|
205
|
2022
|
Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja
|
53871103
|
Rekonštrukcia úsekov cesty II/502 v okrese Pezinok
|
448622
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC BSK 5/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Divadlo Nová scéna
|
00164861
|
Výmena okien
|
445214
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2022/ZNHzv
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Servis osobných vozidiel Škoda SCALA a Škoda FABIA
|
448706
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
37/45/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Zabezpečenie servisnej podpory leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) - Svetelnotechnické systémy VzS
|
448292
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
UpIA-EL 3/1-128-8/2021
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Servis - MB ACTROS SL461AY - Výmena zvislých čapov riadenia
|
448670
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
36/45/2022
|
|
|
205
|
2022
|
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA
|
30844789
|
Elektronické stravovacie karty
|
448664
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
NBS1-000-074-153
|
|
|
205
|
2022
|
Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš
|
17336163
|
Pranie a chemické čistenie nemocničnej bielizne
|
448680
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
31/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Sociálna poisťovňa, ústredie
|
30807484
|
Odborné prehliadky, odborné skúšky a technicko-profylaktický servis elektrického zdrojového agregátu PETRA v objekte Sociálnej poisťovne, Bratislava
|
448673
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
43608/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Mesto Zvolen
|
00320439
|
Projekt pre územné konanie „Zvolen, Hronská ulica – západ"
|
448705
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID: 70127360
|
|
|
205
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
„Lepší Trenčiansky kraj“: certifikácia systému podľa STN EN ISO 9001:2016 v ZSS
|
448639
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
225/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
"Lepší Trenčiansky kraj": certifikácia systému manažérstva podľa STN ISO 37001:2018
|
448633
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
226/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
„Lepší Trenčiansky kraj“: certifikácia systému podľa STN EN ISO 9001:2016 na Úrade TSK
|
448636
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
227/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
|
37910337
|
Poistenie nehnuteľného majetku-opakovaná
|
448634
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
AOS-81/5-92/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Zabezpečenie služieb podpory softvéru xCost
|
448566
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
A/2022/DE01/23
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
N.D. ZETOR, AVIA-31
|
448651
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
35-4100-22
|
|
|
205
|
2022
|
Stredná odborná škola Veľký Krtíš
|
37890051
|
Workoutové ihrisko
|
448535
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00403/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Trnavský samosprávny kraj
|
37836901
|
Zabezpečenie zariadení strojárenských dielní SPŠE Piešťany
|
448658
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ORP MŠ 3
|
|
|
205
|
2022
|
Technické služby mesta Levoča
|
35528052
|
Kúpa komunálneho vozidla na údržbu komunikácií s nadstavbami na finančný leasing
|
448474
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
TS-0303/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Nákup dochádzkového systému
|
448676
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
dochádzkový systém 2022
|
|
|
205
|
2022
|
Hotelová akadémia
|
00162035
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre školskú jedáleň pri Hotelovej akadémii Brezno
|
447504
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3445
|
|
|
205
|
2022
|
Trnavský samosprávny kraj
|
37836901
|
Zabezpečenie elektrických zariadení SPŠE Piešťany
|
448590
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ORP MŠ II.
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
náhradné diely lanko vibrátora do vibračnej dosky s dopravou
|
448596
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
48/4600/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Video vrátnik
|
448604
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2022/1584
|
|
|
205
|
2022
|
Bratislavská organizácia cestovného ruchu
|
42259088
|
Propagačné predmety s potlačou
|
447790
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/BTB/03/vyvo
|
|
|
205
|
2022
|
Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého Dolný Kubín
|
00634905
|
Laparoskop
|
448623
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
I/8-VO-1-15/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 35/45/2022 T815 + AVIA A80
|
448627
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
35/45/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Viničné – zmena systému vykurovania areálu - R
|
444007
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-332/2022-OOSP
|
|
|
205
|
2022
|
Mesto Dolný Kubín
|
00314463
|
Odbočovací pruh na ul. Aleja Slobody, Dolný Kubín – I.etapa a II.etapa.
|
448543
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
DK/Odb.pruh/9/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Obec Podhorany
|
00308374
|
Prístavba a rekonštrukcia MŠ Podhorany
|
448683
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022_MS_PO2
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Výkon činnosti stavebného dozoru a koordinátora bezpečnosti pre projekt s názvom Rekonštrukcia mosta M4878 (III/3204-002), most cez miestny potok, k. ú. Vyšné Repáše
|
447070
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
12PZ/2022
|
|