|
205
|
2022
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Nákup dochádzkového systému
|
448676
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
dochádzkový systém 2022
|
|
|
205
|
2022
|
Hotelová akadémia
|
00162035
|
Zabezpečenie dodávky potravín pre školskú jedáleň pri Hotelovej akadémii Brezno
|
447504
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3445
|
|
|
205
|
2022
|
Trnavský samosprávny kraj
|
37836901
|
Zabezpečenie elektrických zariadení SPŠE Piešťany
|
448590
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ORP MŠ II.
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
náhradné diely lanko vibrátora do vibračnej dosky s dopravou
|
448596
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
48/4600/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Video vrátnik
|
448604
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2022/1584
|
|
|
205
|
2022
|
Bratislavská organizácia cestovného ruchu
|
42259088
|
Propagačné predmety s potlačou
|
447790
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/BTB/03/vyvo
|
|
|
205
|
2022
|
Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého Dolný Kubín
|
00634905
|
Laparoskop
|
448623
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
I/8-VO-1-15/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 35/45/2022 T815 + AVIA A80
|
448627
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
35/45/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Viničné – zmena systému vykurovania areálu - R
|
444007
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-332/2022-OOSP
|
|
|
205
|
2022
|
Mesto Dolný Kubín
|
00314463
|
Odbočovací pruh na ul. Aleja Slobody, Dolný Kubín – I.etapa a II.etapa.
|
448543
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
DK/Odb.pruh/9/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Obec Podhorany
|
00308374
|
Prístavba a rekonštrukcia MŠ Podhorany
|
448683
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022_MS_PO2
|
|
|
205
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Výkon činnosti stavebného dozoru a koordinátora bezpečnosti pre projekt s názvom Rekonštrukcia mosta M4878 (III/3204-002), most cez miestny potok, k. ú. Vyšné Repáše
|
447070
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
12PZ/2022
|
|
|
205
|
2022
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Zhotovenie a dodanie projektových dokumentácií, inžinierska činnosť 92022
|
448635
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
projekt Dolnozemská 2022
|
|
|
204
|
2022
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
|
35946024
|
Výmena základných CORE prepínačov
|
448428
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
29/2022
|
|
|
204
|
2022
|
Stredná odborná škola technická Galanta - Műszaki Szakközépiskola Galanta
|
00158984
|
GA-1_Technické vybavenie učební pre oblasť automobilového priemyslu a strojárstva
|
436964
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
JSGA-1/2022-vysledok
|
|
|
204
|
2022
|
|
47989131
|
LINKA NA VÝROBU ROLOVANÝCH VRIEC NA ODPAD
|
425053
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
J&B oznamenie o vysledku
|
|
|
204
|
2022
|
Nemocnica svätého Michala, a. s.
|
44570783
|
Medicínske príslušenstvo - neurostimulátory
|
441399
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-0197_VYSL
|
|
|
204
|
2022
|
Fakultná nemocnica Trenčín
|
00610470
|
USG prístroj pre intenzívnu medicínu a anestéziu
|
430047
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
FNTN-2021-05-ŠF-NZ- USG pre OAIM
|
|
|
204
|
2022
|
Národný onkologický ústav
|
00165336
|
Zdravotnícke pomôcky II.
|
437643
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
14092022/ZPII/NOU
|
|
|
204
|
2022
|
Špecializovaná nemocnica sv.Svorada Zobor, n.o.
|
37971832
|
Dodávanie zemného plynu, vrátane prevzatia záruky za odchýlku.
|
446218
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO-1/2022
|
|
|
204
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Banská Bystrica, ochrana intravilánu pred povodňami – nákladné vozidlá s hydraulickou rukou
|
439279
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP OZ BB 967/2022
|
|
|
204
|
2022
|
SPP - distribúcia, a.s.
|
35910739
|
Elektronické stavové prepočítavače množstva plynu (PTZ) s integrovaným modemom
|
447143
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
BL-NZ-0035-22
|
|
|
204
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Padákový materiál II
|
445154
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI
|
ÚpIA-EL3/3-342/2022-OOVS
|
|
|
204
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS
|
444972
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
444972
|
|
|
204
|
2022
|
Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, štátny podnik
|
36855642
|
Poistenie podniku
|
448456
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
EVO012022
|
|
|
204
|
2022
|
Slovenská agentúra životného prostredia
|
00626031
|
Modernizácia softvéru – automatizovaný systém pre tvorbu dokumentácie MÚSES
|
448434
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
448434
|
|
|
204
|
2022
|
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
|
35914939
|
Dodanie a inštalácia trenažérov hnacích koľajových vozidiel
|
444126
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
Markócsy-PETER-54823-S8955/2022-SeON
|
|
|
204
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove
|
00610577
|
Mlieko a mliečne výrobky, vajcia
|
447851
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
585/2022/VO
|
|
|
204
|
2022
|
Slovenská agentúra životného prostredia
|
00626031
|
Nákup hardvéru
|
448126
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
448126
|
|
|
204
|
2022
|
Slovenská agentúra životného prostredia
|
00626031
|
Nákup a rozšírenie softvérových licencií
|
448125
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
448125
|
|