|
195
|
2022
|
Spojená škola Kollárova 17, Sečovce
|
35568356
|
E-učebnice a Roboty
|
435327
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022
|
|
|
195
|
2022
|
Galéria mesta Bratislavy
|
00179752
|
„Mirbachov palác – pamiatková obnova fasád objektu“
|
447658
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA
|
2/2022/PRK
|
|
|
195
|
2022
|
Slovenské technické múzeum
|
31297111
|
Prestrešenie veľkorozmerných exponátov
|
447672
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
prestresenie stavba ML
|
|
|
195
|
2022
|
Mestské lesy v Bratislave
|
30808901
|
Revitalizácia areálu muničného skladu – grilovací pavilón -2
|
447716
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZNH/11/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Mestská časť Košice-Šaca
|
00691054
|
Stavebné úpravy strechy Mú Košice - Šaca
|
447736
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/STRE. 2022/MČ KE-Šaca
|
|
|
195
|
2022
|
SLOVAKIA TRAVEL
|
53667506
|
Tlač brožúr, publikácií a ostatných tlačovín pre potreby marketingu
|
447752
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2/2022/MI
|
|
|
195
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Výkon stavebného dozoru pre projekt s názvom Rekonštrukcia cesty č. II/516 Trenčianska Teplá - Dežerice, 4. ETAPA
|
447768
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
241
|
|
|
195
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Zemianske Kostoľany, Chemická zbrojnica - odstránenie nedostatkov z OPaOS – elektrická požiarna signalizácia
|
447740
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SEMaI-605-11/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Štátny ústav pre kontrolu liečiv
|
00165221
|
Dodávka a montáž klimatizačných jednotiek podľa technickej a projektovej dokumentácii
|
447753
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
6486/2022/116
|
|
|
195
|
2022
|
Domov sociálnych služieb pre dospelých v Hornom Bare
|
00596493
|
Dodávka pekárenských výrobkov a tovarov pre kuchyňu Domova sociálnych služieb pre dospelých v Hornom od 01.10.2022 do 30.09.2023Bare od 01.10.2022 do 30.09.2023
|
447747
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00370/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Vysokošpecializovaný odborný ústav geriatrický sv. Lukáša v Košiciach n.o.
|
31256911
|
Elektricky polohovateľné nemocničné lôžka
|
447764
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely PO312BA pre SÚC PSK,oblasť Prešov
|
447750
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
61/ZHNPO/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Obec Liesek
|
00314617
|
Stavebné úpravy skladu s.č.47 so zmenou účelu na Hasičskú zbrojnicu
|
447652
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Liesek/HZ/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Mesto Trnava
|
00313114
|
Kamenný mlyn – vyhliadková veža
|
447306
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Veža Kamenný mlyn
|
|
|
195
|
2022
|
Univerzitná nemocnica Martin
|
00365327
|
Stavebné úpravy röntgenového a sono pracoviska Rádiologickej kliniky v pav. 6 UNM
|
447670
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
69/PZ/OVO/07/22/Ca
|
|
|
195
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Modernizácia strechy v prevádzke Bratislava
|
447741
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
AOAS-2-62/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Mesto Dunajská Streda
|
00305383
|
Zvýšenie energetickej účinnosti budovy Mestského úradu v Dunajskej Strede
|
447606
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
54/ME/2022
|
|
|
195
|
2022
|
SLOVAKIA TRAVEL
|
53667506
|
Nákup mediálneho priestoru v SR a zahraničí
|
439743
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
S/01/2022
|
|
|
195
|
2022
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Nákup posypových materiálov
|
429278
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
002-vysledok-2Q-2022
|
|
|
195
|
2022
|
Mesto Nitra
|
00308307
|
Revitalizácia vnútrobloku Štúrova ul. 17-21
|
442358
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
13/2022/VM
|
|
|
195
|
2022
|
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
|
42054575
|
Vypracovanie projektových dokumentácií 1
|
438396
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID 438396
|
|
|
195
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Služby mobilného operátora
|
442967
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022/MG
|
|
|
195
|
2022
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Servis motorových vozidiel
|
436874
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
servis motorovych vozidiel-vysledok-5
|
|
|
195
|
2022
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Potraviny pre organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK
|
436409
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
89_21
|
|
|
195
|
2022
|
Ústav informatiky SAV, v. v. i.
|
17055555
|
Rozvoj výskumnej infraštruktúry IT
|
442134
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
31082022
|
|
|
195
|
2022
|
Ján Hegedűš - STOLÁRSTVO - HEGE
|
37197517
|
CNC obrábacie centrum pre opracovanie z masívneho dreva a rôznych druhov materiálov: lepené lamelové drevo, preglejka, drevotrieska, MDF (VO3)
|
429929
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
HEGE_VO3_VYSLEDOK
|
|
|
195
|
2022
|
Mesto Nové Zámky
|
00309150
|
Nakladanie s komunálnymi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Nové Zámky
|
447528
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
30082022
|
|
|
195
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb AMETYST
|
00696374
|
Nákup potravín pre CSS AMETYST na rok 2023
|
447636
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NDL/2020/AMETYST/1
|
|
|
195
|
2022
|
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
|
42337402
|
Zariadenia a prístroje pre laboratórium výskumu vírusov v potravinovom reťazci
|
447326
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Pandemic_prístroje
|
|
|
194
|
2022
|
Národný onkologický ústav
|
00165336
|
Infúzne roztoky
|
445570
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
29082022/IR/NOU
|
|