|
189
|
2022
|
Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.
|
44518684
|
Servis plastových dverí a okien.
|
447300
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
035/2022/VO-§117
|
|
|
189
|
2022
|
Bratislavská organizácia cestovného ruchu
|
42259088
|
Právne služby
|
447137
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/BTB/02/vyvo
|
|
|
189
|
2022
|
Bratislavská organizácia cestovného ruchu
|
42259088
|
Prekladateľské služby
|
447028
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/BTB/01/vyvo
|
|
|
189
|
2022
|
Technické služby, príspevková organizácia mesta
|
00163988
|
Dodávka elektrickej energie pre TS Bojnice (na obdobie 1.3.2023 - 28.2.2024)
|
447382
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2/2022 TSB_ELE
|
|
|
189
|
2022
|
Vila K
|
52683834
|
Vnútorné vybavenie Vily K
|
447333
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZsNH 04/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre
|
00180289
|
Kaštieľ MOS Modra_svietidlá vo Vinárni
|
447334
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZNH MOS 3_2022
|
|
|
189
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb PARK
|
00632520
|
Vybavenie do kuchyne
|
447337
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00423/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Zoologická záhrada
|
00179710
|
Dodávkové motorové vozidlo do 3,5 t
|
447250
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava
|
00607231
|
Papierové utierky, WC papier
|
447354
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
4/OCN/2022/DD
|
|
|
189
|
2022
|
Spojená škola, I.Krasku 491, Púchov
|
52439585
|
Trvanlivé potraviny - základné
|
447304
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Spojená škola, I.Krasku 491, Púchov
|
52439585
|
Trvanlivé potraviny - mrazené
|
447305
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca
|
17335469
|
Operačný stôl
|
447289
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/2022/EVO
|
|
|
189
|
2022
|
Obec Lubeník
|
00328472
|
Komunálne vozidlo
|
447282
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZsNH/2022/LUB/1
|
|
|
189
|
2022
|
Rozhlas a televízia Slovenska
|
47232480
|
Hygienické potreby a drogéria pre bežnú potrebu RTVS
|
446721
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
000020/250000/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Mesto Tisovec
|
00319155
|
Multifunkčné komunálne vozidlo s príslušenstvom
|
447317
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
EVO012022
|
|
|
189
|
2022
|
Obec Sady nad Torysou
|
00324680
|
Rozšírenie kapacity materskej školy v obci Sady nad Torysou
|
447404
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SnT01
|
|
|
189
|
2022
|
Mesto Poprad
|
00326470
|
Zvýšenie kapacity útulku pre psov a vybudovanie oplotených výbehov
|
447373
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
7275/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Stredná odborná škola
|
45017000
|
Stredná odborná škola Pod Bánošom – „Obnova horárne na školiace stredisko a medáreň“
|
447264
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ID 3371
|
|
|
189
|
2022
|
Obec Hrachovište
|
00311626
|
Rekonštrukcia obecnej komunikácie v obci Hrachovište
|
446890
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
HR_REK
|
|
|
189
|
2022
|
Stredná odborná škola elektrotechnická, Sibírska 1, Trnava
|
17055385
|
Obnova sústavy vykurovania
|
447294
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SOSE 02/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Nitra
|
35593008
|
Stavebné úpravy ZŠ pre rozšírenie 1tr. MŠ - prístavba vstupu a šatní ZŠ - úprava nádvoria MŠ
|
447174
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
PL 38/2022
|
|
|
189
|
2022
|
Mesto Žilina
|
00321796
|
Nové cykloprístrešky v meste Žilina pri areáloch ZŠ
|
447330
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
cykloprístrešky
|
|
|
188
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
PTK - Strategická hluková mapa bratislavskej aglomerácie
|
446893
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
predbežné oznámenia
|
PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE
|
MAGS OVO 58958/2022
|
|
|
188
|
2022
|
Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát
|
00397563
|
Služby zabezpečujúce údržbu SaaS platformy
|
439643
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO 858/2022
|
|
|
188
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Rača
|
00304557
|
Nákup gastrotechnologických zariadení pre vybavenie kuchyne na ZŠ Plickova 9 - opakovaná
|
446821
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2NL/2022
|
|
|
188
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Ružinov
|
00603155
|
Zabezpečenie dodávky elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku so zabezpečením distribúcie elektrickej energie a súvisiacich sieťových služieb
|
446938
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS 11837/2022
|
|
|
188
|
2022
|
Správa školských zariadení
|
35546611
|
Nákup potravín pre materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Spišská Nová Ves
|
446932
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022
|
|
|
188
|
2022
|
Mesto Šaľa
|
00306185
|
DODÁVKA ELEKTRICKEJ ENERGIE PRE MESTO ŠAĽA A PREVZATIE ZÁRUKY ZA ODCHÝLKU NA ROK 2023
|
446906
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
eBIZ- 22/2022
|
|
|
188
|
2022
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Dodanie, balenie, skladovanie a distribúcia potravinových balíčkov
|
442796
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VOB/111/2022-M_ORVO
|
|
|
188
|
2022
|
Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš
|
17336163
|
Podpora technického a materiálneho vybavenia pre Ambulanciu RLP v Liptovskej nemocnici s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš
|
445884
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
27/2022
|
|