Obnoviť
Oznámenia z vestníka
48091 - 48120
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
205 2022 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Nákup dochádzkového systému 448676 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK dochádzkový systém 2022
205 2022 Hotelová akadémia 00162035 Zabezpečenie dodávky potravín pre školskú jedáleň pri Hotelovej akadémii Brezno 447504 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 3445
205 2022 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Zabezpečenie elektrických zariadení SPŠE Piešťany 448590 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ORP MŠ II.
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 náhradné diely lanko vibrátora do vibračnej dosky s dopravou 448596 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 48/4600/2022
205 2022 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Video vrátnik 448604 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SC/2022/1584
205 2022 Bratislavská organizácia cestovného ruchu 42259088 Propagačné predmety s potlačou 447790 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/BTB/03/vyvo
205 2022 Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého Dolný Kubín 00634905 Laparoskop 448623 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK I/8-VO-1-15/2022
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely 35/45/2022 T815 + AVIA A80 448627 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 35/45/2022
205 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Viničné – zmena systému vykurovania areálu - R 444007 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ÚpIA-EL3/3-332/2022-OOSP
205 2022 Mesto Dolný Kubín 00314463 Odbočovací pruh na ul. Aleja Slobody, Dolný Kubín – I.etapa a II.etapa. 448543 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK DK/Odb.pruh/9/2022
205 2022 Obec Podhorany 00308374 Prístavba a rekonštrukcia MŠ Podhorany 448683 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022_MS_PO2
205 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Výkon činnosti stavebného dozoru a koordinátora bezpečnosti pre projekt s názvom Rekonštrukcia mosta M4878 (III/3204-002), most cez miestny potok, k. ú. Vyšné Repáše 447070 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 12PZ/2022
205 2022 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Zhotovenie a dodanie projektových dokumentácií, inžinierska činnosť 92022 448635 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK projekt Dolnozemská 2022
204 2022 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Výmena základných CORE prepínačov 448428 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29/2022
204 2022 Stredná odborná škola technická Galanta - Műszaki Szakközépiskola Galanta 00158984 GA-1_Technické vybavenie učební pre oblasť automobilového priemyslu a strojárstva 436964 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JSGA-1/2022-vysledok
204 2022 47989131 LINKA NA VÝROBU ROLOVANÝCH VRIEC NA ODPAD 425053 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA J&B oznamenie o vysledku
204 2022 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Medicínske príslušenstvo - neurostimulátory 441399 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0197_VYSL
204 2022 Fakultná nemocnica Trenčín 00610470 USG prístroj pre intenzívnu medicínu a anestéziu 430047 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNTN-2021-05-ŠF-NZ- USG pre OAIM
204 2022 Národný onkologický ústav 00165336 Zdravotnícke pomôcky II. 437643 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 14092022/ZPII/NOU
204 2022 Špecializovaná nemocnica sv.Svorada Zobor, n.o. 37971832 Dodávanie zemného plynu, vrátane prevzatia záruky za odchýlku. 446218 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO-1/2022
204 2022 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Banská Bystrica, ochrana intravilánu pred povodňami – nákladné vozidlá s hydraulickou rukou 439279 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP OZ BB 967/2022
204 2022 SPP - distribúcia, a.s. 35910739 Elektronické stavové prepočítavače množstva plynu (PTZ) s integrovaným modemom 447143 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA BL-NZ-0035-22
204 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Padákový materiál II 445154 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI ÚpIA-EL3/3-342/2022-OOVS
204 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS 444972 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 444972
204 2022 Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, štátny podnik 36855642 Poistenie podniku 448456 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EVO012022
204 2022 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Modernizácia softvéru – automatizovaný systém pre tvorbu dokumentácie MÚSES 448434 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 448434
204 2022 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Dodanie a inštalácia trenažérov hnacích koľajových vozidiel 444126 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA Markócsy-PETER-54823-S8955/2022-SeON
204 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Mlieko a mliečne výrobky, vajcia 447851 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 585/2022/VO
204 2022 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Nákup hardvéru 448126 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 448126
204 2022 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Nákup a rozšírenie softvérových licencií 448125 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 448125