|
203
|
2022
|
Mesto Vranov nad Topľou
|
00332933
|
Nákup kompostérov a zberných nádob na BRKO
|
447901
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
15/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Laboratórny nábytok a vybavenie
|
434353
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
nábytok
|
|
|
203
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
II. Súprava na sacie bagrovanie
|
437717
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP PR 1092/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Obstaranie 3 ks univerzálneho podvozku kompatibilného s nadstavbami
|
443154
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 54772/2022
|
|
|
203
|
2022
|
CRAFT BAKERY s.r.o.
|
50766619
|
Technológia pre remeselnú pekáreň v Lučenci
|
429256
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CVO-143-2020
|
|
|
203
|
2022
|
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA
|
30844789
|
Upgrade DWDM technológie
|
442757
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NBS1-000-069-775
|
|
|
203
|
2022
|
CSM Industry s.r.o.
|
50720350
|
Zníženie energetickej náročnosti a zvýšenie využívania obnoviteľných zdrojov energie
|
431039
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2021/CSM/03/zrušenie
|
|
|
203
|
2022
|
Univerzitná nemocnica Bratislava
|
31813861
|
OPERAČNÉ MIKROSKOPY
|
431388
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
R/1-9/70/2021
|
|
|
203
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Bundy poľné zimné
|
434048
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/1-89/2021-OdOTSaIKT
|
|
|
203
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Banská Bystrica, ochrana intravilánu pred povodňami - terénne vozidlá do 3,5 t
|
440099
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP OZ BB 968/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Záhradnícke a rekreačné služby mesta Banská Bystrica
|
00183075
|
Rekonštrukcia krematória, Kremnička 60, Banská Bystrica – Dodávka kremačnej technológie s príslušenstvom, vrátane jej inštalácie a uvedenia do prevádzky
|
438173
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
001/NLZ/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Kolesové rýpadlo, nakladač
|
443378
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
27VS/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Nemocnica AGEL Bánovce s.r.o.
|
36348015
|
Posilnenie materiálno-technických kapacít Nemocnice AGEL Bánovce v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19
|
434358
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NBN/Cov/1
|
|
|
203
|
2022
|
Nemocnica AGEL Handlová s.r.o.
|
36339865
|
Posilnenie materiálno-technických kapacít Nemocnice AGEL Handlová v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19
|
434378
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NHN/Cov/1
|
|
|
203
|
2022
|
Nemocnica svätého Michala, a. s.
|
44570783
|
Digitálny RTG systém
|
436299
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
R21092703_VYSL.
|
|
|
203
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Kolesové rýpadlo s otočnou nadstavbou
|
441591
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
14VS/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Mesto Šurany
|
00309311
|
Dodávka elektrickej energie – priame rokovacie konanie
|
448414
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA V DÔSLEDKU MIMORIADNEJ UDALOSTI
|
PRK
|
|
|
203
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Nákup hnuteľného majetku
|
445612
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE
|
ÚpIA-EL3/3-347/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.
|
35829141
|
„Transformovňa 400/110 kV Senica“ – realizácia diela
|
446015
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
21_2022_Po
|
|
|
203
|
2022
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Prestavba mostného objektu MO 2300-001 v obci Podbiel - opakovaná súťaž
|
446776
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
07137/2022/OD
|
|
|
203
|
2022
|
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
|
00397482
|
Genotypovanie holsteinského plemena hovädzieho dobytka II
|
448191
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO1-GII-01
|
|
|
203
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave
|
00397865
|
Združená dodávka elektrickej energie a plynu na rok 2023
|
448260
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5368/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Mesto Sereď
|
00306169
|
Dodávka elektrickej energie - PSO122
|
448253
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
PSO122
|
|
|
203
|
2022
|
Mesto Trstená
|
00314897
|
Nákup zemného plynu - PSO222
|
448309
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
PSO222
|
|
|
203
|
2022
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesné kolesové traktory
|
447566
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
19949/2022-220
|
|
|
203
|
2022
|
Bratislavský samosprávny kraj
|
36063606
|
Materiálno – technické vybavenie: Zariadenia pre chov poľnohospodárskych zvierat
|
447843
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
09452/2022/VO
|
|
|
203
|
2022
|
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie
|
00800902
|
Špeciálny automobil N3G Rýpadlo
|
448269
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022/1/VTSÚ
|
|
|
203
|
2022
|
Technické služby mesta Prešov a.s.
|
31718914
|
Zberové vozidlo s rotačnou nadstavbou na zber biologického odpadu
|
448284
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CVO-105-2022
|
|
|
203
|
2022
|
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
36601284
|
ECHO a USG prístroje vrátane pozáručného servisu
|
448026
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VZ/20733/OVO/2022
|
|
|
203
|
2022
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK
|
447815
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
37_22
|
|