubín – I.etapa a II.etapa. 448543 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK DK/Odb.pruh/9/2022
205 2022 Obec Podhorany 00308374 Prístavba a rekonštrukcia MŠ Podhorany 448683 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022_MS_PO2
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Výkon činnosti stavebného dozoru a koordinátora bezpečnosti pre projekt s názvom Rekonštrukcia mosta M4878 (III/3204-002), most cez miestny potok, k. ú. Vyšné Repáše 447070 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 12PZ/2022